• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Ludzie filmu na portalach społecznościowych
#1
[Obrazek: 13113960_1120148851349455_2113916329_n.j...Ng%3D%3D.2]

[Obrazek: 10513838_580366242110348_184862625_n.jpg...%3D%3D.2.l]

Nie ma co ukrywać, że większość ludzi kina używa i to często namiętnie portali społecznościowych. Czasami są to do bólu nudne profile, ale czasami można dowiedzieć się fajnych rzeczy. Z instagrama wiedziałem np. że Hugh Jackman kończy z rolą Wolverine'a zanim podchwyciły to jakiekolwiek portale społecznościowe. A profil Jamesa Gunna na facebooku to prawdziwa kopalnia wiedzy i naprawdę bezpośredniego kontaktu z twórcą. Zatem pytam - kogo obserwujecie/lubicie i dlaczego warto?

Ja na Facebooku cenię sobie aktywność właśnie Gunna (z wyżej wymienionych powodów - facet potrafi spędzić kilka godzin odpowiadając na pytania), ale zazwyczaj profile facebookowe to kalki tych z instagrama, więc powiem Wam kogo tam obserwuje.

Największą grupę stanowią po prostu ładne/fajne aktorki - Elodie Yung z "Daredevila" (e.l.o.d.i.e.y.u.n.g), Ana de Armas <3 (ana_d_armas), Gal Gadot <3 <3 (gal_gadot), Megan Fox (the_native_tiger), Olivia Munn (oliviamunn), Candice Patton (candicekp), Emily Ratajkowski (emrata).

Kilka fotek na zachętę ;)


Plus filmik ot Emilki:
https://www.instagram.com/p/BFcDC40S2ao/?taken-by=emrata

Drugą grupę stanowią aktywni na instagramie ludzie związani z projektami, którymi się interesuję - Henry Cavill (henrycavill), Ben Affleck (benaffleck), Chris Pratt (prattprattpratt), Daisy Ridley (daisyridley), Robert Downey Jr (robertdowneyjr), John Boyega (jboyega_), Margot Robbie (margotrobbie), Sophie Turnet (sophiet) i pewnie jeszcze kilka osób, które pominąłem.

Są też instagramy, które są po prostu super - wspomniany już James Gunn (jamesgunn), Arnold we własnej osobie (schwarzenegger), dwóch szalonych dziadków - Stewart (sirpatstew) i McKellen (ianmckellen), Reynolds, który wciąż nie wyszedł z roli Deadpoola (vancityreynolds) czy absolutnie świetny Hamill (hamillhimself).

Generalnie uwielbiam w instagramie, że często jest tam bardzo dużo luzu, niepozowanych zdjęć, selfiaków i całkowicie odpada dystans wielkich gwiazd.

Twittera i innych nie używam.

Odpowiedz
#2
To ja powiem, że używam właśnie Twittera - instagrama nie lubię, źle mi się kojarzy.
Na Twitterze obserwuję głównie stand-uperów i komików których lubię, jest to ponad 50 nazwisk.

Często zdarzyło mi się wejść z nimi w interakcję i to jest cholernie fajne - pogadałem zarówno z Julie Klausner (połowa świetnego "Difficult People"), Billym Eichnerem (druga połowa wspomnianego), Desminem Borgesem (Edgar z "You're The Worst") i z Danem Harmonem (jego chyba nie trzeba przedstawiać). Z tym ostatnim się średnio liczy bo kontakt nawiązałem twittując mu swoje zdjęcie gdzie piję piwo z kciukiem w górze, gdy on pijany tweetował mocno skomplikowany rant z pokładu samolotu. Zapytał tylko, co to za marka.
Fajna sprawa.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zabawne/Ciekawe wywiady z ludźmi filmu w Audio/Video Crov 2 2,432 4 godzin(y) temu
Ostatni post: Kryst_007



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości