Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Justice League (2017)
(10-06-2015, 12:51)Negatywny napisał(a): [quote="'Lawrence' pid='425596' dateline='1433879568'"]Mnie nie interesują prywatne ambicje reżyserów i możliwość realizowania przez nich swojej prywatnej wizji czy pomysłów i inne bezdety w stylu odciskania swojego indywidualnego piętna. Reżyser jest od reżyserowania, jak dupa jest od srania :)
Nie przesadzajmy. Podpis Whedona jest w jego Avengersach bardzo wyraźny, tak samo jak Shane'a Blacka, Kenneth Branagh może nie ma jakiegoś nie wiadomo jak charakterystycznego stylu, ale tematycznie wpasował się w Thora idealnie, a James Gunn - wiadomo, Strażnicy galaktyki nie byliby takim filmem bez niego.

Natomiast Lawrence smęci jakby nie rozumiał podstawowej kwestii - Marvel Cinematic Universe to zaplanowany na plus minus dekadę projekt filmowy, jeden świat, którego przynajmniej większość - jak na razie - filmów toczy się wokół głównego wątku (Kamienie Nieskończoności) i zmierza do konfrontacji z Thanosem. To jest aż tak proste. Złośliwe uwagi, że przychodzący do Marvela reżyserzy nie mają stuprocentowej swobody to albo złośliwość, albo głupota, no sorry. Marvel ZATRUDNIA reżyserów, których zadaniem jest zrealizować konkretny film MCU. Tak, mogą wnieść coś od siebie i wnoszą, co widać w KAŻDYM filmie tego cyklu, ale skoro zostali - znowu to słowo - ZATRUDNIENI, to muszą wykonać określoną pracę, czytaj: ich film musi spełniać określone warunki, zawierać konkretne elementy, wpasować się w to, co zostało stworzone już wcześniej.

W tym wszystkim pobrzmiewa oczywiście krytyka Marvela przy jednoczesnym aplauzie dla DC, tylko znowu pytam: aplauzie dla czego? Dla jednego filmu? Zapomniałem jednak, jakim wybitnym profetą jest Lawrence. Skoro na podstawie zakulisowej fotki ze Star Wars jest w stanie ocenić grę, ruchy i aurę Sitha, tak na podstawie jednego filmu już wie, że na pierwszym miejscu DCCU będą reżyserzy, ich style i ambicje artystyczne, a każdy film będzie totalnie inny, również wizualnie.

Odpowiedz
Ale jakim znowu aplauzie dla DC? Ja przecież wiele razy zaznaczałem, nudząc i smędząc niemiłosiernie o tym jak mi się nie podoba pomysł na film Superman vs. Batman. I też średnio mi się podoba, że teraz DC podąża drogą Marvela z całą masą adaptacji, co sprawi, że w końcu będziemy mieli przesyt tymi wszystkimi superbohaterami.
Jedynie zaznaczam, że jak mam już wybierać to podoba mi się bardziej podejście DC jeżeli chodzi o dobór reżyserów, którzy coś jeszcze od siebie mogą wnieść. Nawet jeżeli to jest na razie sam Snyder (skoro Nolana z poprzedniej fazy pomijamy), który jak ja ciągłe będę twierdził jakiś swój styl ma.

I naturalnie, że jest w tym krytyka Marvela, ale na tej samej zasadzie jak niektórzy krytykują fastfoody. Ale też nie twierdzę, że niektórzy mogą lubić takie jedzenie. Problemem jest tylko kiedy takie jedzenie staje się nagle wyznacznikiem dobrego żarcia.
Przy czym dobrze, gdyż i tak wiem, że ta rozmowa zmierza do nikąd, a więc możemy ją spokojnie zakończyć. Tym bardziej, że i tak każde z nas pozostanie na z góry ustalonych pozycjach.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(12-06-2015, 12:55)Lawrence napisał(a): I naturalnie, że jest w tym krytyka Marvela, ale na tej samej zasadzie jak niektórzy krytykują fastfoody. Ale też nie twierdzę, że niektórzy mogą lubić takie jedzenie. Problemem jest tylko kiedy takie jedzenie staje się nagle wyznacznikiem dobrego żarcia.
No, no. Wyższy poziom Lolrensa - Lolrens Zanussi:

Proszę pana, albo się ma gust, albo się go nie ma. Jeżeli pan ma gust, to nie może lubić hamburgera. Nie da rady, on jest po prostu niesmaczny. Jeżeli pan słucha i mówi, że podoba się panu orkiestra dęta, która fałszuje, a potem idzie pan do filharmonii, to oznacza, że pan nic nie słyszy. (...) Pomysł na różnorodność jest pomysłem intelektualnych bankrutów. Musi pan mało kochać Schuberta, skoro lubi muzykę lekką. Tarantino – to kultura popularna. Jeden film zobaczyłem z satysfakcją, ale drugiego nie obejrzę.

Lolrens, zakończa dyskusje rzeczywiscie, bo widze, ze dalej walisz ogolnikami zamiast odniesc sie do konkretów, które tutaj pare osob ci wskazało. Nie lubisz Marvela - spoko, przeciez nikt cie za to nie kaze. Tylko nie pieprz glupot po prostu.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(12-06-2015, 13:33)'Crov' napisał(a): No, no. Wyższy poziom Lolrensa - Lolrens Zanussi:

Proszę pana, albo się ma gust, albo się go nie ma. Jeżeli pan ma gust, to nie może lubić hamburgera. Nie da rady, on jest po prostu niesmaczny. Jeżeli pan słucha i mówi, że podoba się panu orkiestra dęta, która fałszuje, a potem idzie pan do filharmonii, to oznacza, że pan nic nie słyszy. (...) Pomysł na różnorodność jest pomysłem intelektualnych bankrutów. Musi pan mało kochać Schuberta, skoro lubi muzykę lekką. Tarantino – to kultura popularna. Jeden film zobaczyłem z satysfakcją, ale drugiego nie obejrzę.

Ale to jest prawdziwy cytat czy jakaś beka znaleziona w internetach ala cytaty paulo coelho? :D Bo jak to prawda to potrzebuję do onkologa :/
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Wklej sobie w google to sie dowiesz. :) To Krzysiek Zanussi.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Mistrz :)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
Negatywny, to jeszcze nic - przeczytaj to:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103089,17039255,Zanussi_wyprzedza_recenzje__Obcego_ciala___Ja_wiem.html#BoxSlotI3img

Sorry za offtopa, ale musiałem :D
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
(12-06-2015, 12:55)Lawrence napisał(a): na tej samej zasadzie jak niektórzy krytykują fastfoody. Ale też nie twierdzę, że niektórzy mogą lubić takie jedzenie. Problemem jest tylko kiedy takie jedzenie staje się nagle wyznacznikiem dobrego żarcia.
Batmany Nolana to pewnie kawior :)

Odpowiedz
Henry wrzucił wczoraj na fejsa (właśnie zaczął trening do filmu):
[Obrazek: 12688187_1059428557411333_30507339890442...e=573E0200][Obrazek: 12509638_808251625985221_104284614524676...e=5733023E]

"Warm up phase for Superman training started today! Posting this pic to set myself a minimum goal...and force myself to actually keep going haha!"

<zbiera szczenę z podłogi i pakuje torbę na siłownie> XD

Odpowiedz
Nie wiem co tu zbierać O_o    ludzie w dzisiejszych czasach myślą, że taką wielką sztuką, jest spalić tkankę tłuszczową by były widoczne mięśnie i robić ogólny FBW i aeroby, szczególnie gdy gość ma dostęp do różnego rodzaju trenerów, zapewne kupuje także już gotowe odliczone co do kalorii posiłki, więc w gruncie rzeczy musi tylko motywować się kasą jaką dostanie za przygotowanie fizyczne do filmu.

21 wiek, a ludzie są w szoku, gdy ktoś ma widoczny kaloryfer i bicepsy, jakby to była jakaś miejska legenda i dostępna tylko dla wybranych... :D

[Obrazek: giphy.gif]

BTW.

Pomijając już temat sylwetki, to już szykują się do Justice League, tymczasem gdyby olać Man of Steel który bądźmy szczerzy przy tak wielkim budżecie nie zarobił nic i zebrał słabe recenzje, to BvS jest pierwszym filmem DCCU który na dobre ma rozkręcić uniwersum filmowe... ale...
Jeśli coś pójdzie nie tak, to i tak już Suicide Squad jest gotowy do premiery, WW jest w produkcji, a do JL rozpoczną zdjęcia i będzie mieć bankowo bardzo duży budżet, czyli duże koszty, a zyski mogą być słabsze przy BvS, a przy takim budżecie i promocji to musieliby zarobić z 1,5 miliarda by mieć jakikolwiek zysk.

Odpowiedz
Zbudowanie mięśni jest nieco większą sztuką niż spalenie tłuszczu.

BTW Juby, rozumiem że no homo i te sprawy, ale po cholerę wrzuciłeś dwa identyczne zdjęcia Cavilla? :D
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Może ustalmy jedno... gość nie wygląda na kogoś kto specjalnie musi rok wcześniej zacząć działać, bo cały czas utrzymuje podobną sylwetkę, więc to nie jest tak, że z jakiegoś kompletnego szczawika ma stać się... supermanem O_O

Reguła jest taka, najpierw masa, później rzeźba, wpieprza, ćwiczy, później aeroby i przy naprawdę dużej ilości żarcia/białka i intensywnych ćwiczeń to kwestia paru miesięcy, a tutaj jak widzimy on już ma odpowiednią sylwetkę, wątpię by na polakierowanym stroju a którym się odbłyskują "jego" muły, różnicę zrobiło miesięczne wyciskanie, on wygląda jakby już się przygotował, więc...

Odpowiedz
Cytat: a tutaj jak widzimy on już ma odpowiednią sylwetkę

Gdzie widzimy? Bo chyba nie piszesz o tym starym zdjęciu, które wstawił Cavill..
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
:)  Tak, piszę o tym starym zdjęciu, które myślałem, że jest nowe, ale przypał, załamię się... :( chociaż... on non stop ma sylwetkę byka i widać, że dba o siebie i w filmie będzie śmigał w kostiumie, a nie toples w stringach.

Odpowiedz
Dba o siebie i ćwiczy, ale przed zdjęciami do filmu, w którym gra Supermana i tak musi poświęcić 6 miesięcy na ostre dowalenie mięśni i zbicie tkanki tuszowej do scen topless.

A ta fotka jest z - prawdopodobnie - czasu kiedy Henry kończył przygotowania do BvS.

(06-02-2016, 12:42)Huntersky napisał(a): BTW Juby, rozumiem że no homo i te sprawy, ale po cholerę wrzuciłeś dwa identyczne zdjęcia Cavilla? :D

Jedno wrzucił sam Cavill, drugie (rozjaśnione, lepiej widoczne) jego fanpage, więc uznałem, czemu nie dwa? :)

Odpowiedz
Dobra mina do złej gry (i negatywnych plotek)? Czy może WB naprawdę tak mocno wierzy w Snydera?

W każdym razie oficjalnie podano, że Snyder zacznie kręcić "Justice League" 11.04.2016r., nieco ponad 2 tygodnie po premierze "BvS"

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
No to Cavilla muszą zaopatrzyć w peruczkę jak Afflecka, bo nadal ma bardzo krótkie włosy. No chyba, że tak ułożą etap zdjęciowy żeby swoje zaczął kręcić nie wcześniej niż w lipcu.

Właśnie wpadłem na pomysł jak Snyder i Warner mogliby się zrehabilitować za przesunięcie BvS. Przyspieszyć premierę Wonder Woman na marzec/kwiecień 2017 (choćby 7.04, wiem, że w tym okresie wychodzi Furious 8, a maj otwierają Strażnicy Galaktycy 2, ale sądzę, że film z Gadot spokojnie by sobie poradził), a JLA przyspieszyć z listopada (premiera na 4 tygodnie przed SWVIII to nie jest dobry pomysł) na czerwiec 2017.

Odpowiedz
I tak go muszą zaopatrzyć w peruczkę, bo do premiery Justice League już chyba nie będzie miał tego trójkąta na czole. :|
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Mnie tam bardzo zaskoczył przeskok z Detroit do Londynu i.. na Islandię (?)

Ciekawe co tam Snyder chce kręcić i czy wykorzysta te tereny lepiej niż Nolan =/

Edit.
[Obrazek: Justice-League-Set-Photo-Zack-Snyder-Jason-Momoa.jpg]

Eh. Aquaman dostanie nowy - jeszcze lepszy - kostium :) Snyder z kolei... nieźle się postarzał przez te ostatnie lata.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Kurde, uprzedziłeś mnie, właśnie miałem wrzucać to zdjęcie. ;)

Czyli rozpoczęcie okresu zdjęciowego do JLA w kwietniu to prawda. Aquaman dostanie jeszcze mocniejszą zbroję i mamy też pierwsze spojrzenie na wygląd Flasha!

Nie dziwota, że Snyder się postarzał. Gromadka dzieci w domu, kręci filmy po całym świecie bez drugich ekip, siłownia... Człowiek wysiada.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon