Katastrofy w przestworzach
No nie wiem, z tego co słyszałem zwolenników spiskowych teorii przybywa z roku na rok.

Odpowiedz
(25-02-2013, 14:58)Tomkiewicz napisał(a): No, myślałem, że propaganda zwykle jest skuteczna i działa (inaczej nie miałaby sensu), a film Gargas - jak sugerujesz, propagandowy - mimo, że pozbawiony durnych inscenizacji dla kanapowych kretynów i pełen wywiadów i prób zdobycia informacji, nie zdołał osiągnąć zamierzonego efektu i w rezultacie prawie (za wyjątkiem równie bezmyślnych zwolenników bogoojczyźnianego obozu) cała Polska jest wciąż absolutnie przekonana, że piloci tutka mieliby problem z poprowadzeniem szybowca. Tak po prostu i bez żadnych wątpliwości. Bo mainstream tak powiedział, a potem powtórzył Tusk, Anodina, Miller i cała reszta bandy. To musi być prawda, zwłaszcza, że nikt raczej Kaczego nie darzył sympatią, w tym i ja.

Co to za heh "mglista" propaganda :)))

Wielu pilotów samolotowych miałoby trudności w poprawnym pilotowaniu szybowca chyba, że się z szybownictwa wywodzą. Jedno i drugie wymaga trochę innych zachowań, ale generalnie łatwiej przejść z szybownictwa do latania silnikowego niż odwrotnie.
Natomiast istotne jest to, że piloci tutka nie potrafili poprawnie podejmować decyzji i popełnili masę błędów proceduralnych. Same umiejętności pilotażu nie miały tu znaczenia.

Odpowiedz
Oglądacie TVP1? :)

Odpowiedz
A po co? Bo chyba nie po to by oglądać tą parodię dokumentu?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości