Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Man of Steel (2013)
http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=29030

Widziałem go tylko w jednym filmie- Town Creek czyli Dominic "Prison Break" Purcell kontra nazistowskie zombie pod okiem Joela Schumachera. Rola poprawna, nie warta zapamiętania, jednak fizycznie zdaje się jak najbardziej pasować i co najważniejsze pozwala stworzyć całkiem nowego Supermana który nie będzie reinkarnacją Reeve'a jak Routh.

Odpowiedz
Rozumiem, że potrzebujesz źródła, bo nie masz internetu? Jesli jednak masz wejdź np. na http://www.imdb.com wklep nazwisko aktora, wejdź w newsy i tam zobaczysz odnośniki do 50 różnych stron informujących o tym ;)

Co do samego Cavilla, to w Stardust nawet nie poznałem, że to on z kolei u Allena zagrał całkiem nieźle. Jeśli chodzi o Tudorów to odpadłem w połowie pierwszego odcinka, więc nie wiem jak się prezentuje.

Odpowiedz
Cavill był już kandydatem do filmu Singera, więc wybór nie jest jakiś świeży :) Liczę, że Snyder jakoś odmieni tę postać.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
No to muszę przyznać, że całkiem dobry wybór ; )

Mi tam on bardzo pasuje do roli Człowieka ze Stali ;))
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Snappik napisał(a):Liczę, że Snyder jakoś odmieni tę postać.

Superman będzie strzelał laserem w slo-mo!

Odpowiedz
Tak w ogóle, to nie wiem czy wspominałem, ale Superman ssie. Filmy z Reevesem może były fajne 40 lat temu, to co co nakręcił Singer parę lat temu stawiam w jednym rzędzie z Catwoman i Elektrą, a jedyna dobra rzecz, która przytrafiła się tej postaci to serial Lois & Clark: The New Adventures of Superman. Co by nie być gołosłownym właśnie zasysam pierwszy sezon, żeby skonfrontować się z moimi wspomnieniami z dzieciństwa :)

Odpowiedz
Perfik napisał(a):Tak w ogóle, to nie wiem czy wspominałem, ale Superman ssie. Filmy z Reevesem może były fajne 40 lat temu, to co co nakręcił Singer parę lat temu stawiam w jednym rzędzie z Catwoman i Elektrą, a jedyna dobra rzecz, która przytrafiła się tej postaci to serial Lois & Clark: The New Adventures of Superman. Co by nie być gołosłownym właśnie zasysam pierwszy sezon, żeby skonfrontować się z moimi wspomnieniami z dzieciństwa :)

Ja się z tym nie zgodze. Jeszcze 2-3 lata temu miałem podobne zdanie.
Tak na prawdę serial "Smallville" mnie przekonał do tej postaci. Potem wkręciłem się w produkcje z lat 40., 50. i 60. z G. Reevesem i K. Alynem i bardzo polubiłem ich wersje tej postaci.

Poza Smallville i tymi starymi czarnobiałymi produkcjiami to też specjalnie nie przepadam za filmami o eSie =D zwłaszcza za gniotem jakim jest "Superman Powrót".
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Najlepsza to była kreskówka od twórców animowanego Batmana.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Albertino napisał(a):
Snappik napisał(a):Liczę, że Snyder jakoś odmieni tę postać.

Superman będzie strzelał laserem w slo-mo!

Miałem na myśli coś innego żartownisiu za dychę :twisted:
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
A według mnie Superman Snydera ubrany będzie wyłącznie w majtki i pelerynę. Zaś słynny znaczek "S" będzie tatuażem, czy czymś podobnym, o tak jak tutaj np.:

[Obrazek: superman.png]

Mnie w ogóle zastanawia jak rozwiążą problem z podwójną tożsamością Supermana. :???: Gdyż naprawdę we wszystkich częściach jakie powstały, strasznie mnie irytowało, że nikt się nie skapnął, że Clark Kent i Superman to ta sama osoba. Ja np. jak mam nałożone okulary i kapelusz to i tak jestem przez ludzi rozpoznawany :razz:
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Lawrence napisał(a):Mnie w ogóle zastanawia jak rozwiążą problem z podwójną tożsamością Supermana. :???: Gdyż naprawdę we wszystkich częściach jakie powstały, strasznie mnie irytowało, że nikt się nie skapnął, że Clark Kent i Superman to ta sama osoba. Ja np. jak mam nałożone okulary i kapelusz to i tak jestem przez ludzi rozpoznawany :razz:

Niby tak, zalezy od aktora. Np. George Reeves i Kirk Alyn praktycznie wgl nie przypominali swoich alter-ego ; DD Zwłaszcza ten drugi.
Przy obecnej technologii mogą lekko podrasować twarz eSa gdy jest Clarkiem czy coś w ten deseń xd

Odpowiedz
Corn napisał(a):Najlepsza to była kreskówka od twórców animowanego Batmana.
<ok>

Plus animowana pełnometrażówka Superman: Doomsday.

Odpowiedz
Zawsze bawią mnie rozkminy w stylu: "nikt Supermana nie rozpoznaje, jakież to nierealistyczne!".

To jest film o gościu pokazującym się publicznie w czerwonych majtkach, heeeelooł!

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Corn napisał/a:
Najlepsza to była kreskówka od twórców animowanego Batmana.
<ok>

Plus animowana pełnometrażówka Superman: Doomsday.

Najlepsze to były kreskówki z tej serii:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OYMynm63A-k[/youtube]

Odpowiedz
Albertino napisał(a):To jest film o gościu pokazującym się publicznie w czerwonych majtkach, heeeelooł!

Ale jest cała masa innych gejowsko ubranych super-bohaterów, którzy jakoś bardziej ukrywają tą swoją tożsamość.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/%22Superman%22+bez+Lois+Lane%2C+ale+kandydatek+i+tak+jest+sporo-69981

Czyżby Lana Lang zamiast Lois Lane?
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Widzę że scenarzyści Supermana podchwycili pomysł z rebootu Spider-mana i zdecydowali się na zmianę głownej postaci kobiecej. Pomysł wydaje mi się średni, no chyba że w filmie Kent nie będzie jeszcze w Metropolis.
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Pomysł niemający żadnego znaczenia. Bo co to zmienia, czy w Supermanie będzie Lois czy jakaś inna lasia? Rozumiem że dla fanów to jakaś mega kosmiczna zmiana, dla mnie - żadna.

Odpowiedz
Diane Lane i Kevin Costner mają grać Kentów. Spodziewam się większej ich roli niż to miało miejsce u Donnera gdzie Jonathan Kent miał całe dwie sceny.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
Amy Adams zagra Lois Lane.

Dla mnie świetny wybór <ok>

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości