• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Leonardo DiCaprio
Troszeczkę zmężniał.

Odpowiedz
[Obrazek: 001_LEO_GATSBY_jpg_format_3000w.jpg]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: dicaprio-nickolson.jpg]

mega podobni, Leo przygotowuje się do roli trapera, którego porzucili towarzysze na pewną śmierć, stąd zaniedbanie ;)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Ekologiczny Leo:

[Obrazek: screen-shot-2014-09-21-at-3-35-18-pm.png]

Tutaj otoczony ekologami i hipisami:

[Obrazek: screen-shot-2014-09-21-at-3-35-29-pm.png]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Wrzuciłem i do tematu "Mega Fota", gdyż dla mnie jest MEGA:

[Obrazek: leonardo_dicaprio_un_summit_a_l.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
A tutaj przemowa Leo. Nice one!

#ForAllMankind

Odpowiedz
Mógłby ktoś streścić co on tam sucharzy, bo nie zamierzam tego oglądać?

Odpowiedz
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,102433,16695492,_Zmiany_klimatu_to_nie_histeria__to_fakt___DiCaprio.html#BoxSlotI3img

w skrócie
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(24-09-2014, 08:54)Leonardo di Caprio napisał(a): Powodzie się nasilają, z dna oceanu wydobywa się metan, lodowce topnieją dekady wcześniej, niż przewidywali to naukowcy.

[Obrazek: 316352_v1.jpg]

Odpowiedz
Łe tam, jak klimat to spoko. Myślałem, że wzorem rzeszy imbecyli z LA nawołuje do odebrania wszystkim broni.

Odpowiedz
Na szczycie klimatycznym raczej o broni palnej nie pogadają, ale skoro Leoś tak martwi się o cała planetę to kto go wie jaki ma stosunek do posiadania broni. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Na 99% taki jak Beyonce. Nie miej złudzeń :) I Leoś raczej martwi się o Kalifornie, bo ta wysycha mu w oczach.

Odpowiedz
A jaki stosunek ma Beyonce do broni palnej? Pewnie seksualny. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Waginalny ;)

Odpowiedz
offtop.
Swoją drogą ciekaw jestem czy gdyby taka Beyonce, siedząca na dupie w domu zostałaby napadnięta przez włamywacza, to czy pomyślałaby wtedy "Cholera, a jednak przydałaby mi się teraz giwera"?

Odpowiedz
Jeśli ten włamywacz miałby giwerę to pewnie tak.

Odpowiedz
Gdyby włamywacz miałby giwerę, na pewno byłaby bardziej za odebraniem wszystkim broni palnej :).

A Leo może importować wody z Arizony. Tam teraz powodzie są (Czyżby na naszych oczach Kalifornia zmienia się w stereotypowe amerykańskie pustynne zadupie, a Arizona w żyzne ziemie z lasami i obfitymi opadami?).

Odpowiedz
Cytat:Swoją drogą ciekaw jestem czy gdyby taka Beyonce, siedząca na dupie w domu zostałaby napadnięta przez włamywacza, to czy pomyślałaby wtedy "Cholera, a jednak przydałaby mi się teraz giwera"?

Po pierwsze, Beyonce ma pełno uzbrojonych bodygardów wokół siebie, więc ona sama raczej nie musi posiadać broni. Tym różnią się bogaci od mniej bogatych - że ich stać na pierdolenie bzdur jak również stać ich na bycie okradzionym.

Po drugie, gdyby już zdarzył się cud i Beyonce zetknęłaby się oko w oko z jakimś zdeterminowanym włamywaczem (jak ci z "Panic Room" ;)), to tak, uważam, że mogłaby zmienić zdanie. Może nawet przyznałaby się do tego publicznie jak wiele bogatych i dobrze sytuowanych kobiet.

Odpowiedz
http://www.comingsoon.net/movies/news/414725-leonardo-dicaprio-to-play-24-different-personalities-in-the-crowded-room

Wygląda to trochę na film pisany pod Oscara dla Leo - może nominują go za role pierwszo i drugo planowe jednocześnie...

Odpowiedz
Może go akademia w końcu doceni, bo skoro nie dostał Oscara za Arniego Grape'a, Belforta, Hughesa ani za Calvina Candy'ego to już naprawdę musi zagrać megamistrzowsko.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości