Judge Dredd (temat ogólny)
Z wielkim niepokojem obserwuję to, co dzieje się ostatnio na forum i czuję się w obowiązku zabrać głos w tej sprawie:

Odpowiedz
A co takiego dzieje się na forum?

Odpowiedz
tym razem dosyć ciekawy tekst o działaniu Holly i dlaczego Dredd 2 powstanie (prędzej czy później):

http://peeltheorange.net/2015/09/07/why-a-dreddsequel-will-happen/
loading podpis...

Odpowiedz
http://comicsalliance.com/2000-ad-dredd-netflix/

I to by było optymalne rozwiązanie. Można pomarzyć...
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Można pomarzyć, ale dla mnie mimo, że wiem, wiem żyjemy w złotym okresie telewizji itd, ale jednak dla mnie telewizja to krok wstecz. Szczególnie jeżeli chodzi o takie kino i taką postać. Patrząc ile teraz jest filmowych serii, to akurat nie obraziłbym się, gdyby powstało więcej części filmowego Dredda. Niektóre filmy pod względem konstrukcji i ilości części też przypominają seriale, więc gdybym miał wybierać to wolałbym filmową serię Dredda, od serialowej.
Chociaż pewnie i tak i ta i ta już nie powstanie. A przynajmniej nie z Karlem Urbanem :( Chyba, że rzeczywiście w mojej popieprzonej teorii, ta nominacja do Oscara, dla Alexa Garlanda jakoś pomoże. :/
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Dla mnie serial jest kiepskim rozwiązaniem o tyle, ze nie chce mi się poświęcać 8, czy 10 godzin na postać, która mnie średnio interesuje. Sequel ostatniego Dredda, z tą samą ekipa - bardzo chętnie, byłbym w kinie, za serial podziękuję, no chyba, że jakimś cudem byłoby to arcydzieło.
W sumie z tego samego powodu nie skończyłem Daredevila - pierwszy odcinek był spoko, ale nie miałem czasu na całość, gdyby to był film, to już dawno byłby obejrzany.

Odpowiedz
Też nie oglądam tych superbohaterskich seriali i w ogóle mam awersję do wszelkich seriali podpinającch się pod filmy kinowe.
Ale Dredda bym obejrzał, bo to postać, która mnie BARDZO interesuje.

Cytat:więc gdybym miał wybierać to wolałbym filmową serię Dredda, od serialowej.

A kto by nie wolał? Chodzi o to, że nie ma na nią żadnych szans, a w tej sytuacji lepszy rydz niż nic.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Oficjalny wydawca komiksów 2000 AD przyłącza się do petycji , aby przywrócić Dredda w telewizyjnej postaci >>
http://www.polygon.com/2016/1/15/10774790/dredd-comics-publisher-joins-petition-to-get-the-character-a-new-tv
Też wolałbym aby zrobili kontynuację kinową , ale na to raczej nie ma szans , a z drugiej strony patrząc na to jak np. Netflix poprowadził opowieść o Pablo Escobarze w znakomitym Narcos, to może wyjdzie coś z tego ciekawego.

Odpowiedz
Urban twierdzi , że rozmowy o serialowej wersji Dredda trwają ;) Może pójdą za ciosem Punishera i może coś z tego jednak będzie ?? :P
http://www.screengeek.net/2016/05/01/karl-urban-says-conversations-about-a-dredd-series-are-happening/

Odpowiedz
Dredd jako serial? Podjarka level 100.

Nawet nie tyle jara mnie ten serial, ale jego potencjalny sukces, bo wtedy wydano by u nas pierdyliard komiksów z Dreddem (co prawda już dwa wydawnictwa się zainteresowały tematem i po wielu latach przerwy mają się w tym roku ukazać aż trzy komiksy okołodreddowe).

Odpowiedz
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
po dłuuugiej nieobecności Dredd wraca do naszego kraju:
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/306791-sedzia-dredd-heavy-metal-dredd

Odpowiedz
Urban krótko o "Dreddzie 2" na comic-con w Denver - "Yes. ‘Dredd 2′ is in development."

Nie będę ukrywał, wolałbym pełnometrażowy film. Zrobienie 13-odcinkowego serialu dla Netflixa, pewnie skończyłoby się tak jak z "Daredevilem" - rozwleczeniem treściwej fabuły, bo liczba epizodów musi się zgadzać. Dzisiejsze "HBO" też nie wydaje się być najlepszym kandydatem, a inne wchodzące w grę stacje pewnie nie wyłożyłby wystarczającej ilości $$$ na produkcję.

Chociaż z drugiej strony.. niby fajnie byłoby zobaczyć taką 4-6 odcinkową mini-serię. Tylko kto miałby się nią zająć?
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Powiem tak - "Dredd" to zaraz po "Rogue", "Apocalypto" i "Bone Tomahawk" najlepszy film, jaki widziałem po 2005 roku i w sumie średnio mnie obchodzi, czy będzie sequel czy nie, ale perspektywa serialu wydaje się być spoko - TYLKO - max 8 epów i zamknięta historia. Serial w stylu niezłego "Almost Human" z Urbanem pewnie by się nie przyjął, film kinowy za grube bańki (nierealny), byłby pewnie nieoglądalny, ale jakaś komiksowa fabułka zamknięta w kilku epach, nawet przy niewielkim budżecie, brzmi nieźle. Oby cos w tym kierunku się ruszyło.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Czyli w sumie są w takim samym stadium prac jak byli wcześniej. Plus nie wiem, czy chciałbym serial? Wiadomo, koszty, kosztami, ale jednak Mega-City One trzeba jakoś pokazać i nie chciałbym, aby możliwy serial wyglądał potem tak ubogo jak większość odcinków "Gry o Tron" na zasadzie, jedna ulica, jeden ogród itd.
Choć to marne pocieszanie się, ale ciągle jednak liczę, że film powstanie.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Mnie ta wiadomość bardzo cieszy - serial mi zwisa, może być ostatnim gniotem, byleby odniósł sukces, bo wtedy komiksy z Dreddem doczekają się u nas porządnej grupy fanów i wydawcy mocniej zainwestują w tę markę.

Odpowiedz
Zgadnijcie co się pojawiło na Netfliksie :)

Wiadomość o tyle świetna, że polskie wydanie BD ma skopany obraz, czego tutaj nie uświadczymy.

Odpowiedz
A co jest nie tak z polskim BD, bo rozważałem zakup ostatnio?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon