Konsole - kupno, akcesoria, awarie, itp.
Ceny nowych PS3 slim są bardzo przystepne. Sam posiadam, dwa lata temu zapłaciłem za nówkę 1100 zł. Używki bym nie kupował z jednego powodu, nie wiadomo jak była używana, w jakim stanie jest laser, itp. Classic też bym nie brał, ale z uwagi na wygląd, slim wygląda dużo lepiej. Co do łączenia padów z Xklocka do PS3 - nie ma takiej możliwości (a przynajmniej nie słyszałem o tym).
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(03-09-2013, 14:36)Juror_z_MamTalent napisał(a): Poza tym dodam, że posiadam 2 pady do xboxa, których używam do grania na PC i bardzo chętnie bym z nimi pozostał również przy konsoli, bo nie ukrywam, że uważam je za rewelacyjne. Podejrzewam jednak, że nie ma takiej mozliwości, ale na wszelki wypadek zapytam, czy może są jakieś opcje, żeby dało się z nich korzystać.
http://lmgtfy.com/?q=xbox+pad+with+ps3
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Pytanie trochę jak kolega wyżej, a właściwie identyczne.
Przymierzam się do zakupu PS3 - może być używana, zależy mi na jak najniższej cenie z oczywistych powodów. Używać będę na początku tylko do GTA V (no i oczywiście potem Last of Us i Uncharted), więc pewnie kupię jakiś zestaw. Macie może jakieś namiary na fajne sklepy allegro gdzie chodzić to będzie tanio? Może jakiś sklep internetowy ma promocję? A może lepiej kupić 360? Podzielcie się opiniami, wybaczcie idiotyzm lekki i amatorkę pytania, jestem kompletnym laikiem, jedyna konsola jaką w życiu posiadałem to PSP - tak, tak, nawet PS2 nie miałem :(

Jeszcze jedno - jak wygląda "przerabianie" konsoli? Czy jest ono potrzebne aby wersje gier z torrentów działały? (Domyślam się że tak, ale musiałem zadać to pytanie).

Odpowiedz
Mam 360 i PS3 i powiem tak... popatrz na listę gier na wyłączność obu konsol i zastanów się, które ci bardziej leżą. Pod względem możliwości PS3 jest lepsza, ale 360 ma lepszego pada, wiele lepszych wersji gier multiplatformowych, lepszy sklep online i więcej strzelanek. Ale PS3 ma Uncharted.:)

Odpowiedz
Dzięki - jedyne co na Xa mnie interesuje to Crackdowny i Fable Anniversary - bo chyba większych różnic między trójką na PCta a 360 nie ma, prawda?
Także przewaga ekskluziwów PS3 jest miażdząca. Teraz tylko znaleźć to za cenę na którą mogę sobie pozwolić.

Odpowiedz
W sklepach RTV lata teraz wersja z 12 GB dyskiem za około 600 zł.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon