Kick-Ass (temat ogólny)
Ta, miałem o tym napisać. Oprócz tego jest jeszcze taki smaczek, że jeden z przestępców, który przez chwilę jest w TV ma na nazwisko Romita, tak jak rysownik tego komiksu John Romita Jr. :]
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Zauważyliście co ojciec głównego bohatera chowa do torby gdy Kick-Ass wychodzi ze szpitala? Pełne wydanie Watchmenów : )
OMG! No shit! A zauważyliście co czytają bohaterowie w sklepie komiksowym? KOMIKSY! ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
[Obrazek: Moon_sci-fi_Kevin_Spacey_Gerty.jpg]
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
To i dodam coś od siebie :wink: Film mi się bardzo podobał. Świetnie się na nim bawiłem, ale aby być szczerym to byłem jedyną osobą na sali, która się dobrze bawiła. A to dlatego, że tylko ja na niej byłem :shock: Po raz pierwszy zdarzyło mi się, aby być w multipleksie i być samemu na sali kinowej. Trochę osób w kinie było, ale cała reszta poszła na "Clash of the Titans". Ogólnie ciekawi mnie jak sobie ten film radzi w "Box-Office", gdyż ja byłem parę dni po premierze na pokazie o 21:45 i nie spodziewałem się może tłumów, ale przynajmniej liczyłem na parę żywych dusz. A szkoda, gdyż film świetny :smile:
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Damn. Ja kilka razy byłem blisko ale zawsze jakiś dodatkowy frajer się trafił.

Natomiast jak na kleszu byłem w dzień premiery to było cieniusieńko z frekwencją.

Odpowiedz
Podtrzymując wątek frekwencji, jak byłem na Starciu to sala była zapełniona w około 40 %, natomiast dzisiaj na Kick Ass były ze mną 4 osoby z czego do samego początku filmu byłem sam.

Sam obraz rewelacyjny. Idealne pomieszanie komiksu, komedii i dramatu. Przemoc dosadna, dialogi bardzo dobre i sympatyczni bohaterowie. Chociaż jeżeli mam być szczery nastawiłem się totalnie na krwawą komedię, a przynajmniej to sugerowały trailery, ale nie narzekam bo dostałem więcej niż oczekiwałem.

8/10
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Wawrzyniec_85 napisał(a):A to dlatego, że tylko ja na niej byłem
Nosz... a u mnie w dwóch lokalnych kinach to musi być minimum 6 osób żeby się seans odbył. I co jakiś czas czekam przy kasie żeby się wystarczająco ludzi zebrało...

Odpowiedz
Dziwne z tą frekwencją. Na Kick-Ass, gdy byłem, były trzy pary dodatkowo na całę kino. Czyli 7 osób. NA Clash..., jak widziałem po seansie, poszło z 30-40 osób. Znajomi, którzy poszli do kina na KA (mieli iść ze mną) zmienili zdanie i poszli na CotT, bo - jak stwierdzili - za malo ludzi szlo na KA...

Żeby nie było tak, że nastębnego komiksowego hiciora nikt nie przewałkuje. Aaaaa, swoją drogą CotT miał mega kampanie w necie, TV, i w gazetach... a co miał KA?
loading podpis...

Odpowiedz
Spokojnie, to raczej tylko u nas tak małe zainteresowanie, na świecie film okazał się sukcesem. I tak, u mnie też było tylko kilka osób, ale myślałem, że to ze względu na wczesną porę, bo byłem na 12.00.

Odpowiedz
Martinipl napisał(a):Znajomi, którzy poszli do kina na KA (mieli iść ze mną) zmienili zdanie i poszli na CotT, bo - jak stwierdzili - za malo ludzi szlo na KA...

LOL - wyśmiałeś ich chociaż? :D
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):Spokojnie, to raczej tylko u nas tak małe zainteresowanie, na świecie film okazał się sukcesem.

Tylko właśnie jak to wyjaśnić :???: Czyżby u nas jednak zbyt małe było podłoże "geekowo" "nerdowe", że się tak wyrażę.
Liczę jednak, że na świecie film zarobi swoje i życzę temu przede wszystkim reżyserowi Matthew Vaughnowi, którego poprzedni film "Stardust" nie odniósł zbyt dużego sukcesu. A szkoda, gdyż ja na tym filmie bawiłem się świetnie. Podobnie jak świetnie bawiłem się na "Kick-Assie". Przy okazji fajnie, że jednak zostano przy oryginalnym tytule i go nie spolszczono.
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Obejrzałem i stwierdzam, że CGI fikołki to byłaby najmniejsza bolączka tego filmu. Byłoby naprawdę dobrze, gdyby nie dwie kluczowe kwestie. Dziewczynka i przesyłka z Internetu. Kuriozum nawet jak na bekową komedię. Szkoda, bo pierwsza połowa bardzo fajna. Gdyby tylko odwrotnie poprowadzili motyw Cage'a i jego córki. Albo gdyby w ogóle pominęli by ją w fazie pisania scenariusza...
5/10
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
No, Hitchowi się nie podobało, jestem uspokojony, równowaga we wszechświecie jeszcze istnieje :)

Odpowiedz
5/10 to bardzo wysoka ocena, jak na takie kwiatki. Normalnie bym dał 0/10, ale pierwsza połowa na serio mi się podobała. No i fajną akcję urządził Cage w magazynie. Rzeczywiście, tak właśnie powinien działać filmowy Batman.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Komiks mi się podobał, ale to co zrobił Matthew Vaughn przerosło wszelkie moje oczekiwania. Wziął to co z komiksu najlepsze, wyciął co najgorsze, dodał dużo świetnego materiału od siebie, dowalił świetną muzykę i zatrudnił dziewoję co się nazywa Lyndsy Fonseca i jest CUDOWNA.
9+/10
byłaby 10, gdyby nie
Najlepszy film o superhero od czasów "Batman Returns" :].

Odpowiedz
Prawda, ładna jest, ale Hit Girl ładniejsza [pedofil alert].

8/10.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Która nota bene również grała w (500) Days of Summer epizodyczną rolę siostry Toma ;).
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
No i wrażenie 'skąd znam tego dzieciaka' znika : )
Jest 100 razy sympatyczniejsza od Fanning, życzę jej porządnej kariery.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Czytałem ostatnio jakiegoś newsa, że teraz nagle ma Cage grać w shitach, bo coś tam, a ja ostatnio widzę Złego Porucznika, Kick-Assa i całkiem sympatycznie wyglądającego Ucznia Czarnoksiężnika.

To tak a propos niczego.

Odpowiedz
To bardzo a propos czegoś. Gdyż ja właśnie chciałem napisać, że byłem mile zaskoczony kreacją Cage'a w Kick-Assie. Fajnie i przekonująco zagrał tę rolę.
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon