Kozackie wydania, ktore chcielibysmy miec w swojej kolekcji
Pełne wydanie X-Files:

[Obrazek: frontxe6dr1.th.jpg][Obrazek: anglext3up3.th.jpg][Obrazek: seasonspw5kc9.th.jpg]

Odpowiedz
I to jest kozackie wydanie, które chciałbym mieć! Schludne, skromne, a rozmiarowo duże tylko dlatego, że inaczej się nie dało. Bomba!

Odpowiedz
Łaaaadneeeee, Mierzwiak, Twoje? :twisted:

Odpowiedz
Romeck, a zauważyłeś że numery sezonów są krzywo jebnięte na grzbietach? :>

Odpowiedz
właśnie też chciałem Romka o to spytać 8)

Odpowiedz
romeck napisał(a):Łaaaadneeeee, Mierzwiak, Twoje? :twisted:
Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym móc napisać że tak...

Jeśli w jakiejś odległej przyszłości (nie w zamierzchłych czasach :P:) Imperial zdecyduje się w końcu wydać Archiwum, mógłby nam sprawić jakiś taki ładny boksik.

Odpowiedz
W zamierzchłych czasach? Czyżby Imperial zdołał wykraść Skynetowi projekt maszyny czasu?:>

Odpowiedz
Argh zamotałem się w czasie, wiadomo o co chodzi :P

Odpowiedz
na amerykańskim ebayu jakieś ok. 9 stów, w tym koszty przesyłki. stówa za jeden sezon, hmm... na EzyDVD podobna cena... w sumie nie tak źle, Bondy bodajże były droższe, tak samo jak pakiet Friendsów, choć musze sobie kredens kupić 8)

Odpowiedz
military napisał(a):Romeck, a zauważyłeś że numery sezonów są krzywo jebnięte na grzbietach? :>
Ech, kompletnie nie czujecie w czym rzecz. Nie będę z Wami gadał. :)

To nie jest błąd edytorski. ;)

Odpowiedz
Eorath napisał(a):fajne toto

nawet jakby dodali tam rękę Costnera, to cena jest przegięciem :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
A może ER?
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
No to tak:

Chciałbym LOTRa w wersji 12 DV...eee...dalej nie mogę uwierzyć w to że już mam., spoglądam na półkę i myślę "co jest k***a?"

No więc dalej:

- Rocky Antologia - najlepiej 6 częsciowa, której jeszcze u nas nie wydali.
- Robin z Sherwood - nowe wydanie zbiorcze w digipacku - myślę, że już za miesiąc :]
- Indiana Jones trylogia - no nie ukrywam że by się przydało :] choć gdyby je sprzedawali pojedynczo to kupiłbym tylko pierwszy i trzeci.
- Aha i chciałbym sobie kupić to (5DVD):

[Obrazek: 1700.jpg]

Najlepszy po RoS serial wszechczasów :)

Cytat:lepsze 12 razy od bzdur w typie "Troji", której właśnie żadne petersenowskie Director's Cut nie pomoże .

Kingdom of Heaven widziałem tylko Dir Cut i podobał mi się bardziej niż Troja, ale kiedy zobaczyłem Dir Cut Troi to już ją wolę od Królestwa. Nawiasem mówiąc Królestwo w wersji dir cut też bym chętnie na półce postawił.

Odpowiedz
Eorath napisał(a):A może ER?

taniutko jak na jedenascie sezonow. ma dwa mankamenty: brak polskich napisow i to ze wciaz ten serial robia. chyba ze wydaja pozniej suplementy w postaci np. apteczki samochodowej, czy minirespiratora..

Odpowiedz
Takie suplementy mogą być ciekawe całkiem, ale obawiam sie, że raczej wydadzą cały serial jeszcze raz po prostu...
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
romeck napisał(a):U nas to wydanie "Nietykalnych" też było do kupienia, ale nie wiem, czy taką fajną gazetę miało w środku.

Ja je posiadam w swojej kolekcji i zakupiłem je za marne 24.99, jest wszystko tak jak na zdjęciu, bardzo ładnie wydane :D A to ile ten koleś za nie chce to jest parodia po prostu :P

Odpowiedz
A gdzie kupiłeś? :D
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
Eorath napisał(a):A gdzie kupiłeś? :D

W Krakowskim Empiku na rynku głównym :) Jak zobaczyłem cenę od razu sięgnąłem do portfela, ale miałem w nim tylko parę złotych więc stwierdziłem, że się zastanowię, heh :P Zakopałem go gdzieś, żeby mi nikt nie wykupił, wróciłem dzień później i na szczęście jeszcze był :D Podobno przedostatni egzemplarz, sprzedawca wyszukał, że ostatni znajduje się Łodzi. Może ktoś się załapie :wink:

Odpowiedz
Allo Allo 14 dvd
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
Czekam, czekam, czekam.

[Obrazek: rk_01.jpg] [Obrazek: rk_02.jpg] [Obrazek: rk_03.jpg] [Obrazek: rk_04.jpg] [Obrazek: rk_05.jpg] [Obrazek: rk_06.jpg] [Obrazek: rk_07.jpg] [Obrazek: rk_08.jpg] [Obrazek: rk_09.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon