LEGO / Ninjago
[Obrazek: The_Lego_Movie_poster.jpg]

Jeżeli mam być szczery to 2/3 mojego dzieciństwa spędziłem bawiąc się LEGO i budując najróżniejsze budowle. Naturalnie uwielbiałem budować całe miasta i tworzyć każdemu jego mieszkańcowi osobną historię. I tak też zawsze marzyłem o filmie z LEGO i proszę czyżbym się po tylu latach doczekał:

Nie ukrywam zwiastun wygląda sympatycznie, plus odpowiada za cały film ekipa od sympatycznego " Cloudy with a Chance of Meatballs".

[Obrazek: 1371642377_lego_the_movie-oo.jpg]

Jedynie to tylko obawiam się czy ten film będzie miał jakąś sensowną fabułę i oby nie skończyło się, na polskim rozumowaniu kina, że sam dobry pomysł, w tym przypadku film w świecie z LEGO wystarczy za fabułę.

Trzymam jednak kciuki i tak patrząc na ten trailer to się w ogóle zastanawiam czy jest sens kręcić "The Justice League"? ;)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Drugi trailer zapowiada jednak coś słabszego, ale tylko trochę.

Poza tym czy tylko ja mam wrażenie, że zawarto tu test mający sprawdzić, jak widzowie zareagują na Batmana, Supermana i Wonder Woman w jednym filmie?

Odpowiedz
Właśnie sobie uświadomiłem, że to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów. Zwiastun zapowiada bezpretensjonalnie fajną bajeczkę, ze świetnie wykreowanym światem (lepiej niż np. gry Lego, które i tak są super) i jak na dzisiejsze standardy oryginalną animacją.

Aż się chce wyciągnąć swoje dwa szczelnie zapieczętowane wiaderka pełne klocków i coś z nich ułożyć. Cały czas wspominam swojego kolorowego, modułowego Batwinga. :P
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Nie powiedzialbym, ze slabszego. Drugi trailer jest moim zdaniem po prostu bardziej nastawiony na fabułę niż pierwszy. Batman wypada lepiej niż u Nolana ;)

Pierwszy zwiastun:

Lawrence napisał(a):plus odpowiada za cały film ekipa od sympatycznego " Cloudy with a Chance of Meatballs".
Przede wszystkim od genialnego 21 JUMP STREET. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(03-11-2013, 15:01)Huntersky napisał(a): Właśnie sobie uświadomiłem, że to jeden z najbardziej oczekiwanych przeze mnie filmów. Zwiastun zapowiada bezpretensjonalnie fajną bajeczkę, ze świetnie wykreowanym światem (lepiej niż np. gry Lego, które i tak są super) i jak na dzisiejsze standardy oryginalną animacją.
Dla mnie to przede wszystkim pierwsza od czasu Kung Fu Pandy 2 (maj 2011!!!) animacja, która autentycznie mnie interesuje.

Odpowiedz
(03-11-2013, 14:51)Mierzwiak napisał(a): Poza tym czy tylko ja mam wrażenie, że zawarto tu test mający sprawdzić, jak widzowie zareagują na Batmana, Supermana i Wonder Woman w jednym filmie?

Tak, tylko Ty.

A na film czekam, choć znając życie u nas będzie tylko z dubbingiem :(
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Film ze strony wizulaniej wygląda rewelacyjnie (ponoć to łącząne CGI z animacją poklatkową). Sukces ma murowany ale będzie to raczej wielka akcja marketingowa skierowana do dzieciarni, z puszczaniem oka do pokolenia 30 latków pamiętających np. Classic Space ;) Lego zapowiedziało kilknaście zestawów oraz figurki związane z filmem:

Odpowiedz
[Obrazek: 56238.9.jpg]
Pęknięty kask... ożywają wspomnienia :)

Odpowiedz
Też to zauważyłem i od razu rogal na twarzy :)

Chciałem znaleźć zestaw z takim kaskiem i znalazłem moje wszystkie zestawy LEGO

hahaha miałem je do kroćset fur beczek! wszystkie :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Hehe, aż mi się zebrało na wspominki. Pierwszy zestaw Lego dostałem w wieku 2 albo 3 lat i wyglądał on tak:

[Obrazek: 6670-1-1.jpg]

Potem to już leciało taśmowo, zbierałem nawet pudełka po klockach, aż boję się pomyśleć, ile moi rodzice wydali na te zestawy. UWIELBIAŁEM dostawać nowy set, wyjmować części z tych torebeczek, coś pięknego. Z kuzynem spędzaliśmy na budowaniu różnych rzeczy naprawdę długie godziny. Elementy mam do dzisiaj, kiedyś nawet z pomocą instrukcji złożyłem sobie większość zestawów, o dziwo zbyt wiele klocków się nie pogubiło. Jeśli chodzi o mój największy skarb w kolekcji, to długi czas był to ten robot:

[Obrazek: 6889-1.jpg]

Co prawda w katalogu wypatrzyłem innego robota, większego, ale i z tego cieszyłem się niesamowicie, pamiętam do dziś. Jakiś czas temu zaszedłem z siostrą do zabawkowego. Koszmarnie drogie są te zestawy. A kupiłbym sobie jakiś :)

Odpowiedz
Dla mnie najlepsze przy oglądaniu tych zestawów klocków jest fakt że niektóre zestawy nie miały prawa do mnie dotrzeć bo pochodzą z czasów poniżej 3 roku życia. Ale widocznie dla postkomunistycznych krajów doprodukowali ;)

PS. Fajna strona: http://www.wykop.pl/ramka/272794/znajdz-swoj-pierwszy-zestaw-lego/
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Whoah! Tego Robin Hooda też miałem - jeden z pierwszych zestawów. Chociaż i tak nic nie przebije tego:

[Obrazek: 6285006.jpg]

[Obrazek: l4u474s2a4q4t5n5t2c4t2n2s5h4c4r2b4w244q2b4v2v2.jpg]

Aaaah, kurde, czemu to sprzedałem ;(

Odpowiedz
Na takie rarytasy to kasy nie było ;) Ale w ramach chorej nostalgii przejrzałem dziś Allegro i znalazłem zamek marzeń z lat szczenięcych i gdyby nie kryzys finansowy to chyba bym sobie kurde kupił :P

[Obrazek: 3706425142]

Odpowiedz
Oj, ja miałem też mnóstwo wiader z LEGO, ale zestawów za cholerę nie pamiętam. Na bank miałem zestaw z bazą Straży Pożarnej* - to pamiętam, bo był to swego czasu mój wymarzony. :) Na pewno jakieś z Dzikiego Zachodu były, miasta i jeden z bodajże serii Mars. No i oczywiście zwykłych systemów dużo za nim pojawiły się konkretne serie. Drugi zestaw konkretny jaki pamiętam, ze na pewno mialem to ciężarówka Octan transportująca wyścigówki**.

Potem wszystko oddałem bratu.

Szkoda, że to LEGO dzisiejsze, które widze, staje się coraz bardziej kategoryzowane i upraszczane. Wydaje się, jakby te współczesne LEGO były jak modele czy figurki do postawienia na półce, podczas gdy dawniej nawet kupując konkretny zestaw można było go przerobić jak się chciało.

* Taki :)

[Obrazek: picE060B47E37946A42BE6943B1652918C8.jpg]

**
[Obrazek: 6335_Indy_Transport.jpg]

:)

Odpowiedz
Sonny - tak, zamek też miałem, ale inny, bo taki rozkładany na maksa

O, taki:

[Obrazek: v2x2c4t2z3w234h5d474v2j4s5i4233314i4w5d4...0314x2.jpg]

Odpowiedz
To ja się pochwalę największym zestawem

[Obrazek: 6769-1.jpg]

Sam nie wiem ile godzin na to straciłem :)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
[Obrazek: 8816-1.jpg]
Wygrałem konkurs na najlepsze Lego z dzieciństwa? :)

Odpowiedz
Nie dla mnie :) Technicki mnie nigdy nie jarały. LEGO System (i pochodne) miały więcej uroku i odpowiednią dawkę minimalizmu. :)

Odpowiedz
Nic tak nie jara w wieku 6 lat jak własnoręczne zbudowanie samochodziku, który skręca, gdy skręcisz kierownicą :D A szczytem minimalizmu były takie walizeczki w których było po prostu mnóstwo różnych klocków i ograniczała tylko własna wyobraźnia - zamek? most? więzienie? burdel? chatka w lesie? wszystko dało się zrobić.

A to: [Obrazek: 7140-1.jpg]
Jedyna rzecz jaką w życiu wygrałem :)

Odpowiedz
Pamiętam, że też jakieś LEGO wygrałem. Wydaje mi się, że właśnie tę cięzarówkę Octanu z wyścigówkami, ale glowy nie dam. Wygralem w zyciu pare konkursów z tego typu nagrodami, ale ta była najfajniejsza. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon