Last Christmas (2019) reż. Paul Feig
[Obrazek: Last-Christmas-poster-600x889.jpg]

Cytat:Główną bohaterką jest dziewczyna imieniem Kate, która paraduje po Londynie w przebraniu elfa na potrzeby swojej pracy. Choć jest dorosła, czasem wciąż zachowuje się jak nastolatka i spędza dużą część życia w mediach społecznościowych. Pewnego dnia Kate spotyka Toma, idealnego i poważnego mężczyznę, który od początku ją intryguje. Zbliżający się świąteczny czas i magia sprawią, że tę dwójkę połączy niezwykłe uczucie.

Film zapowiada się jako typowa komedia romantyczno-świąteczna, z klasykiem Wham/George'a Michaela w tle. Przy czym ja naturalnie jestem zainteresowany i pewnie pójdę do kina, głównie ze względu na Emilię Clarke w głównej roli. Co więcej ze zwiastunów wynika, że ma też śpiewać w tym filmie. A już przy Domie Hemingway'u zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie swoim talentem wokalnym. 
Sam scenariusz napisała Emma Thomson, która też gra matkę głównej bohaterki. Bardzo lubię Emmę Thomson, nie wiem jak się prezentują jej umiejętności scenopisarskie, ale sama jest tak ciekawą osobą, że wierzę w nią.
Za reżyserię odpowiada Paul Feig, gdzie wiadomo dla wielu może to brzmieć jak: "O nie facet od Ghobtbusters 2016". Niby tak, ale jego "Druhny" akurat mi się podobały, plus wyreżyserował też sporo odcinków "The Office", a więc uważam, że z dobrym scenariuszem, to akurat może sobie poradzić.

Daję drugi zwiastun, gdyż pierwszy jak na mój gust za bardzo opowiada cały film. Ten drugi też daje za dużo informacji, ale już lepiej zmontowany:

Czy film ma szansę stać się takim świątecznym klasykiem jak "To właśnie miłość"? Czas pokaże, przy czym mój jedyny zarzut jest do premiery. Tak mega świąteczny film wychodzi do kina 16 Listopada! Ja znam to też Niemiec, gdzie juz w październiku w sklepach pojawiają się ozdoby i artykuły na Boże Narodzenie, ale myślałem, że taki film to tym bardziej powinien mieć premierę w Grudniu. Chyba, że boją się konkurencji ze strony Disney'a i innych filmów co mają świąteczne premiery.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Lubię Emilkę, więc czekam. Szkoda, że George Michael nie żyje, nagrałby kolejny świąteczny przebój do filmu.

Odpowiedz
Koszmary zwiastun, od razu wiadomo jaki będzie twist. Ale Feig robi fajne filmy - oprócz Ghosbusters - i główna para jest urocza

Odpowiedz
Jest i zapowiedź soundtracka. Coś dla miłośników George'a Michaela, chociaż ja jestem zawiedziony, gdyż skoro główna bohaterka marzy aby zostać piosenkarką i po zwiastunach widać i słychać, że śpiewa to liczyłem, że jakieś piosenki w jej wykonaniu znajdą się na albumie. :(

[Obrazek: vca-9.jpg]

1. Last Christmas – Wham!
2. Too Funky (Single Edit) – George Michael
3. Fantasy – George Michael
4. Praying for Time (Remastered) – George Michael
5. Faith (Remastered) – George Michael
6. Waiting for That Day (Remastered) – George Michael
7. Heal the Pain (Remastered) – George Michael
8. One More Try (Remastered) – George Michael
9. Fastlove, Pt. 1 – George Michael
10. Everything She Wants (Edited Version) – Wham!
11. Wake Me up Before You Go-Go – Wham!
12. Move On – George Michael
13. Freedom! ’90 (Remastered) – George Michael
14. Praying for Time (Live) – George Michael
15. This Is How (We Want You to Get High) – George Michael

Polska premiera to 29. listopada, a więc trochę lepiej niż światowa 8. listopada i u mnie niemiecka 16. listopada. Naprawdę film świąteczny powinien wchodzić w grudniu do kin, a nie na początku listopada. 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Dla samego soundtracku chyba się przejdę. No i Emilka wygląda ślicznie w zwiastunie, to też powód.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon