Marvel Cinematic Universe (temat ogólny)
(30-08-2019, 22:59)Danus napisał(a): Sony sfinansowalo film i dali postacie, cala reszte, brudna robote odwalil Marvel nalezacy do Disneya.
Najwyraźniej jesteś w posiadaniu jakiejś tajemnej wiedzy o powstawaniu tych filmów, a może to tylko ja coś przeoczyłem, ale możesz rozwinąć? Co to w ogóle znaczy? Bo na moje oko to rzucasz bezpodstawne hasełka o tym jaki to Marvel jest zajebisty i w ogóle Sony powinno ich po stopach całować za to że dostąpiło zaszczytu ogrzania się w blasku Kevina Feige, ale ja chciałbym się konkretnie dowiedzieć, na konkretnych przykładach czym jest ta brudna robota jaką odwalił Marvel.

Odpowiedz
Sony wyprodukowalo, ale to Feige byl tym producentem ktory trzymal lape nad wszystkim. Marvel dal wszystko do tych filmow, znane i lubiane uniwersum i postacie, ktore gdzies tam byly w tle poczynan Spideya jak na przyklad Stark.
Far From Home sukces zawdziecza Endgame i raczej nikt z tym nie bedzie dyskutowal.

Mysle, ze zweryfikuje i to bardzo. Spidey ma mase fanow, ktorzy jednoczesnie sa fanami MCU, masa z tych ludzi po prostu nie obejrzy trzeciego Spideya z Hollandem. Zreszta ta sprawa odbila sie szerokim echem w internecie i nawet zwykli zjadacze chlebao tym uslyszeli, przeczytali.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(30-08-2019, 23:14)Danus napisał(a): Sony wyprodukowalo, ale to Feige byl tym producentem ktory trzymal lape nad wszystkim.
A ja twierdzę że to Amy Pascal trzymała łapę nad wszystkim, i co teraz? Znowu walisz ogólnikiem, przeczytanym gdzieś pewnie i zapożyczonym, na podparcie którego nie masz dosłownie nic, a tego na ile wynikowi FFH pomogło Endgame pewny być nie możesz. Widziałeś wynik drugiego Ant-Mana który wszedł po Infinity War?

Odpowiedz
Coś tam to "Endgame" pomogło na pewno, ale czy aż tak? A łapy nie trzymał nad wszystkim ani Feige, ani Pascal. Chociaż jakbym miał strzelać, to bardziej był stawiał na nią, a Feige był jedynie od konsultowania, czy jakoś tam to siedzi w koncepcji MCU.

A sprawa się rzeczywiście odbiła szerokim echem. W związku z tym powstały takie filmiki, jak ten powyżej. Disney raczej wielu kibiców w tym sporze nie ma.
.

Odpowiedz
Naprawde glupa palisz z tym Ant manem? I Kevinem Feige?

Odpowiedz
Naprawdę.

"Tata, a Danus powiedział że Feige..."

Napiszesz w końcu coś konkretnego? Bo jeśli wszystko sprowadza się do Twojego fanbojstwa, ewentualnie tego co Ci się wydaje, to dalsza rozmowa nie ma zbyt wiele sensu.

Odpowiedz
Marvel Studios jest studiem produkcyjnym stojącym za tymi dwoma filmami. Sony podpisywało czeki i musiało wszystko zatwierdzić, ale to są dalej filmy Marvel Studios.

Pokazywanie palcem w którąkolwiek stronę w poszukiwaniu winnych jest trochę niepoważne. Obie strony wywiązały się z oryginalnego porozumienia. Przy nowym po prostu rozpatrują co jest dla nich korzystniejsze. Oczywistym jest że Sony nie chce aby konkurencyjne studio miało tak wielki udział w ich głównym IP, zwłaszcza że jest to ich być albo nie być w tym biznesie. Ale chyba nikt nie oczekuje że Disney będzie im w zasadzie za darmo "wypożyczał" Marvel Studios i oddawał daty premier w nieskończoność. Zamiast Spider-Mana mogli w tym czasie zrobić inny film przecież. Nie wiem gdzie tutaj jest niby chciwość? Zwłaszcza że oryginalne porozumienie było jednostronnie korzystne dla Sony, co widocznie Disney traktował jako "darmowy trial".

Obie strony mają swoją rację, obie strony przetrwają te rozstanie. Jedyne osoby które są w tym poszkodowane, to fani Pająka w wydaniu Marvel Studios (czyli ja).
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
(31-08-2019, 12:13)Grievous napisał(a): Pokazywanie palcem w którąkolwiek stronę w poszukiwaniu winnych jest trochę niepoważne. Obie strony wywiązały się z oryginalnego porozumienia.
(...)
Obie strony mają swoją rację, obie strony przetrwają te rozstanie. Jedyne osoby które są w tym poszkodowane, to fani Pająka w wydaniu Marvel Studios (czyli ja).
+1
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Jonathan Igla, czołowy scenarzysta "Mad Mena", pracował przy największej liczbie odcinków zaraz po Weinerze, napisze "Hawkeya".

Odpowiedz
https://variety.com/2019/tv/news/hawkeye-series-hailee-steinfeld-disney-plus-1203318859/?fbclid=IwAR0mUAa25rZRxlaw8aPvvamJiRAfKZdxkaxiiJ45uR2T8GMGjsLuadQO_y0&fbclid=IwAR0ej_cmOAo5OUmuvmuw83HwPbNkIiS-NowK4FHrwkED11f3-QLTvafVQF4

Super, lubię ją :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Szkoda, że w serialu :/
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Co z tego, że debiutuje w serialu skoro prawie na pewno pojawi się potem w filmach?

Odpowiedz
To z tego, że te seriale mam gdzieś, a twoje "prawie na pewno" nawet jeśli się sprawdzi, dotyczy jakiejś tam bliżej nieokreślonej przyszłości.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
http://filmozercy.com/

Odpowiedz

Infinity Saga trailer pokazywany na Comic-Conie
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Przeglądając instagrama Jaimie Alexander dochodzę do jednej rzeczy: nigdy nie wybaczę Marvelowi usunięcie Sif. Piękna, piękna kobieta.

Odpowiedz
Piąteczka Krismajster.
Jedna z ciekawszych drugoplanowych postaci i w dodatku piekna kobieta.

Odpowiedz
Co dokładnie takiego ciekawego jest w postaci Sif?

Osobiście uważam że pisanie o niej jako o "postaci" to nadużycie, bo to dykta bez charakteru. Fajnie obsadzona, ale dykta.

Odpowiedz
(22-09-2019, 20:16)Krismeister napisał(a): Przeglądając instagrama Jaimie Alexander dochodzę do jednej rzeczy: nigdy nie wybaczę Marvelowi usunięcie Sif. Piękna, piękna kobieta.

Nie zdziwi mnie jak powróci w takim "Lokim"..

Odpowiedz
I szkoda. Lubię Taikę i Chrisa, ale Natalka nie nadaje się do komedii i kina rozrywkowego a Thessa Thompson to koszmarna aktorka.
Jaimie Alexander jest śliczna, a Sif była dyktą, więc wystarczyłoby ją teraz potraktować jako niezagospodarowaną postać. Dać charakter, story arc i mamy coś fajnego.

Odpowiedz
Spider man wraca. Spider 3 będzie częścią MCU, premiera w lipcu 2021 roku

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon