Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Man of Steel (2013)
Snyder i Superman? Ah, 3 godziny fruwającego kolesia w slo-mo, który będzie wyglądał "nowocześnie" (czyt. masakrycznie pedalsko i irracjonalnie). Ja podziękuję.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nie ma co płakać że Aronofsky się nie zajmie Supermanem, zajmie się za to podobno sequelem Wolverine'a.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
facet uparł sie, że wysokobudżetowego gniota też umie nakręcić?

IMHO o Snyderze na dobre pogadamy po Sucker Punch. Na razie świetnie sprzedał jednego gniota (300) i doskonale zaadaptował Watchmenów, ale trudno ocenić jego wkład. Po trailerach zapowiada się fajna papka, ale Snyder będzie musiał się wykazać pewną zręcznością, by nie przeszarżować jak Michaś Zatoka.
A pomysł sugerowany przez Stopklatke wydaje się niezły, może nie będziemy musieli oglądać zbyt wielu majtek na ekranie 8)
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
wujo444 napisał(a):Na razie świetnie sprzedał jednego gniota (300) i doskonale zaadaptował Watchmenów

A czy przypadkiem nie zrobił jeszcze czegoś o jakiś sowach, co teraz rządzi Box-Office'm w USiA?

Odpowiedz
Tak zrobił i zrobił także o czym wielu chyba zapomniało Świt żywych trupów gdzie nie ma slo-mo.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Tak zrobił. Ale zrobił także "300" i "Watchmenów", nad którymi nie wiedzieć czemu niektórzy tak się zachwycają i w sumie te filmy też mogą być punktem odniesienia jak będzie wyglądał ten nowy "Superman", czy też "Slo-moman".
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):
Rodia napisał(a):Rozumiem, że wizja Aronofskiego > wizja Snydera, ale idąc tym tropem możemy totalnie nie zwracać uwagi na reżysera, skoro i tak producenci i kategoria wyznaczą wszystko
To nie tak. Po prostu Darren to artysta robiący kino autorskie i tak jak pisze Azgaroth mógłby się nie porozumieć z producentami. Snyder od początku robił filmy dla dużych wytwórni, więc ma doświadczenie, to raz, a dwa - poza Sucker Punch, którego nikt z nas nie oglądał, facet nie zrobił jeszcze nic własnego, więc trudno go porównywać z Darrenem i trudno byłoby stwierdzić, na ile producenci go ograniczyli (pomijając ewentualną dziecinność filmu). Styl Darrena jest bardzo rozpoznawalny nie tylko na poziomie wizualnym, natomiast Snydera - wyłącznie na takim.
No właśnie! Toteż nadal będę się upierał, że nowy film o supergościu powinien zachwycać czymś więcej niż tylko stroną wizualną i że Darren mógłby do projektu wnieść więcej niż Snyder. A tam się nie porozumie - teraz znowu pcha się do Wolverine'a, widać chce sobie/światu udowodnić, że jak chce to potrafi :)

Wawrzyniec_85 napisał(a):Ale zrobił także "300" i "Watchmenów", nad którymi nie wiedzieć czemu niektórzy tak się zachwycają i w sumie te filmy też mogą być punktem odniesienia jak będzie wyglądał ten nowy "Superman", czy też "Slo-moman".
Cholera wie, dopiero po obejrzeniu Sucker Punch będzie można ocenić czy zdecydował się na ewolucję swojego stylu czy postanowił pozostać w strefie zajebistych obrazowo filmów w zwolnionym tempie na dobre :P

Odpowiedz
Rodia napisał(a):A tam się nie porozumie - teraz znowu pcha się do Wolverine'a, widać chce sobie/światu udowodnić, że jak chce to potrafi

Przypominam, że historia RoboCopa tylko potwierdza teorie, że by się nie porozumiał. Zobaczymy jak to będzie z Wolverinem :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
W sumie to Darren mógłby nakręcić film na podstawie komiksu pt.Kaznodzieja albo Lobo. To byłoby mocne :smile:
koronex1989

Odpowiedz
koronex1989 napisał(a):albo Lobo
Lobo robi Warner, w 3D i PG-13 : )

Odpowiedz
Tak wiem że Guy Ritchie miał robić dla Warnera Lobo w PG-13 ale chyba z tego zrezygnował na rzecz kontynuacji Scherlocka Holmesa a studio też razie wstrzymało się od robienia tego film. Choć duża szansa na PG-13 mimo wszystko jest,ehh.
koronex1989

Odpowiedz
I muzykę zrobi... http://www.aintitcool.com/node/47625

Odpowiedz
albo i nie... http://www.filmweb.pl/news/Hans+Zimmer+nie+b%C4%99dzie+kompozytorem+%22Supermana%22-67913
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
być może było:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UvhMejIcD9o&feature=player_embedded[/youtube]

Odpowiedz
Jednak dobrze że ten film nie powstał.

[Obrazek: Nicholas_Cage.jpg]

Odpowiedz
To jest raczej fake lub przebierany sylwester Cage'a i Burtona. Prawdziwy kostium Nicolasa jest w filmiku od Mefisto.

Odpowiedz
Krążą głosy, jakoby znany z serii "True Blood" (którego ani jednego odcinka nie widziałem) aktor Joe Manganiello miał być brany pod uwagę jako nowy Superman:

Joe Manganiello: New Superman?!

Oczywiście może to też być zwykła plotka, gdyż niby dlaczego Zack Snyder miałby się akurat na tego aktora zdecydować? :razz: :wink:

[Obrazek: joe-manganiello-true-blood-regular.jpg]
#istandbydaenerys

Odpowiedz
A dzisiaj już oficjalnie: Henry Cavill

[Obrazek: Audrina-Henry-Cavill-Celeb-Crush-11-22-08.jpg]

Akurat w zeszłym tygodniu oglądałem "Whatever Works" i "Stardust", ale jako ciężko mi po tych rolach odnieść się do tego wyboru...

Odpowiedz
O to ten z "Dynastii Tudorów". Tylko z tego serialu go kojarzę i "Stardust" oczywiście. A jako Supermana trudno mi go ocenić, zwłaszcza, że nie wiadomo jaki będzie ten Superman Snydera :???:
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Henry Cavill na prawdę ma zagrać eSa??????
Jest jakieś źródło potwierdzające ta nowośc ? ; DD
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości