MasterKadr
pomysł ciekawy (dopóki ktoś nie znajdzie się w grupie z Solo albo Mefisto:) ). Jeśli godziny odgadywania będą mi pasowały - wchodzę w to :twisted:
get ready for suprise...

Odpowiedz
Nie, wystarczy podać termin rozegrania etapu np. 20.10 o godz 18.. :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ja z góry dziękuję, raczej nie wezmę udziału.

Odpowiedz
Ja tam chętnie zagram, jeśli rozgrywka odbywać się będzie w godzinach wieczornych. Nie podoba mi się tylko to, że gdy już w pierwszej rundzie trafię na lepszego od siebie, mój udział kończy się i tyle mojej zabawy. Krótko, mało.
I jeszcze: jeśli nie uzbierasz, Corn, 8 lub 16 uczestników, spróbuj jednak pokombinować z grupami. Np. zgłasza się 11 osób, więc dzielisz ich na dwie grupy (w jednej 5 graczy, w drugiej 6), a do następnej rundy awansuje po dwóch najlepszych. Coś w ten deseń.
No ale to już twoje problemy, ja się wystarczająco namachałem przy prowadzeniu mojego MK i teraz chcę być tylko po tej drugiej stronie ekranu. :razz:

Odpowiedz
Oczywiście godziny ''meczy'' będę dostosowywał do możliwości graczy, zawsze wieczorem i najpewniej w weekendy, bo też muszę wszystko przygotować i ogarnąć jeszcze ;)

Cytat:Np. zgłasza się 11 osób, więc dzielisz ich na dwie grupy (w jednej 5 graczy, w drugiej 6), a do następnej rundy awansuje po dwóch najlepszych. Coś w ten deseń.
Wtedy dam jednej i drugiej grupie po 40 kadrów, wybiorę dwóch najlepszych graczy z każdej grupy i dalej już będą pół finały i finał. prawie jak play off :]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Heh, pomysł z grupami coraz bardziej mi się podoba. Gdyby uzbierało się 16 graczy, mogłyby być 4 grupy i po dwóch "awansowiczów" z każdej. Klasyczna Liga Mistrzów. :razz:

Aha, jak już wspominałem pod koniec MK, planowałem Avtaka, który wystartuje prawdopodobnie za tydzień. Jestem pewien, że da się pogodzić oba konkursy tak, żeby nie wchodziły sobie w paradę. Tak więc po prostu rób swoje.

Odpowiedz
W sumie... jak się uzbiera 16 to podzielę na 4 grupy i każdej dam oddzielny zestaw 40 kadrów i 4 dni na ich rozwiązania a potem się przejdzie do fazy eliminacyjnej :]

MasterKadr Championship :]

Odpowiedz
Ja się pisze na to :]

Odpowiedz
Świetna sprawa :) - pewnie wiele nie zwojuje ale zgłaszam swój akces, bo jak mówi olimpijska maksyma liczy się udział a nie zwycięstwo :)
| Pereant qui ante nos nostra dixerunt |

Odpowiedz
Też się zgłaszam.
"It ain't over 'til it's over."

Odpowiedz
No to pewnie i ja chętnie bym spróbował, ale teraz już na poważnie :-] Tylko proponuję żebyś założył osobny temat z wyprzedzeniem z dokładnymi zasadami i terminami. Nie chce mi się przebijać dokładnie przez te rozważania :)

Odpowiedz
to i ja!

Odpowiedz
Też :-)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Też się zgłaszam, żeby się skompromitować :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Ciekawa koncepcja:) Chętnie spróbuję swych sił, mając nadzieję na różnorodność gatunkową zagadkowych filmów. :)
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
Jesli wszystko będzie się odbywać w jakichś ludzkich godzinach - zgłaszam się ;)
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
Wroce 19 do domu to zaloze temat :]. Cieszy mnie liczba chetnych :]

Odpowiedz
Ja też się zgłaszam:) Oby godziny odpowiadały. Nie ma to jak czasami się skompromitować:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Czynny :)
Bounty hunter.

Boziu, daj mi siłę i cierpliwość, bo muszę znosić najbardziej wkurywiającego użytkownika forum...

Odpowiedz
Corn napisał(a):Wroce 19 do domu to zaloze temat
Hmm, Corn miał na myśli godzinę 19 tamtego dnia czy dzień 19 tego miesiąca? :razz:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon