Kozackie wydania, ktore chcielibysmy miec w swojej kolekcji
O nie. To to wydanie bez figurki stalina pukającego lenina na zakrwawionej mapie Polski :(
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Z tyłu zapewne tagline "Ultimaten polnische klasikker!!!" oraz "ein, zwei, drei...nein. Vier!"
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
A te farbki i pędzelek po co?

Odpowiedz
Podejrzewam, że do własnoręcznego pomalowania Rudego.

Odpowiedz
[Obrazek: 91JNOEfGvmL._SL1500_.jpg]
70 ojro, francuski amazon.

Odpowiedz
Najnowsze wydanie kolekcji Harrego "Hogwarts Collection" bedzie miało 31 dysków bd. Poprzednie z "szufladami" czyli "Wizards Collection" zostało całkowicie wyprzedane w ilości 30tys kopii. Wydanie będzie dostępne od 29 kwietnia. Sugerowana cena 249$ ale pewnie gdzieniegdzie będzie taniej ;)
Chętnie zamieściłbym zdjęcie ale jeszcze nie mogę podawać linków (za krótki staż na forum)

i57.tinypic.com/15xlow6.jpg
Piotr1982, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Feb 2014.

Odpowiedz
[Obrazek: 81FnzXfBdRL._SL1500_.jpg]
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
i cena 100$ z wysyłką :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Chciałbym, chociaż grafika na okładce trochę lame :) Zupełnie niepotrzebny ten fragment twarzy martwej Laury.

Odpowiedz
No nie wiem, mi właśnie się podoba takie połączenie.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Marzy mi się te wydanie kolekcjonerskie szklanej pułapki, cena dosyć zaporowa bo aż 540 zł :/

http://bluray.com.pl/wp-content/uploads/2015/06/szklana-pu%C5%82apka-wydanie-kolekcjonerskie-blu-ray.jpg

Andrzejek, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Feb 2015.

Odpowiedz
Czego to nie wymyślą
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie wiem, gdzie to podpiąć bo nie ma osobnego tematu:

http://www.dvdactive.com/news/releases/bram-stokers-dracula-limited-edition.html

Okładka koszmarna - od wcześniejszych.

[Obrazek: draculabeauty.jpg]

[Obrazek: draculablu.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
[Obrazek: Death_Machine.jpg]
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
[Obrazek: 16112754_1798090803788936_38938484826201...e=590F536E]
Box z 25 filmami Wajdy na 40 (!) płytach DVD. Oczywiście jak na Polskę przystało gdy już ktoś wyłoży pieniądze na rekonstrukcję, ładne wydanie, dodatki, to... nie ma zamiaru tego sprzedawać. Jeden egzemplarz zlicytowano dla WOŚP (za 4 koła), nakład całości to tajemnica, ale ogólnie to nie jest na sprzedaż, tylko "dla branży".
Na całe szczęście na VOD.pl jest większość filmów Wajdy już po rekonstrukcji, ale w każdej chwili mogą zniknąć.

Odpowiedz
Na DVD? Wow, no to faktycznie full wypas.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
(24-01-2017, 19:46)simek napisał(a): Box z 25 filmami Wajdy na 40

Wydanie już muzealne (!) wiec jakby miało całkiem zniknąć z neta to przehostingowałem dodatkowe fotki tego zestawu w bezpieczne miejsce i wklejam tutaj:

[Obrazek: 9aMbV83O.png]
[Obrazek: mEMbrxKh.png]
Nie lubię snobów, hipsterów i internetowych cwaniaków

Odpowiedz
Drodzy, czy żeby zaopatrzyć się w najlepsze pod względem dodatków wydanie Blu Mad Maxa 4, muszę kupować wersję 3d+2d albo antologię calej serii? Czy dodatki na standardowym wydaniu są takie same (zwłaszcza w polskim standardowym wydaniu)?

Odpowiedz
Witamy! :D

Odpowiedz
Jeśli za dodatek uznasz wersję czarno-białą to, oczywiste, jest ona tylko w tym wydaniu http://www.galapagos.com.pl/film-7663.html które ma jeszcze trwające 1,5 minuty wprowadzenie Millera do tej wersji oraz w Antologii właśnie.

Poza tym dodatki są w każdej edycji takie same.

Swoją drogą to mi przypomniało że jeszcze ich nie oglądałem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon