MasterKadr 2013
Boisz się, że będziemy mieli sytuację jak w lidze hiszpańskiej? To jeszcze nie koniec?

Odpowiedz
(23-03-2013, 12:23)Crash napisał(a): Gratuluję zwyciężcy, dziękuję organizatorowi, pozdrawiam resztę!

Na dzień dzisiejszy... I Agnieszkę :)

Odpowiedz
Fajny MasterKadr. Dobrze, że był nacisk na najnowsze produkcje, w dodatku te znane, a nie rumuńska nowa fala. Mój prywatny wniosek z zabawy: w ogóle nie znam klasyki kina i chyba czas to zmienić.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
(23-03-2013, 12:07)Cassel napisał(a): (...) a PropJoe w jakieś "Love".

Filmu nie widziałem, bo chyba wyszedł jakiś pseudo-epicki gniot, ale kadr skojarzył mi się z .

A z rezultatów jestem bardzo zadowolony, szkoda, że przegapiłem 1 rundę, bo widzę, że mógłbym powalczyć o pozycję zaraz za podium. Gratuluję zwycięzcom. Dzięki Cassel za przygotowanie kadrów, fajnie się bawiłem.

Odpowiedz
(23-03-2013, 16:20)PropJoe napisał(a): szkoda, że przegapiłem 1 rundę, bo widzę, że mógłbym powalczyć o pozycję zaraz za podium. Gratuluję zwycięzcom. Dzięki Cassel za przygotowanie kadrów, fajnie się bawiłem.

Witaj w klubie :) Szkoda, że to już koniec :( Ale naturalnie gratuluję Casselowi dobrze przygotowanej zabawy.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Miło było kiedyś trzeba powtórzyć ;)

(23-03-2013, 16:03)Persona non grata napisał(a): Fajny MasterKadr. Dobrze, że był nacisk na najnowsze produkcje, w dodatku te znane, a nie rumuńska nowa fala. Mój prywatny wniosek z zabawy: w ogóle nie znam klasyki kina i chyba czas to zmienić.

A ja chętnie zagrałbym w MasterKadra z wykluczeniem filmów z XXI w. czuję że wtedy miałbym dużo lepsze wyniki :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Dziękuję za zabawę, organizatorowi i uczestnikom. W następnej edycji poproszę więcej kadrów z lat 70, 80 i 90 :)

Odpowiedz
Dzięki wszystkim za zabawę. Podziękowania dla Cassela, jako organizatora. No cóż i mnie pozostaje pożałować, że nie wzięłam udziału w pierwszej rundzie, bo fajnie było od samego początku.
Wnioski - mam spore zaległości z nowości, ale nie żałuję. Mam swe małe porażki, np. "Aż poleje się krew" którego kadru nie poznałam, resztę przemilczę. Ale i małe sukcesy, z których jestem dumna, zaliczam do nich m.in. "Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady".
No to co, do następnego MasteraKadru! :)
Oczywiście, szczere gratulacje dla tych co na pudle!! :)
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
Nudzę się, niech ktoś wreszcie zrobi nową grę. :)

Odpowiedz
Za mną chodziło zrobić ale to chyba najwyżej jedną rundkę. No i nie wcześniej niż w weekend ;)

Odpowiedz
Mierzwiak, zrób drugą część plakatowego konkursu! :)

Odpowiedz
"Najwyżej jedną rundkę" to se można robić w tym temacie: http://forum.film.org.pl/Thread-Foto-guess
A jakby Mierzwiak miał robić MasterPlakat, toby już dawno zrobił. Tu trzeba kogoś z wizją, a nie jakieś półśrodki. :)

Odpowiedz
Koledzy, chcecie Av... MasterKadra? Mam setkę obrazków, można by z tego zrobić fajne trzy rundki. :)

Odpowiedz
Ja chętnie, może po nim ocenię które z mojej trzydziestki są zbyt przejebane a które za łatwe.

Odpowiedz
Jestem na tak.
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Jakby co, to 1 listopada wystartujemy.

Odpowiedz
Super, tym razem się nie spóźnię tak jak ostatnim razem.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Cytat:Mam setkę obrazków, można by z tego zrobić fajne trzy rundki. :)
Można by, czemu nie? :) Już czekam w blokach startowych. :)
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
MASTERKADR – listopad 2013

No to parę słów wstępu.
Oto mój czwarty MasterKadr na tym forum. Tym razem będzie trochę mniej zdjęć do odgadnięcia niż ostatnim razem w marcu.
Zasad gry nie podaję, bo są doskonale znane, a przypomnieć je sobie możecie na pierwszej stronie tego wątku (nawet nalegam, żeby nie było nieporozumień).
Wszystkie screeny robiłem sam, jak zwykle zresztą. Pochodzą z DVD, z nagrań z telewizji (polecam, fajnie jest mieć telewizję i płacić abonament ;), a niektóre ujęcia nawet z YT. Filmy są najróżniejsze. Sporo kadrów to nowości z ostatniego półrocza, poza tym trochę staroci (najstarszy kadr to chyba z lat 50.), kilka polskich akcentów i nieco golizny.

Oto zestaw nr 1.

Czas nadsyłania odpowiedzi: poniedziałek, godz. 16:30.

I nie, nie musicie podawać daty powstania w przypadku nowych lub starych wersji filmu. ;)

Odpowiedz
Jest golizna? Jestem kupiony :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon