LEGO / Ninjago
Kocham pierwszą część i wiadomo nie należy oceniać książki po okładce itd. ale jakoś na razie nie porwał mnie ten trailer. :/
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Strasznie suchy trailer, ale filmografia Pratta uwzględniająca Indianę Jonesa mnie rozbawiła.

Odpowiedz
Nie dałem rady obejrzeć tego zwiastuna do końca.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pierwsza część była przyjemna, ale żadne cuda to nie były, w sumie nie pamiętam zbyt wiele, a aż się zdziwiłem jak przed chwilą sprawdziłem datę produkcji i było to już 5 lat, myślałem, że 2 :P
W każdym razie druga część jest chyba jeszcze trochę słabsza, nie wiem czy to dlatego, że oglądałem w kinie z siostrzeńcem i innymi dzieciakami, ale fabuła wydawał mi się zupełnie dziecinna i niewiele dla siebie tam znalazłem, oprócz obowiązkowych od paru lat w każdej animacji nawiązań do popkultury - tutaj Batman jak zwykle na propsie, a rozwalił mnie tekst z Radiohead i Portishead :D
Na plus na pewno fragmenty live action - jest parę scen, które świetnie przeplatają dwa światy, z pięknym montażem między nimi, co więcej fabularnie się wszystko ładnie spina w tych dwóch perspektywach.
Zawsze miło pooglądać klocki LEGO, ale film jest raczej przeciętny, daję, może trochę surowe, 5/10.

Odpowiedz
Ogromne rozczarowanie. Pierwsze Lego Movie uwielbiam, to byla znakomita animacja z blyskotliwymi dialogami i fajnie wplecionymi nawiazaniami do popkultury.
Sequel to takie nie wiadomoco. Wymeczylem sie troche na tym i mimo tego, ze koncowka jeszcze daje rade gdy dowiadujemy sie o co w tym wszystkim chodzi tak do tej pory film jest nuzacy, malo smieszny.
Za duzo piosenek, za duzo malo smiesznych zartow.
Takie mocne 4/10 za kilka fajnych momentow i fajnie zmontowanych scen live action z tymi CGI.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Potwierdzam strasznie to słabe i dobrze że flopnęło w kinach. Za dużo marnych piosełek i tych łopatologicznych ludzkich wstawek.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Przed sequelem powtórzyłem sobie jedynkę i w sumie nie mam do dodania nic poza tym co już pisałem, no i ocena spada z 6 na 5/10.

Jeśli jedynka razi celowaniem w bardzo młodą widownię, tak sequel jest pod tym względem jeszcze gorszy co odbija się i na humorze, i na powiedziałbym że wręcz irytująco dziecinnej fabule. (Nie za duża ta dziewczynka na zabawy na poziomie 6-latki?) Dawka infantylizmu jest tu tak przepotężna, że ilekroć pojawia się jakiś - nieliczny - smaczek czy żart dla starszego widza, jest on tak bardzo nie na miejscu w kontekście całości, że chyba nawet lepiej żeby go nie było. No i piosenki w wykonaniu Tiffany Haddish. Dear Lord (and Miller), whyyy?

Część live action jeszcze głupsza niż poprzednio i w sumie nie chce mi się nawet zastanawiać czy te ludki w końcu żyją własnym życiem, czy może nie, ale fakt że oglądamy tylko wizualizację dziecięcej zabawy (tzn że autorami wszystkich dialogów są dzieciaki, tak? Tego tekstu o Radiohead też? OK...) odziera imo te filmy z walorów rozrywkowych jakie mogłyby mieć, gdyby po prostu przedstawiały "klockowe" uniwersum i jego mieszkańców.

4/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon