Ankieta: Jaki film Shyamalana uwa
Sz
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

M. Night Shyamalan
Biegający na czworaka McAvoy mnie zniszczył...

Odpowiedz
Bardzo fajny zwiastun. Mam nadzieję, że Shyamalahjan nie będzie probował przeskoczyć siebie i wszystkiego, tylko zrobi dobry, inteligentny film bo materiał jest naprawdę ciekawy i z potencjałem.

Odpowiedz
Ja mam mieszane uczucia. Gdzieś we mnie jest wciąż wiara w Shyalamana, doskonale pamiętam uwielbianego przeze mnie Unbreakable, i spotkanie tych bohaterów w Glass rozbudza moją wyobraźnię oraz nadzieje, jednak z drugiej strony mam solidne obawy, aby sam reżyser nie spierniczył tego, co stworzył, próbując uformować nowy film na kino czysto superbohaterskie standardowe (tutaj chodzący pod sufitem McAvoy...) Zobaczymy - zdecydowanie najbardziej oczekiwany film w tym roku :D
loading podpis...

Odpowiedz

Odpowiedz
Bartosz Czartoryski widział fragmenty filmu, wrazenia zamieścil na swoim fb "Kill All Movies":
Cytat:Miałem dzisiaj okazję zobaczyć fragmenty "Glassa" i pogadać z Shyamalanem, ale z uwagi na obowiązujące embargo nie mogę operować szczegółami, dlatego ograniczę się do stwierdzenia, że to może być film, na który wypada czekać. Z tych dwudziestu dwóch minut wyciągnąłem tyle, że Shyamalana interesuje nie superbohaterszczyzna, a gęsty thriller (na szczęście) i nawet stricte komiksowe akcje podane są tutaj z ponurą miną. Ale najbardziej cieszy mnie znowu wyluzowany i uśmiechnięty Bruce Willis, który, jak się wydaje, odżył na planie. Oby!

Odpowiedz
Cytat:Z tych dwudziestu dwóch minut wyciągnąłem tyle, że Shyamalana interesuje nie superbohaterszczyzna, a gęsty thriller (na szczęście) i nawet stricte komiksowe akcje podane są tutaj z ponurą miną.

Zdziwiłabym się mocno jakby było inaczej. W końcu to Shyamalan a nie bracia Russo.

Odpowiedz
Uśmiechnięty i wyluzowany Willis w ponurym thrillerze. Okej...

Odpowiedz
W którym momencie tego zwiastuna jest on taki uśmiechnięty? To raz. A dwa. Czy w mrocznym thrillerze, który powiedzmy trwa około 2h jeden z głównych bohaterów nie ma prawa mieć lżejszej chwili i powodów do uśmiechu?

Odpowiedz
Nikt tu nie pisze o zwiastunie, ogarnij się. Pa.

Odpowiedz
Dwa kolejne projekty Szajmalanana mają już daty premier.

http://filmozercy.com/wpis/m-night-shyamalan-oglasza-daty-premier-swoich-kolejnych-filmow

Jestem bardzo ciekawy, czy któryś z nich nie okaże się przypadkiem sequelem "Glassa".
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości