Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Justice League (2017)
Snyder przy Momoi wygląda jakby walczył z rakiem.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Kręcenie filmów naprawdę potrafi człowieka wykończyć, straszna fizyczna praca :( współczuję mu, mam nadzieję, że mu chociaż zapewniają jakieś wyżywienie, pensję...
Gość jest po prostu przeraźliwie chudy i tyle, to go może postarzać i tyle w temacie, nie wiem, może na Gadotkę się zapatrzył.

Ostatnio dostrzegam taką dziwną sytuację iż fani DCCU którego w praktyce jeszcze nie ma, tak wysoko stawiają ten film, że rzucają nawet określenia, że nawet taki Deadpool nie wprowadził żadnej świeżości do gatunku jaką wprowadzi BvS, to chyba się udziela wszystkim z DCCU, tworzą wiekopomne dzieła, marvel jest dziecinny, foxa nie ma, innych adaptacji też nie, jest tylko DCCU.

Jak już to chyba tylko SInger mimo iż gościa nie znoszę za te stroje i marnowanie mutantów, potrafi zrównoważyć powagę z humorem.

A tak btw. Flash ma skrzydełka i tak z daleka wyglądają nawet fajnie, strój bardzo się kojarzy z intro DC Online.

Wszyscy widzą w tym czarnym stroju strój Black Manty albo Nightwinga... ja widzę niedokończony strój Latarnii, co wnoszę po tym uwypukleniu na klatce w kształcie okręgu na znak GL.

Odpowiedz
Cytat:Gość jest po prostu przeraźliwie chudy i tyle, to go może postarzać

No właśnie w tym sęk. Źle to ująłem w poprzednim poście. On się nie postarzał tak mocno w ciągu kilku lat, a właściwie "z dnia na dzień". Porównaj sobie foto z zeszłorocznego comic-conu, gdzie wyglądał znacznie lepiej. Zakładam, że pewnie stres daje mu się we znaki i negatywnie odbija na jego wyglądzie. W sumie.. jakoś mnie to nie dziwi.

Jeśli chodzi o tworzenie filmów i przeskoki z planu na plan (MoS -> BvS -> JL) to  wydaje mi się, że gość jest w swoim żywiole. Zresztą Scott daje radę, to czemu Snyder by nie miał :)

Co do czarnego stroju. GL? Nah. Po dość długim czasie od pokazania concept-artu już się pogodziłem, że go nie będzie w JL:Part One. Wszystko na to wskazuje. Tak jak inni obstawiałbym że to kostium Black Manty. Całe to foto zresztą wydaje się mocno powiązane ze światem Aquamana. Momoa, kostium Aquamana, fota Mery, najprawdopodobniej kostium Mery po prawej, (atlantycki/amazoński?) hełm i but z tyłu =/

Może dostaniemy filmowy "Tron Atlantydy", a może tylko coś co wiązać się będzie z podwodnym światem:
Nie będę ukrywał, wolałbym to drugie.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz

Odpowiedz
Ktoś tu pisał o natchnionych wyborach castingowych Warnera. Można im dopisać kolejny.

Odpowiedz
Jednym z największych faili Snydera przy tworzeniu BvS był dla mnie brak Gordona, a także plotki o tym, że postać ta w DCEU w ogóle nie istnieje (umarła czy coś). Jednak poszli po rozum do głowy i odpokutowali swoje winy. ;)

[Obrazek: 2015-oscars-backstage-jk-simmons.jpg]

Biała peruczka, wąs, nie robienie z siebie nieudacznika jak w Genisys i będzie git. Może nawet wyjdzie najwierniejsza komiksom wersja Gordona do tej pory. I zupełnie nie przeszkadza mi, że J. K. Simmons grał już J. J. Jamesona.

Odpowiedz
Gdyby dodać wąsa i tupecik z grzywką naszemu JJJ, to wyglądałby jak żywcem wyjęty Gordon z Trybunału Sów czy Śmierci w Rodzinie.

Odpowiedz
[Obrazek: Cc-J7ZnW0AAWBjH.jpg]

:)

Odpowiedz
(08-03-2016, 09:10)Juby napisał(a): Jednym z największych faili Snydera przy tworzeniu BvS był dla mnie brak Gordona,

Pragnę Ci przypomnieć, że jeszcze niedawno narzekałeś na ilość postaci w "BvS". Gdzie tu logika, gdzie sens =/

Casting mnie jakoś nie jara. Tzn. niby spoko, że zgarnęli aktora z górnej półki i nie jest to (wymieniany wielokrotnie przez fanów) Cranston. No ale.. Sam nie wiem. Może Simmons za bardzo kojarzy mi się z Jamesonem, a może to przez moje rozważania, że postać Gordona została aż za bardzo wyeksploatowana w Trylogii Nolana i jest w DCEU zbędna? Przyzwyczaiłem się już do myśli, że jest on martwy. [A może jest i w "JL" zobaczymy tylko retrospekcje? Eee, pewnie nie..]

Martwi mnie też to, że wrzucają go już do "JL" inie czekają na solowego Batman. Oby to filmowe uniwersum nie podzieliło losów komiksowego, gdzie - powiedzmy sobie szczerze - wiele rzeczy poszła się j***, bo swego czasu wszystkie siły DC, zaangażowano  w rozwój marki Batmana =.=
Batman to, Batman tamto. Aż do porzygania.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(08-03-2016, 21:47)zombie001 napisał(a): Pragnę Ci przypomnieć, że jeszcze niedawno narzekałeś na ilość postaci w "BvS". Gdzie tu logika, gdzie sens =/

Wolałbym Gordona od gościnnych występów Flasha, Cyborga, Aquamana, a także Doomsdaya i pewnie innych postaci, których naładowali tyle, że z wersji kinowej nawet wycieli bohaterkę graną przez J. Malone.

Odpowiedz
[Obrazek: 12802807_737369166400392_207295422847484...e=575F36D5]

Odpowiedz
Info o przeciwniku w part one:

http://naekranie.pl/aktualnosci/informacja-o-czarnym-charakterze-w-justice-league-part-one-836087
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Hm, skoro by tutaj wykorzystali Atlantydę, to ciekawi mnie o czym będzie z kim będzie musiał się zmierzyć Aquamen. Plus oby nie powstał film, który będzie tylko przybudówką do pojawienia się Darkseida.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Skoro to ma w tytule Part 1 to pewnie będzie wprowadzeniem do Part 2. :P
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Zobaczymy, gdyż na razie to nie wiem, czy widziałem jakiś film, gdzie takie dzielenie wyszło mu na dobre i zwykle się na pierwszej części strasznie nudziłem.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
O niebo? Bez przesady. Podzielenie ostatniego Pottera na dwa filmy na pewno było dobrą decyzją, bo wyszły z tego dwa najlepsze filmy serii.

Nie ukrywam, że liczę na to, że JLA będzie lepszym filmem od BvS, z kilku powodów:
1) Scenariusz od początku pisała jedna osoba i jeśli wierzyć ludziom, którzy z nim pracowali, byl to scenarzysta lepszy od Goyera.
2) Film nie będzie furtką do później tworzonego JLA tak jak BvS, bo to będzie JLA. :P
3) Od kilku tygodni mówi się, że film nie będzie tak "mhroczny" i "powaźny" jak BvS. Mam nadzieję, że w tych oświadczeniach chodzi oto, że film będzie bardziej rozrywkowy, bo w BvS brakowało akcji, humoru i czegokolwiek czym bym się miał ekscytować.

Z drugiej strony - to wciąż film Snydera z Batmanem i Supermanem, którzy zasługują na solowe filmy, więc moje zainteresowanie JLA jak i prawie wszystkim związanym z DCEU (poza SS) mocno stopniało.

Odpowiedz
Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś poza jednym - Green Lanterna nie będzie w JLA, na pewno nie w pierwszej części.

Odpowiedz
(04-04-2016, 19:37)Juby napisał(a): JLA będzie lepszym filmem od BvS

Ta.. o ile WB nie popuści w gacie i nie opóźni produkcji, aby zrobić "korekty" scenariusza i wywalić kontrowersyjne pomysły Snydera. Albo samego Snydera xD
Ja się trochę obawiam, że WB mogło z tego zrobić kolejny teaser dla... solowych produkcji, a nie pełnoprawną historię o narodzinach "JL".

Niemniej przypuszczam, że przynajmniej początek będzie prostszy i mniej przekombinowany - Batman i WW szukający pozostałych metaludzi.  W sumie może taka będzie też rola Gordona w tym filmie - znaleźć gościa z nagrania:) Ale nie powiem przy cameo Flasha, gdy ten mówił
Cytat:You have to come find us, Bruce!
niemal czułem "Justice League" w zasięgu ręki :(

Swoją drogą nie wiem czy wiecie, ale "JL" prawdopodobnie wizualnie będzie się trochę różnić od "BvS". Snyder znowu zmienił operatora. Jeśli ktoś liczył na jakąś wizualną spójność (bo ten sam reżyser, bla, bla bla) to chyba nici z tego.

W sumie to mogliby też w końcu montażystę zmienić. Brenner to cienias.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
(04-04-2016, 23:23)zombie001 napisał(a): Ta.. o ile WB nie popuści w gacie i nie opóźni produkcji, aby zrobić "korekty" scenariusza i wywalić kontrowersyjne pomysły Snydera. Albo samego Snydera xD

Wywalić Snydera? Po BvS jestem na tak.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon