LEGO / Ninjago
Pierwsze recenzje, więcej niż pozytywne:

Cytat:Rotten Tomatoes has now counted 27 reviews for the movie, all of them positive, giving it a Pixar-on-their-best-days-ish 100% Fresh rating, at least for the moment.

http://www.rottentomatoes.com/m/the_lego_movie/
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Boję się tego filmu, bo to - może przesadzam, ale co tam - ma potencjał bycia najfajniejszym filmem ever, tak po prostu :)

Odpowiedz
Sequel już zaklepany. Twórcy są pewni sukcesu :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Widziałem:P
Fantastyczna bezpretensjonalna bajeczka z mega fajnym humorem. Wszystko tutaj jest cacy od fabuły, która owszem jest prosta, ale fajnie się ogląda po postacie(dosłownie wszystkie) po końcowy twist. Sama animacja robi wrażenie, wygląd, akcje i cały wykreowany świat- wygląda to po prostu niesamowicie. Nie mogę się doczekać BD, muszę to obejrzeć w wersji oryginalnej.
PS. relacja Supermana z Green Lantern- geniusz:P
Polecam
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
no i kurna nie ma postu mego :(

nie chce mi sie pisac, ale zeby bylo jasne jest super 8/10 (9/10 dam po zobaczeniu w wersji angielskiej)

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Mojego posta też wcięło więc poniżej skondensowane myśli:

Totalna rewelacja. Cała sala waliła salwami śmiechu, bez względu na wiek. Teksty genialne, animacja znakomita i przy okazji inna od tego co oferuje od lat Pixar i Dreamworks. Najbardziej miażdży ilość pomysłów na minutę, co powoduje, że chyba pierwszy raz od dawna mogę przy okazji animacji napisać: był potencjał i wykorzystano go w 100%.

PS. Kosmonauta z lat 80-tych i jego pęknięty kask na brodzie - padłem. Ostatnia scena powoduje natomiast, że z kina człowiek wychodzi z bananem permanentnym.

8.5/10
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
Jeśli powstanie sequel to twórcom będzie bardzo trudno przebić Lego The Movie. Już dawno nie bawiłem się tak dobrze na filmie. Faktycznie wiele w tym filmie było "Everything is avesome" :D Można było przy okazji powspominać dzieciństwo - Lego do najtańszych nie należały więc miałem tylko kilka mniejszych zestawów. Sama wyprawa z rodzicami do Pewexu była wielkim przeżyciem - półki "uginały" się od klocków. Często też można było obejrzeć makiety w witrynach np. średniowiecznego zamku czy Zamku Królewskiego w Pewexie (Baltonie?) w Mariocie w Wawie :)

9/10 :)

Odpowiedz
Sequel powstanie, tylko nie piszą go twórcy oryginału - to mnie niepokoi i raczej nie będę miał wygórowanych wymagań. Grunt, żeby były technicsy. :P

Aha, 9/10, would watch again, duch na nitce niszczy wszystko, polski dubbing spoko.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Własnie wróciłem z kina. Wciąż nie mogę wyjść z podziwu. Bawiłem się kapitalnie, ostatnio z animacji tak chyba na "Ralphie Demolce". Ale "Lego Movie" jest jeszcze lepsze. Humor znakomity, taki trochę w klimacie Sponge Boba. Cały seans praktycznie rechotałem w fotelu. Dostałem coś jeszcze lepszego niż oczekiwałem. Jak tylko wyjdzie DVD, odpalam wersje oryginalną i będe oglądał i oglądał. Polski dubbing też nie jest zły. Wszystkie postaci w filmie absolutnie fantastyczne, począwszy od Emmeta, Batmana (lepszy niż Bale!), czarny charakter i całą masę innych. Nawet główna bohaterka była naprawdę ciekawa, a nie tylko by główny bohater "miał lasię". Cudo, cudo, cudeńko. Aha, no i oczywiście m oj faworyt czyli... ŻYCIE JEST CZADOWE!!! :) 9/10

Odpowiedz
Pytanie mam, czy warto isc na 3d czy mozna sobie darowac?

Odpowiedz
Można sobie darować, najbardziej zbędny element filmu, sorry jedyny zbędny:)

Odpowiedz
Film is awesome - tyle mam do powiedzenia. 8/10

Kurde, główna piosenka kojarzy mi się melodią z "Wreckin' Ball"...

Odpowiedz
DOŚĆ!!!!!!!!

Jeszcze jedna pozytywna opinia i idę do kina.

Odpowiedz
(11-02-2014, 19:20)Mierzwiak napisał(a): DOŚĆ!!!!!!!!

Jeszcze jedna pozytywna opinia i idę do kina.

No dobra, trochę było smutów, które trochę wytrącały z komediowego tonu, Emmet w kilku momentach lekko wkurzał i ad polskiego dubbingu

Odpowiedz
Właśnie dlatego miałem nie iść do kina, ale coraz bardziej mam ochotę, niemniej boję się, że zepsuję sobie właściwy seans domowy z oryginalnymi głosami.

Odpowiedz
Mierzwiak!! Idź, to najlepsza animacja od czasów Ralpha Demolki a nawet od samego Ralpha w ciul lepsza:P
Dubbingiem sobie nic nie zepsujesz, ja też teraz czekam na BD i wersję oryginalną:P mimo iż dubbing w moim mniemaniu jak zwykle chujowy:P

Odpowiedz
Ja nie wiem czy to nie jest najlepsza animacja ever. Szczerze. Twórcy wzięli wszystko co najlepsze i wykorzystali to. Na seansie moja japa była cały czas ucieszona :)

Odpowiedz
Co Wy ludziska z tym dubbingiem? Bawiłem się genialnie i z chęcią poszedłbym jeszcze raz (sam nie wierzę, że piszę to przy okazji animacji). Polskie dialogi zupełnie nie przeszkadzają w zabawie. A że w oryginale ponoć Morgan Freeman...
I was always criticized for style and content, but I enjoy trying to tell stories a different way - Tony Scott

Odpowiedz
[Obrazek: lego02.jpg]

To chyba najzabawniejsza animacja od czasu premiery pierwszego Shreka! Dużo świetnego humoru i kopalnia kapitalnych tekstów, nawet w polskiej wersji językowej. Do końca życia będę się zastanawiać kto wpadł na tak genialny pomysł aby połączyć superbohaterów DC Comics (Batman kradnie każdą scenę ze swoim udziałem), z Gwiezdnymi wojnami, i wieloma innymi klasycznymi postaciami, a wszystko to ubrać w udającą poklatkową animację zrobioną z klocków Lego. Owa animacja prezentuje się kapitalnie, myślałem że postacie i świat będą z lego, ale wybuchy, lasery i inne efekty będą efektami jak w najzwyczajniejszej animacji. Tymczasem WSZYSTKO jest z klocków i w ruchu wygląda zajebiście i uroczo śmiesznie zarazem. Do tego jest kilka świetnych postaci i cała masa fajnych akcji.

Fantastycznie się bawiłem... przez większość seansu. Jest bowiem kilka rzeczy, które jednak mój niecałkowicie rozradowany umysł zarejestrował na minus (dokładnie trzy większe minusy).

Jak widać całkowicie zaślepiony i rozradowany Lego przygodą nie jestem. Na pewno nie znalazłaby się nawet w moim hipotetycznym TOP20 filmów animowanych, ale całość oceniam bardzo pozytywnie i może kiedyś obejrzę ponownie (w oryginalnej wersji językowej). 7/10 A polski dubbing wyszedł dobrze (znacznie lepszy od tego co prezentował zwiastun), nie rezygnowałbym z seansu ze względu na niego.

Odpowiedz
Są postaci ze Star Wars? Nie widziałem ich na żadnym materiale promocyjnym...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon