Krótkometrażówki SF
Monster Roll
Dan Blank

Cytat:In ancient Japan, man once make a pact with the sea, to kill only what he eat. But the promise has long since been broken...

Proof-of-concept for a feature about sushi chefs fighting sea monsters. It's a crazy idea, but one we just really wanted to see made. So, we made it.

Epa i zajebistość. Full of win.

Odpowiedz
Tempo
Seth Worley

Cytat:Two researchers invent a powerful device that can speed up or slow down any object in its path, but they're determined not to see it turned into a weapon (no matter how many cows they accidentally blow up). But when a crew of gunmen invade their lab, one of the researchers must stop them with the only tool at his disposal: the tempo gun. Will the gun be able to save his research partner? And what are the consequences of weaponizing his own technology?

Jeśli zastanawiacie się jak powinien wyglądać film o młodości Gordona Freemana, to tutaj macie odpowiedź :D
Kapitalna zabawa, całkiem fajnie zrealizowana. Jedno tylko mnie rozwaliło - retrospekcja. Seriously? Przypominacie scenę z przed 3 minut?

Odpowiedz
R'ha
Kaleb Lechowski

Odpowiedz
Lisa
Drew Mylrea

Cytat:There is a new boom in the technology sector: Robotics. Humanoid robots have replaced most retail employees in major chains across the country. What sets these robots apart is how well their personalities are designed-- how charming and helpful they are, how human they are perceived.

Few people in the world can design such a robot. It is an art - it requires a deep understanding of both humanity and technology. Our story focuses on one such individual: ANDERS OHM.

Zdjęcia są niemal szpetne (oświetlenie kurna!), ale ogólnie fajny szorcik.

Odpowiedz
Voice Over
Martin Rosete

Zabawne na swój dziwny sposób :) Bardzo ładne zdjęcia.

Odpowiedz
Craven, wątek-klasa. DRONE pozamiatał.

Odpowiedz
VOICE OVER wziął mnie z zaskoczenia. Świetna krótkometrażówka.

Odpowiedz
Dzięki :)

Dobrze, że nie wiedziałem, że Voice Over jest francuski, bo pewnie bym nawet nie odpalił, a tu taka zabawna niespodzianka.

Odpowiedz

Dobrze zrealizowana satyra inspirowana Cronenbergiem.

Odpowiedz
Rzeczywiscie swietne. Scenariuszowo dość banalnie i mało subtelnie, ale forma chwyciła mnie już od pierwszych sekund. Ogląda się bardzo dobrze.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Rzeczywiście kapitalnie zrealizowane, choć momentami za mocno filtrowane.

Odpowiedz
Shelved
James Cunningham

Trywialny pomysł, ale fajnie się to ogląda.

Odpowiedz
Darkroom
Johnny Hardstaff

Szału nie ma, ale spoko.

Odpowiedz
http://www.cracked.com/blog/5-badass-new-sci-fi-movies-you-can-watch-your-lunch-break/

Odpowiedz
Hybrids
Patrick Kalyn

Niezamierzenie śmieszne. Wszystko dobre ale nie do końca. Pani fajna, ale nie do końca, efekty ładne ale nie do końca...

Odpowiedz
Giant God Warrior Appears In Tokyo
Kyōshinhei Tokyo ni Arawaru

To jest mocne :) Zrobione przez faceta, który pracował przy Evangelionie, całość ze stajni Ghibli. Rozpierducha przy sporym udziale praktycznych efektów.

Odpowiedz
Świetne! To, co Japończycy robią najlepiej.:) Rażą tylko nieruchomi, wyglądający jak wycięci z tekturki ludzie. Mimo wszystko - czad i epa, no i to miło, że tytuł opisuje film w najmniejszym szczególe.:D

Odpowiedz
6:12 - jakby wprost z Evangeliona wyciągnięty kadr :)

Odpowiedz
Nie doszukałem się na forum o serialu "H+". Więc sam o nim wspomnę.

Serial stworzony przez Singera, dostępny na jutube całkowicie za darmo w formie krótkich ok 5min epizodów.

Cytat:"W 2019 roku, trzecia część ludzkości porzuciła telefony i komputery na rzecz technologii 'H+'. Jest to implant łączący Internet bezpośrednio z systemem nerwowym użytkownika. Coś jednak idzie nie tak. Pewnego dnia, w ciągu kilku sekund umierają miliardy ludzi - wszyscy użytkownicy 'H+'. Wydarzenie prowadzi do gwałtownych zmian społecznych i politycznych."

48 odc jest, więc nie będę wklejać każdego po kolei. Zapodam lepiej linka do playlisty z całym sezonem:

Ja obejrzałem jakieś 8odc kiedy serial jeszcze wychodził i muszę przyznać, że naprawdę historia jest ciekawa. Muszę w końcu przysiąść nad całością.
Pyrovatis, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Apr 2013.

Odpowiedz
Ja zniechęciłem się ich ekstremalną krótkością. Chętnie zobaczę w wolnej chwili całość, może nawet od razu chronologicznie...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości