MasterKadr 2013
No to ładnie. Raptem 6 kadrów, które znam i może ze dwa które coś mi mówią (29, 30). Cienko ze mną:(

Odpowiedz
Po pierwszym przejrzeniu mam tak z 10 które wydają mi się trywialne, reszta wydaje się kosmiczna :) ale generalnie zawsze tak jest.

Odpowiedz
Nie da się ukryć, że mój MasterKadr ewoluował, to już nie są te łatwizny co kiedyś na Ofilmie. Nawet nie oczekuję, że ktoś tu wszystko pozgaduje, choć oczywiście bliskie temu wyniki się zdarzały. :)

Aha, rund będzie 3, za każdym razem po 33 zdjęcia (plus może jeszcze coś na końcu).

Odpowiedz
Po pierwszym rzucie oka mam 15, ale poziom wyraźnie wyższy niż poprzednio!

Odpowiedz
Banalne, mam już 30 kadrów :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Na pierwszy rzut mam dokładnie 2/3, zobaczymy jak dalej.

Odpowiedz
Ktoś wie, czy legendarny Nick_the_prick będzie brał udział? :)
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Cytat:poziom wyraźnie wyższy niż poprzednio!

Naturalnie, zawsze staram się, żeby było trudno. :)

Cytat:Banalne

Oczywiście, za każdym razem robię tak, żeby było łatwo. :)

Cytat:Ktoś wie, czy legendarny Nick_the_prick będzie brał udział?

Czy nick_the_prick zagra, to nie wiem, ale być może gościnnie weźmie udział o wiele bardziej legendarny Solo. Jeszcze się zastanawia. ;)

Odpowiedz
(01-11-2013, 19:18)Mierzwiak napisał(a): Po pierwszym rzucie oka mam 15, ale poziom wyraźnie wyższy niż poprzednio!

Zdecydowanie wyższy. Po przejrzeniu kojarzę góra 9 kadrów, więc nawet nie podejmuje się brania udziału w zabawie.

Odpowiedz
I słusznie. Minimum przyzwoitości to 10 odgadniętych. A coś takiego jak zabawa się nie liczy.

Odpowiedz
Przecież to nie zabawa. To wojna!

Kilka kadrów to naprawdę twardy orzech do zgryzienia. A parę innych niestety będę musiał wywalić ze swojego własnego folderu, który założyłem pod ewentualną grę w przyszłym roku, bo się dosłownie powtarzają. :(
"Byłem królem traktorzystów przy wyrębie lasu na cały Oregon i sąsiednie stany, a królem szulerów od powrotu z Korei i nawet królem opielaczy groszku na farmie w Pendleton - więc pomyślałem sobie, że skoro już mam być wariatem, to też muszę być pierwszym i najlepszym." Randle McMurphy

Odpowiedz
Brakuje mi 10. Myślę, że postaram się zrobić w przyszłości MasterKadr, w którym nikt nie skosi kompletu punktów :)

Odpowiedz
Tak za pierwszym razem zaskakująco dużo znam. Jutro na spokojnie zabiorę się do roboty.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Cytat:Czy nick_the_prick zagra, to nie wiem, ale być może gościnnie weźmie udział o wiele bardziej legendarny Solo. Jeszcze się zastanawia. ;)
Wielki Solo! No,no, jak się okazuje - żyje (obawiam się, że pamiętają go tylko dinozaury tego forum) i co najważniejsze - ciągle ogląda filmy. Ciekawe, jakąż też decyzję podejmie, czy nas zaszczyci? :)

jeśli chodzi o mój udział, to gdyby nie to, że obiecałam, a wcześniej jęczałam, że chcę masterkadra czy avtaka, to najchętniej udałabym, że wyjechałam do amazońskiej dżungli, albo wystrzeliłam się w kosmos, żeby nie brać udziału - tak żenujący poziom odpowiedzi osiągnęłam. Ale cóż, słowo się rzekło. Mam powyżej 10 odpowiedzi (rzadko ostatnio oglądam nowości, i coraz rzadziej filmy - denerwują mnie coraz częściej), więc wystartuję i nie czekam na żadną niespodziankę, jeśli chodzi o moje miejsce w tej zabawie i raczej nie strzelę sobie z tego powodu w głowę, co najwyżej piwko na pociechę. :(
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
A Solo czasem nie ma tutaj bana? ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Nie tacy jak Solo mieli bana i wracali, wiesz coś o tym, Crov. Poza tym napisałem, że może weźmie udział gościnny. Tzn. że nie musi się pojawiać na forum, odpowiedzi wyśle mi innymi kanałami. A jeśli ktoś ma coś przeciwko temu, niech lepiej zamilczy. :)

Donia Agata: I to jest właściwa postawa, a nie to, co odstawia Juby. :)

PS. Jak dotąd dostałem odpowiedzi tylko od jednej osoby.

Odpowiedz
Mnie tam rybka, ja bym zagrał co najwyżej w AVTAKA. :) Ja już odgadłem wszystkie 57 kadrów, ale dam szanse innym.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Ty już od dawna nie grasz w Avtaka...

Dziękuję za uwagę, proszę czekać na wyniki.

Odpowiedz
Ile osób wzięło udział?

Odpowiedz
kurde, zapomniałem :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon