Konsole - kupno, akcesoria, awarie, itp.
Na dysk zawsze możesz ściągać dema itp. Poza tym niektóre gierki potrzebują trochę miejsca pod instalkę na dysku, więc jeśli nie chcesz bawić się w kasowanie co jakiś czas, jest to całkiem niezła oferta:).
Red, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Aug 2012.

Odpowiedz
Przez 4-5 lat obcowania z PS3 zapełniłem 150 Gb na 250. 12 to zdecydowanie mało.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Pytanie

Moge kupic za okolo 860zl Super Slim nowke 500gb 2 x pad i 2 x move i kamerka + 3 gry. Oplaca sie ? Slyszalem wiele negatywnych opinii nt SS :P ma ktos moze takowa konsole ?

Odpowiedz
Po co kupować PS3 jak 4,5 miechy PS4? Hmmm...nie opłaca się. Gdyby jeszcze nie wiadomo ile to PS4 kosztowało to można by się zastanawiać, spory wydatek itp. Kupię sobie PS3 i poczekam rok, dwa. Ale przy takiej cenię PS4 wydawać teraz kasę na starą generację.

Odpowiedz
Hmmm... żeby pograć w gry z PS3? Też by mi było szkoda kasy w perspektywie premiery PS4, ale jest jeszcze sporo gier tej generacji, w które chętnie bym zagrał i kilka jeszcze pewnie wyjdzie (GTA V?).

Odpowiedz
Cytat:Po co kupować PS3 jak 4,5 miechy PS4? Hmmm...nie opłaca się.

ROTFL, co to za kretyńskie stwierdzenie? Co się nie opłaca? Biblioteka tysiąca gier się nie opłaca? Nawet jak z tego wyselekcjonować złotą pięćdziesiątkę to i rok po premierze PS4 nie skończy jej nadrabiać. Ludzie jak czasami coś powiedzą bez namysłu...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Kretyńskie to jest wydawanie prawie tysiąca złotych gdy za pasem konsola nowej generacji, wystarczy dołożyć trochę kasy. Biblioteka tysiąca gier nigdzie nie ucieknie, zawsze to przyjemnie wrócić do poprzedniej generacji a za 2 może 3 lata PS3 będzie można kupić za 200-300 złotych. No ale trzeba być kretynem żeby tego nie dostrzegać a może jest po prostu tak jak piszesz - ludzie piszą i działają bez namysłu, bo gdzie tu pomyślunek gdy ktoś piszę, że się opłaca. Gier z tej tysięcznej biblioteki za darmo też nie dostaniesz a ceny gier wciąż są wysokie, za kilka lat już nie będą.

Odpowiedz
Jakby na PS4 dało się odpalić wszystkie gry z PS3, to rzeczywiście bardziej opłacałoby się poczekać i dołożyć trochę kasy, ale tak nie będzie, więc warto brać trójkę nawet teraz.

Odpowiedz
Nie opłaca? Właśnie teraz się BĘDZIE opłacać - wprawdzie w tej chwili Sony nie planuje obniżki cen, ale że ona nastąpi (w okolicach, lub po premierze PS4) to pewne. Poza tym na PS3 jest cała masa exów w które się na PS4 nie zagra, przynajmniej do czasu aż nie wystartuje Gaikai (a nie jest wcale pewne, kiedy to nastąpi oraz jakie tytuły będą dostępne). Nie wspominając o tym, że Sony ma zamiar wspierać trójkę jeszcze przez lata, a w Plusie nadal będą oferowane gry.

Skoro na 4,5 miesiąca przed premierą PS4 opłaca się wydawać tytuł kalibru The Last of US (a później także Gran Turismo 6, Beyond: Two Souls), to tym bardziej opłaca się zainwestować w konsolę. Zwłaszcza, jeśli komuś nie zależy na kupieniu czwórki w dniu premiery tylko po to, by stała i pokrywała się kurzem:) Sony nie zabiło PSXa po premierze PS2, jak i PS2 po premierze PS3, więc tym razem będzie podobnie.

Gry z PS3 nie uciekną, owszem, ale ileż można zwlekać? Za to nim na PS4 uzbiera się przynajmniej 20 świetnych exclusivów, to trochę minie:)

Odpowiedz
Ceny gier są wciąż bardzo wysokie, zwłaszcza w Polsce.

Odpowiedz
Kupno PS3 teraz, a nawet pod koniec roku, ma znacznie więcej sensu niż rzucanie się na PS4 zaraz po premierze. Nawet jeśli kilka gier zapowiada się bardzo fajnie, to jednak trochę mało jak na początek, tymczasem katalog dostępny na PS3... No ludzie, przecież to się rozumiem samo przez się co się bardziej opłaca kupić.

Odpowiedz
PS w tej cenie z tym dyskiem i z tymi akcesoriami to bardzo dobra cena. Ja bym się nie zastanawiał i brał bym póki można.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Będę miał urlop i pożyczone PS3 na tydzień-dwa, są jakieś inne sposoby, żeby zaliczyć trylogię Uncharted i The Last of Us niż po prostu iść do sklepu i wybulić za to 4 stówki, pograć kilkadziesiąt godzin i odłożyć na półkę?

Odpowiedz
Możesz wykupić PS Plus dla Uncharted 3, ale wobec Twoich planów będzie to trochę jak kupienie kompletu opon w promocji zamiast samochodu :)

A co do kupowania/nie kupowania PS3 w tym momencie... Chyba najważniejsze jest to ile można mieć zabawy z danego zakupu, a nie to czy na rynku wyszło/wyjdzie coś nowszego. Tym bardziej, że żaden z trailerów next-genowych gier nie zasługuje na ten cały hype wokół konsoli nowej generacji. PS3 jest od 2006 roku, więc według kategorii "nowościowych" większość z nas gra na złomie od kilku lat :)
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
PS3 chodzi teraz w śmiesznie małych cenach. Powody do kupna:
- trylogia Uncharted,
- God Of War - cała saga
- FIFA (gra online sprawia maaasę przyjemności),
- The Last of Us,
- Heavy Rain,
- Ico & Shadow of the Colossus Collection,
- inFamous 2,
- Resistance

oprócz tego masa tytułów, które masz na PC, ale piecyk nie daje rady :)
teraz mam mało czasu na grę, ale w sezonie jesień-zima konsola śmiga, aż miło.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
[Obrazek: comment_0KlqsRiKM4A4UIJ94W2ZYKpm9N1BbedN,w400.jpg]

Odpowiedz
Można też kupić PS3 od razu z TLoU w zestawie. Do tego trylogia Uncharted za trochę ponad stówkę.
Jak nie masz odtwarzacza BD to bym się w ogóle nie zastanawiał. Jeśli już masz to bym się też w ogóle nie zastanawiał. ;)

Odpowiedz
(13-08-2013, 08:55)tchopz napisał(a): Można też kupić PS3 od razu z TLoU w zestawie. Do tego trylogia Uncharted za trochę ponad stówkę.
Jak nie masz odtwarzacza BD to bym się w ogóle nie zastanawiał. Jeśli już masz to bym się też w ogóle nie zastanawiał. ;)
BD mam, problem jest taki, że ja jestem niedzielnym graczem, Xbox stoi i zdmuchuję z niego kurz tylko jak mogę pograć z kilkoma osobami naraz, więc płacenie nawet niewielkiej kasy za PS3 na własność mi nie na rękę. Teraz kombinuję coś z wypożyczalniami gier - kupujesz za pełną cenę i sprzedajesz w tym samym miejscu za odpowiednio niższą kwotę.

Odpowiedz
Ja też jestem niedzielnym graczem. Na PS gram w jakieś 3 gry rocznie.
Ale nie miałem i nie mam ani Xboxa, ani BD to i zakup był łatwiejszy ;).

Odpowiedz
Dojrzałem chyba już z decyzją, żeby sprawić sobie PS3. Dlatego chciałem tutaj zadać pytanie, bo widziałem, że trochę osób na forum dość dobrze ogarnia temat a ja jestem mocno zielony w tej kwestii.

Co wybrać - slim, super slim, classic? Jaka pojemność dysku pozwala na komfortowe użytkowanie konsoli? No i jaka cena na dzień dzisiejszy jest taką powiedzmy atrakcyjną? Nie mam absolutnie problemu z kupnem używanej konsoli, chyba że z jakiegoś powodu mi nieznanego nie jest to zbyt dobre rozwiązanie.

Poza tym dodam, że posiadam 2 pady do xboxa, których używam do grania na PC i bardzo chętnie bym z nimi pozostał również przy konsoli, bo nie ukrywam, że uważam je za rewelacyjne. Podejrzewam jednak, że nie ma takiej mozliwości, ale na wszelki wypadek zapytam, czy może są jakieś opcje, żeby dało się z nich korzystać.
Juror_z_MamTalent, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2012.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon