Komedie na poziomie
kyle napisał(a):Annie Hall daje jednak mocno 5/10
no jeśli temu filmowi Allena dajesz tak niską notę, to lepiej nie zabieraj się za pozostałe. Jego geniusz nie tkwi w komedii.

Polecam "Kaczą zupę" braci Marx 8)

Odpowiedz
Obejrzałem niedawno Notting Hill i w prawdzie nie jest to komedia "na poziomie" jednak też nie jest to jakieś dno typu lejdis itp. Czasami jest ten klozetowo-koszarowy dowcip, kompletnie nie śmieszący, postacie sztuczne (np. ten kupel głównego bohatera), Julia Roberts - jakoś słabo grała, trochę mi przeszkadzała nawet, bo jak się uśmiechnęła (15 cm usta jak pontony) to zastanawiałem się ciągle czy to twarz naturalna czy dzieło chirurga plastycznego, ponoć to pierwsze ale aż nie można uwierzyć. Ogólnie słaba aktorka.... no ale MIMO TYCH WSZYSTKICH POTKNIĘĆ, film da się oglądnąć do końca, co na pewno jest wielkim plusem dla niego.

Odpowiedz
kyle napisał(a):Notting Hill (...) Czasami jest ten klozetowo-koszarowy dowcip
Stary, jeśli nie wiesz co oznaczają niektóre słowa, to ich po prostu nie używaj.

Nie wiem ile kresek wciągnąłeś przed filmem, ale coś takiego jak humor klozetowo-koszarowy w Notting Hill nie występuje.

kyle napisał(a):Julia Roberts - jakoś słabo grała, trochę mi przeszkadzała nawet, bo jak się uśmiechnęła (15 cm usta jak pontony) to zastanawiałem się ciągle czy to twarz naturalna czy dzieło chirurga plastycznego
Niektórzy na tym forum mają podobny dylemat - jesteś człowiekiem czy sztuczną "inteligencją"?

Odpowiedz
Mierzwiak twój wpis to nic tylko żółć.... naprawdę zastanwów się (o ile masz czym:D) zanim coś napiszesz.

Odpowiedz
kyle napisał(a):Czasami jest ten klozetowo-koszarowy dowcip

Podaj wiec przyklady

kyle napisał(a):postacie sztuczne (np. ten kupel głównego bohatera)

Spike? Powaznie, przeciez ten aktor nawet grac nie musial...chyba, ze siebie samego ;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Kyle chciałbym ci zakomunikować, iż przed wysłaniem swojego posta - o ile używasz Liska jako przeglądarki czy innej która sprawdza pisownię - mogą pojawić się takie czerwone szlaczki podkreślające niektóre wyrazy z twojego posta. Jak je zauważysz zastanów się dłużej co one mogą oznaczać. To czasami pomaga:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Bucho - trzeba być głuchym i ślepym aby ich nie widzieć. Było ich naprawdę sporo np. o lizaniu dupy i lodów i włosach... itp.

Danus - twoich wpisów nie czytam więc wyluzuj stary.... idź tam pooglądaj sobie efekty specjalne w T2 i zanurz się w kontemplacji nad pięknem świata. Szkoda tylko że nie działa na Ciebie opcja "ignoruj" no cóż są równi i równiejsi.

Odpowiedz
Lizania dupy nie pamietam (wprost?) chyba, ze chodzi o cos z koszulka Spajkowskiego.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Bucho - to odśwież sobie film, ja go oglądałem niedawno i pamiętam. To nie było w momencie z koszulką (choć te z koszulką też tak denne że tylko wywoływały we mnie zażenowanie).

Odpowiedz
Jizas, to przypomnij mi szybkim opisem te 3 zenujace, malo smieszne, klozetowe sytuacje. Bardzo prosze.

Odpowiedz
Ja pamietam klozetowa sytuacje w Notting Hill. Roberts wpadla na Granta i oblala sie kawa. Kawa miala kolor kupy.

Odpowiedz
Kyle: Czy ty naprawdę nie potrafisz pisać wyłącznie o odczuciach względem danego filmu, tylko musisz prowokować spięcia?

Reszta: Czy wy naprawdę nie potraficie nie brać do siebie cudzych uwag, w dodatku tak słabo zargumentowanych? Ja wiem, że czasami trudno przejść obojętnie obok czegoś, ale tak przynajmniej nie robi się BURDELU.

Zacznijcie lepiej wymieniać komedie na poziomie pisząc, czemu są fajne - nie czemu NIE są. Słowo daję, niektórym potrzebna jest instrukcja obsługi nawet do pieprzonego FORUM internetowego.
Dżizas Krajst.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
"To właśnie miłość" - kolejna komedia którą "zaliczyłem", znów nic specjalnego ale da się oglądnąć do końca i miała też kilka fajnych momentów. Jednak forma "zbieraniny" różnych historyjek w jeden film mi nie odpowiada. Czuje jakbym oglądał jakiś serial (sitkom) a nie film. 80 minut zostało wyciętych z filmu i te wycięte fragmenty również zawierały ciekawe momenty - polecam! Trochę wstęp tego filmu był denny, te wspomnienie o WTC itd. - jak dla mnie za bardzo wiało patosem. Natomiast Ci nadzy statyści śmieszni byli:), szczególnie spodobała mi się gra tej aktorki - fajne miny robiła np. wtedy gdy jej "partner" mówił o zakorkowanej ulicy. Trochę wkurzało mnie to, że ta komedia była strasznie przewidywalna, no ale komedie romantyczne to chyba tak już mają.

Poziom podobny do tej wcześniejszej: Notting Hill (choć może ciut wyżej, bo nie było sztucznych "pajaców" typu "Spike" na siłę rozśmieszających widzów swą infantylnością itp.).

Ostatni raz próbowałeś kazać mi, lub skłonić mnie bym zrobił coś, czego nie uważam za konieczne. Zrozumiano?
Osobiste wycieczki zatrzymaj dla siebie, to ostatnie ostrzeżenie przed fizycznym ostrzeżeniem. Zaczynasz mi działać na nerwy.

Odpowiedz
Dream team:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZFeyf3NwHPc[/youtube]
Dodałbym jeszcze Nieoczekiwaną zmianę miejsc, ale chyba nie ma tu ludzi, którzy by jeszcze nie widzieli tego filmu. :wink:

Edit: Przypomniałem sobie o filmie "Zabity na śmierć" -Murder by Death - świetna czarna komedia, parodiująca znane kryminały Agathy Christie, Raymonda Chandlera i innych:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T3tWVeZCFO8[/youtube]
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie zna sposobu, aby go wskrzesić." - A. Einstein

Odpowiedz
Proponuję obejrzeć Help Beatlesów. Chociaż to taki "pythonowski"humor. W takim razie może Być jak John Malkovich- całkiem całkiem moim zdaniem. Ale najlepiej polubić Monthy Pythona:D

Odpowiedz
Za "nieoczekiwaną zmianę miejsc" wielkie dzięki: koniecznie oblukam, bo jeszcze nie widziałem.

ps.
arnoldlayne napisał(a):Ale najlepiej polubić Monthy Pythona:D
sorki, ale nie mam ochoty cofać się w rozwoju do poziomu ameby:P

Odpowiedz
Wow, widzowie Monty Pythona to ameby? A może nazywasz ich amebami bo skecze Monty Pythona wykraczają poza twój aparat poznania i zdolności myślenia podczas oglądania i ich nie rozumiesz? Naprawdę nie wiem jak można nie lubić Monty Pythona. To w takim razie jak nie Allen i Pythoni to co? American Pie 6564564156?
"Więcej socjalizmu - znaczy więcej demokracji." - Michaił Gorbaczow

"Istnieje marksizm dogmatyczny oraz marksizm twórczy. Ja stoję na istocie tego ostatniego." - Józef Stalin

Odpowiedz
kyle napisał(a):sorki, ale nie mam ochoty cofać się w rozwoju do poziomu ameby:P
Coś mi się zdaje, że nie byłoby to cofanie... :roll:
22.04.2011

Odpowiedz
Nie wiem czy ktoś tu wymienał ale, na fali powtórkowych wizji, przypomnailem sobie Wieczór Kawalerski. Dobra rzecz. Takie oldschoolowe komedie są nie do przebicia ( choć mam dziwne wrazenie ,że Smith próbował podbić scene z osłem w Clerks 2 )
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Stare dobre polskie komedie wielki + (szczególnie "nie lubię poniedziałku")
no i kultowa grupa Monty Python (Sens życia i Brian- z pełnometrażówek) mogłabym oglądać 100 razy a dalej kultowy Terry Jones(najlepiej jako kobieta) i Graham Chapman rozśmieszą mnie do łez.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon