Marvel Cinematic Universe (temat ogólny)
Hm. SHIELD ma drugi sezon, ale nie wiem czy się cieszyć, bo porzuciłem ten serial po paru odcinkach. Z drugiej strony - Agent Carter będzie! Short był rewelacyjny, chciałbym by tak było w tym przypadku.
Cytat:Agent Carter follows the story of Peggy Carter (Atwell). It’s 1946, and peace has dealt Peggy Carter a serious blow as she finds herself marginalized when the men return home from fighting abroad. Working for the covert SSR (Strategic Scientific Reserve), Peggy must balance doing administrative work and going on secret missions for Howard Stark, all while trying to navigate life as a single woman in America, in the wake of losing the love of her life – Steve Rogers.

Odpowiedz
http://www.thewrap.com/edgar-wright-exits-marvels-ant-man/

Odpowiedz
http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=100849

Charlie Cox jako Daredevil.

Widziałem go tylko w "Stardust" w którym grał generyczną pierdołę, ale to było z 7 lat temu. Dramatyzować nie ma co, bo jednak Marvel ma nosa do castingów.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
W Boardwalk Empire był i się całkiem dobrze sprawdził.

Odpowiedz
Wraz z premierą "Zimowego Żołnierza" na BD nie dostaniemy nowej krótkometrażówki. Nie wiadomo na razie z jakich to powodów, ale pojawiają się głosy że może mieć to związek z zamieszaniem dotyczącym "Ant-Mana".

Szkoda, chętnie bym obejrzał dalsze losy Trevora.

Odpowiedz
Czy mi się wydaje czy premiera na DVD/BD drugiego Kapitana wyznaczona jest dość późno względem kinowej? Dopiero 9 września!

Odpowiedz
To samo było z Iron Manem 3 i tego się spodziewałem także i tym razem. Wygląda na to, że dopiero po wakacjach znowu będę kupował filmy na BD.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
http://www.filmweb.pl/news/Josh+Brolin+zosta%C5%82+Thanosem+Marvela-105296

Brolin wcieli się w postać Thanosa.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
GIEFERG APPROVES
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Jak zwykle świetny casting ze strony Marvela.

-----------------------------------------------------------

Z innych wieści:
- Scott Derrickson ("Sinister", "Dzień w którym zatrzymała się ziemia" z Kijanką) został wybrany na reżysera "Doctor Strange". Plotkuje się że do głównej roli przymierza się Jareda Leto.

- Z Ant-Manem coraz gorzej. Zarówno Adam McKay jak i Rawson Marshall Thurber odrzucili propozycję wyreżyserowania filmu. Trzeci z kandydatów- Ruben Fleischer, prowadzi z kolei rozmowy co do reżyserii trzecich "Pogromców Duchów", więc go też można raczej wykluczyć z obiegu. Marvel jest w dupie i nie zdziwię się jak przełożą ten film na później i zaczną od zera.

Odpowiedz
Drem Strangem powinien zostać Aidan Gillen.

[Obrazek: littlefinger-300x300.jpg]
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
A no!

Chociaż ostatnio przy zwiastunie "Edge of Tomorrow" pomyślałem, że Tom byłby też nienajgorszy.

Odpowiedz
(04-06-2014, 11:11)Crov napisał(a): Drem Strangem powinien zostać Aidan Gillen.

[Obrazek: littlefinger-300x300.jpg]

K*rwa, faktycznie 0_0

Odpowiedz
(04-06-2014, 10:09)Grievous napisał(a): Z innych wieści:
- Scott Derrickson ("Sinister", "Dzień w którym zatrzymała się ziemia" z Kijanką) został wybrany na reżysera "Doctor Strange". Plotkuje się że do głównej roli przymierza się Jareda Leto.

Sinistra nie wiedziałem, ale DtESS to była prawdziwa bieda z nędzą więc jestem do gościa nastawiony raczej sceptycznie.
O jaredzie leto nie mam zdania, ostatnie film jaki z nim widziałem powstały ponad 10 lat temu i nawet go z nich nie pamiętam więc zapewne wtedy jeszcze grywał postacie co najmniej drugoplanowe...
W sumie więc nie ma się z czego cieszyć, ale i nie ma na co narzekać ;)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
(04-06-2014, 10:09)Grievous napisał(a): - Scott Derrickson ("Sinister", "Dzień w którym zatrzymała się ziemia" z Kijanką) został wybrany na reżysera "Doctor Strange". Plotkuje się że do głównej roli przymierza się Jareda Leto.
Opierając się w tej chwili, na jedynej rzeczy jaką widziałem spod ręki Derricksona - "Dzień w którym zatrzymała się ziemia" nie jestem raczej nastawiony optymistycznie.
Chodzą też słuchy, że scenarzystami zostaną autorzy tekstu do "Kung Fu Pandy", także tym bardziej nastawiam się do tego projektu negatywnie.

Wizualnie do Dr. Strange to bardziej Depp by pasował niż Leto... Jednak nie ma ostatnio dobrej passy, więc mało prawdopodobne, aby go wybrano. No i jest za stary (Leto zresztą też), a według mnie MARVEL w tym przypadku pójdzie w kierunku młodszego aktora 28-36 lat, tak aby z nim budować jakąś dłuższą markę.

(04-06-2014, 10:09)Grievous napisał(a): - Z Ant-Manem coraz gorzej.
Chcą wyjść z tej sytuacji, z podniesioną głową i wyrobić się na planowany termin, a to już jest prawie niemożliwe... Na ich miejscu anulował bym to, albo przesunął gdzieś na 2017 rok. Bez sensu jest się spieszyć. Ba, w ogóle bez sensu jest kontynuować projekt, bez reżysera który nad nim pracował 6-7 lat(!!!).
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Vincent D'Onofrio został Kingpinem w serialowym Daredevilu i innych, potencjalnych serialach Marvela od Netflix. Świetny wybór!
http://www.slashfilm.com/vincent-donofrio-kingpin/

Odpowiedz
Marvel zaklepał sobie pięć nowych dat na premiery:

Marvel Untitled (2019) Buena Vista 5/3/19 New
Marvel Untitled (Nov. 2018) Buena Vista 11/2/18 New
Marvel Untitled (July 2018) Buena Vista 7/6/18 New
Marvel Untitled (Nov. 2017) Buena Vista 11/3/17 New
Marvel Untitled (July 2017) Buena Vista 7/28/17 New

Odpowiedz
Ciekawe te premiery. Jeśli Marvel chce kontynuować tradycje, czyli Avnegers otwierający sezon letni w maju, to trzecia część będzie miała premierę w 2017 lub 2019 roku. Jeśli to drugie, oznacza to, że trzecia faza MCU będzie zawierać aż 9 filmów!

No i nie spodziewałem się aż trzech filmów w jednym roku a na to się zapowiada (2017)!

Liczę na to, że na CC odsłonione zostaną tytuły tych filmów.

Odpowiedz
BTW, wiadomo o jakimś projekcie Marvela, który NIE będzie związany z uniwersum?

Odpowiedz
Nie, przecież to ich znak firmowy. MOŻE Punisher albo Blade, jeżeli zdecydują się ich ruszyć to nie będą mieszali do tego świata. Aczkolwiek jeżeli netfliksowy Daredevil i spółka będą trochę dojrzalsi i poważni niż *** Marvela to nie zdziwie się, jeżeli tam wsadzą Punishera (i może Blade'a).

Zresztą, podejrzewam, ze nawet jakby zrobili Punishera to świat Marvela ciągle jest światem, w którym Punisher może spokojnie robić swoje bez zmartwienia, że ktoś mu przeszkodzi (tak jak robia to czasem superbohaterowie w niektorych komiksach o Franku). I ewentualnie tylko ktoś by wspomniał o super-ludziach istniejacych poza kadrem.

W sumie to byloby spoko, bo nawet Fury moglby się pojawić, który miał mocną znajomość z Frankiem.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon