Jungle Cruise (2020) reż. Jaume Collet-Serra
Pierwszy zwiastun filmu inspirowanego jedną z atrakcji parków rozrywki Disney'a. Dwayne Johnson w roli kapitana kursującej po Amazonce łodzi, nad którym ciąży klątwa nieśmiertelności. Jedną z jego pasażerek jest Emily Blunt, szukająca sposobu, by uratować zmarłego brata (Jack Whitehall). Premiera w lipcu 2020 roku.

Odpowiedz
Dużo CGI jebadła i green screena, ale ogólnie to całkiem sympatycznie to wygląda. Lepiej niż tegoroczne Jumanji.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
...piraci z Karaibów na rzece z The Rockiem? Zwiastun trochę w klimacie Konga Jacksona, powiem, że wygląda nawet, nawet. A że w przyszłym roku niewiele ciekawego jak dla mnie, kto wie, może się nawet wybiorę?

Za kamerą gostek od cienko-średniawego Shallows i jeszcze cieńszego Commutera z Neesonem, więc pozostanę ostrożny.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Nie, dzięki, już mi się powoli przejada The Rock. Wolę po prostu obejrzeć Piratów.

Odpowiedz
Mi się The Rock nie przejada, bo dużą większość filmów z nim skreślam tuż po obejrzeniu zwiastuna (nie pamiętam już kiedy widziałem z nim coś, co nie miało w tytule słów Fast, Furious, Pain lub Gain)...

EDIT: sprawdziłem, nie licząc Vaiany, gdzie podkładał głos, byłoby to San Andreas sprzed czterech lat.

Temu dam szansę, a PIratów obejrzę po raz kolejny (może oprócz czwórki) tak czy siak.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
(11-10-2019, 23:37)marsgrey21 napisał(a): Nie, dzięki, już mi się powoli przejada The Rock. Wolę po prostu obejrzeć Piratów.

Kolejny raz Rock w przygodówce... w Dżungli.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wygląda jak typowy, rozrywkowy film Disneya napisany w 5 minut, w którym Blunt musi zagrać ze względu na zobowiązanie po Mary Poppins Returns. Ale The Rock nie pasuje tutaj w ogóle, w jego roli widziałbym kogoś mniej muskularnego np. Hiddlestone'a.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Rzut oka na trailer Jungle Cruise i od razu miałem skojarzenie z Piratami, tzn skąd to się wzięło.
Nie wygląda źle.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Mnie też trochę klimatem przywiodło na myśl pierwszą "Mumię".
W sumie to z "Kompletnie nie jestem zainteresowany" przeszedłem do "Noo, może jednak..."

Odpowiedz
Tak ja pisali koledzy wyżej - Piraci z Amazonki. Ale wygląda całko spoko i być może będzie z tego fajna przygodówka. The Rock faktycznie nie pasuje do tej roli. Blunt też mi średnio pasuje do zawadiaczki. 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon