MasterKadr 2011
"MasterKadr" - zasady konkursu zapewne są wszystkim znane z poprzednich edycji ale troszke je zmienimy żeby urozmaicić zabawę.

1. Zabawa bedzie sladała się z pięciu etapów:

ETAPY od 1 do 3 każdy zestaw po 40 kadrów kino różne (od horroru po komedie) punktowane 1=1 (1 odgadniety kadr to 1 punkt).

ETAP 4 kadry z filmów o tematyce SF, zestaw 20 kadrów punktowanie 1=2 (1 odgadniety kadr to 2 punkty).

ETAP 5 kadry z filmów o tematyce wojennej, zestaw 20 kadrow punktowanie 1=2 (1 odgadniety kadr to 2 punkty).

2. Odpowiedzi wysyłamy w formie numerowanej listy na PW: nr kadru i tytuł filmu (UWAGA WAŻNE) proszę dobrze zastanowić się przed wysłaniem odpowiedzi gdyż nie ma mozliwości poprawek, raz wysłany zestaw filmów nie podlega korekcie. Tytuły filmow moga być w jezykach polskim i angielskim.

3. W zabawie można wziąśc udział w każdym etapie jej trwania (to że dowiesz się o konkursie tydzień później niż inni nie wyklucza Cię z zabawy). Zgaduj i wysyłaj odpowiedzi.

4. W trakcie trwania konkursu zabronione jest podawanie w tym wątku jakichkolwiek odpowiedzi, podpowiedzi i uwag sugerujących lub zdradzających, o jakie tytuły chodzi, zwłaszcza przez osoby niebiorące udziału w grze. To samo dotyczy okresu pomiędzy zakończeniem nadsyłania odpowiedzi a ogłoszeniem wyników. Wszelkie inne komentarze i uwagi ogólne są oczywiście dozwolone.

5. W konkursie przewidziana jest nagroda niespodzianka dla osoby najlepiej odgadującej kadry z filmów.

Zabawa startuje już dzisiaj i potrwa do ostatniego dnia wakacji (tj: 31.08.2011 do północy) kolejne plansze z kadrami bedą pojawiały się sukcesywnie w odstępach 3-4 dniowych.

Zapraszam Wszystkich do zabawy i życzę powodzenia w odgadywaniu.

KONKURS ETAP PIERWSZY Termin nadsyłania odpowiedzi do ETAPU 1 upływa 20.08.2011 o godzinie 15:00

Odpowiedz
Da radę w jakiejś wyższej rozdzielczości? Najlepiej nie przez imageshack, tylko jakikolwiek inny hoster.
1. Edit nie działa. Stąd doublepost.
2. Ok już mam w lepszej jakości, po prostu mimo kliknięcia na powiększenie się nie powiększyło.

Odpowiedz
Już jest większa;)

Odpowiedz
Po minucie patrzenia na ten zestaw, jestem w stanie podać tak mniej więcej 37 tytułów. Kadr z głównym bohaterem na pierwszym planie, albo z jedną z najbardziej kojarzonych scen z filmu to średnio udane pomysły. Tym bardziej, że nie oszukujmy się, laików tu nie uświadczysz ;)

Odpowiedz
Wszystko wyjdzie w praniu:) Poczekamy zobaczymy.

Odpowiedz
(17-08-2011, 22:50)STEALTH napisał(a): kolejne plansze z kadrami bedą pojawiały się sukcesywnie w odstępach 3-4 dniowych.

czy mozesz podac dokladny deadline do nadsylania rozw. I etapu?
a.k.a. po_***_nick

Odpowiedz
Ja po pobieżnym przejrzeniu rozpoznałem chyba 35 fotek i widzę sporą szansę, aby pozostałą 5 również rozkminić :D Spoko.

Odpowiedz
Dwie uwagi:

1) Banalnie, w niektórych przypadkach wręcz żenująco proste. To ma być wyzwanie dla kinomanów czy półmozgów chodzących do kina żeby polizać się z dziewczynami? :)
2) W przeważającej większości nie używasz kadrów z filmów, tylko oficjalne fotosy, a to dwie różne rzeczy. Błąd. Z tego zresztą wynika punkt pierwszy.

Odpowiedz
Ej no chopy, dejta widły i pochodnie, szykujta gałąź.

Mi tam jeszcze 10 brakuje. Półmózg ze mnie straszny.

Odpowiedz
Cytat:1) Banalnie, w niektórych przypadkach wręcz żenująco proste. To ma być wyzwanie dla kinomanów czy półmozgów chodzących do kina żeby polizać się z dziewczynami? :)
2) W przeważającej większości nie używasz kadrów z filmów, tylko oficjalne fotosy, a to dwie różne rzeczy. Błąd. Z tego zresztą wynika punkt pierwszy.

Spokojnie;) Nie każdy jest tak oblatany jak Ty (wiem bo patrzyłem w poprzednich MasterKadrach że radziłeś sobie świetnie). Przecież tylko ze względu na Ciebie nie dowale od razu na początku cegieł z niszowego kina irańskiego bo sporo ludzi sie zniechęci i bedzie po zabawie. Zgadniesz 40/40 to cool. Ale jestem przekonany że sporo osób bedzie miało problemy nawet z tak łatwym kompletem kadrów/fotosów (jak zwał tak zwał:)).

Odpowiedz
Potwierdzam, że dla normalnych ludzi kadry wcale nie są takie proste :p wręcz przeciwnie. Także spoko :p

Odpowiedz
Nie ma to jak przypier..lić komuś na początek...STEALTH zrobił konkurs czy łatwy czy trudny co za różnica najważniejsze że mu się chciało.
Poza tym jaki będzie wstyd jak Mierzwiak teraz nie zgadnie wszystkiego...Pierwszy rzucę kamieniem :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(18-08-2011, 00:14)STEALTH napisał(a): Spokojnie;)
No właśnie spokojnie, wyraziłem tylko swoją opinię, przecież nikt mnie nie zmusza do brania w tym udziału ;) Plus za dobre chęci, minus za "kadry".

Sonny, nie będzie wstydu, bo zwyczajnie nie chce mi się bawić.

Życzę wszystkim powodzenia :)

Odpowiedz
Oj oj...

Odpowiedz
Jak to mówią: pierwsze koty za płoty:) Otrzymałem już kilka odpowiedzi i przyznam ze optymizm Mierzwiaka i Perfika odnośnie tego że zadanie jest banalnie proste jest mocno przesadzony:)
Cytat:Sonny, nie będzie wstydu, bo zwyczajnie nie chce mi się bawić.
Skoro wielokrotny mistrz MasterKadra złożył broń, wygrać może każdy:) Zapraszam do zgadywania:)

Odpowiedz
(18-08-2011, 16:38)STEALTH napisał(a): Skoro wielokrotny mistrz MasterKadra złożył broń, wygrać może każdy:)

ok, rozw. wyslane. Szkoda, ze Mierzwiak stchorzyl :P - zwyciestwo bez niego, nie bedzie juz tak smakowac ;]

PS @Stealth, moglbys w nastepnych etapach dawac jednak troche wieksze obrazy? Ciezko tu czasem cokolwiek dostrzec.
a.k.a. po_***_nick

Odpowiedz
Nie marudzic:) Zgadywać:)
Po kolejnych zgloszeniach z zadowoleniem oznajmiam że poziom znajomości kadrów wstał z kolan, ale nadal jest zgarbiony:):)
Czekam na kolejne zgłoszenia i przypominam że koniec 1 ETAPU to sobota 20.08.2011 godz 15:00 - wieczorem podsumowanie Etapu 1 i początek Etapu nr 2.

Odpowiedz
Ja mam problem z 5 kadrami, na dwa wciąż nie mam pomysłu. Oczywiście nie znaczy to, że 35 mam na 100% dobrze :)

Odpowiedz
Ja mam 20 na 100% i jeszcze nr 11 i 40 przysiągłbym, że gdzieś widziałem, ale tytułów ni rusz sobie przypomnieć. No i znam jeszcze pana z kadru 5. i cały czas szukam po głowie jak się nazywa babka albo film z kadru 15., który wydaje mi się, że siedzi gdzieś w meandrach pamięci, ale nie sądzę, że w końcu jakoś dopnę swego i sobie przypomnę.
"I have a competition in me. I want no one else to succeed. I hate most people." - Daniel Plainview

Odpowiedz
ja rozpoznałem 38/40 i jeden jeszcze na bank znam (28), ale jakoś nie mogłem rozkminić i dałem sobie spokój. tyle styknie, choć przypuszczam, że nick_the_prick będzie miał komplet :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon