• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Junktech: Duel - Post-Apo mordobicie
Żarówka 
Czołem forumowicze! Jak wiecie, dłubię czasami gry i czasami się one podobają Uśmiech Mój najnowszy projekt, gra karciana (napierdzielanka, a jak!) jest osadzona w Post-Apo i ma tytuł Junktech: Duel. To szybka gierka dla dwóch osób, w której przy użyciu żetonów akcji (ciosy, bloki, uniki) oraz kart bijemy przeciwnika lub próbujemy uniknąć łomotu. W grze jest 5 bohaterów, każdy ma swoją talię kart, z której wybieramy dostepne akcje w trakcie walki - każdą postacią gra się nieco inaczej. Ogólnie, losowość znikoma, dużo blefu, próby przewidywania ruchu przeciwnika oraz odrobina refleksu. Gra jest już ufundowana, a dzięki wparciu społeczności rozbudowujemy zawartość pudełka. Jeżeli grywacie w karcianki, chcecie pobić kogoś przy piwku i lubicie Post-Apo, zapraszam na stronę projektu:

Cena gry to 55zł z dostawą - mamy też klimatyczną matę w ofercie Uśmiech -

Link do akcji ---> https://wspieram.to/Junktech

Troszkę grafik z gry i kart - wykonał je Radosław Jaszczuk
loading podpis...

Odpowiedz
Czołem forumowicze! Czego możecie nie wiedzieć to fakt że projekt w dalszym ciągu nie dotarł do żadnego z polskich wspierających. @Martinipl Oby wspierający z KS byli tak samo wyrozumiali i nie przeszkadzał im prawie półroczny brak komunikacji z twórcą któremu wpłacili pieniądze Oczko

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości