MasterKadr 2017 i 2018 (I i II)
Gdybym wysłał zestaw 2 miałbym 9 punktów dodatkowych. Tym razem nie czekam na wenę tylko śle szybko bez googlowania. Zestaw 3 raczej najłatwiejszy. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Gdyby babcia miała wąsy... Przypominam, że dzisiaj o 16 koniec rundy.

Odpowiedz
Jejku jej, a ja wciąż nie rozpoznałem gołej baby :(

Odpowiedz
Też mi to nie daje spokoju, gdyż skądś znam tę scenę i tę aktorkę.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
No ja tak z boku tylko dodam, że naprawdę żywię podziw jak zerkam czasem do tego wątku. Trochę filmów się w życiu jednak obejrzało, ale wyniki niektórych przyprawiają o ciarki na plecach :)
Wiem, że to może pytanie na które nie uzyskam odpowiedzi, ale rozpoznajecie to tylko po tych zdjęciach czy szperacie w internecie na zasadzie - to chyba było w tym filmie, zaraz, zaraz - i jakieś poszukiwania?
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Ja szperam, dzięki temu jestem w stanie trafić kadry z filmów których na oczy nie widziałem. Najbardziej pamiętny dla mnie to kadr z Seraphim Falls którego w momencie szukania jeszcze nie oglądałem i znalazłem go po rozpoznaniu sylwetki Nessona (na kadrze  był widoczny w dość dużym oddaleniu). Liam bywa dość charakterystycznie zgarbiony. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Część rozpoznaję, gdyż widziałem i kojarzę. Przy części się domyślam, czasami po prostu widzę znanego mi aktora i wtedy szukam dalej. Ale czasami może z tego nie wyjść nic. Jak chociażby w poprzedniej rundzie, gdzie szukałem określeń "Shark eating men's dick" i nic. 
A w tej rundzie przegram w kategorii nagości, co mi nie da spokoju...
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Ja tę rundę oddaję konkurentom z czołówki, nie miałem czasu i wysłałem na szybko tylko to co udało się rozpoznać na pierwszy rzut oka :)

Odpowiedz
Znowu bez niespodzianek, lider nawrocki pokazał, co wie na temat filmów on, a co wiedzą pozostali gracze. Z kolei Mierzwiak zaznaczył, że tym razem odpuszcza walkę, co rzeczywiście widać po wyniku. Trafiły się trzy kadry odgadnięte w komplecie.

nawrocki – 24
Craven – 22
Kerev, Mefisto – 16
Mierzwiak – 14
SonnyCrockett – 12
Lawrence – 11

Klasyfikacja generalna:

nawrocki – 71
Mierzwiak – 54
Craven – 49
Kerev – 46
Lawrence – 32
Mefisto – 31
SonnyCrockett – 24
Krismeister – 14
Baretto – 10

........... 1. Ghost in the Shell
Kerev i nawrocki punktują. Mefisto dał „Krocząc wśród cieni”, a Sonny i Lawrence „Edge of Darkness”.
........... 2. It
Oczywiście nie ten z Currym. Mierzwiak, nawrocki, Lawrence i Craven na plus. Mefisto pocelował w „któryś Halloween”.
........... 3. Excalibur
Tylko Mierzwiak odpuścił, ale on ma wytłumaczenie, że mucha nie siada (patrz: wstęp).
........... 4. Terminator 3: Rise of the Machines
Nie wiedział SonyKrokiet i Lawrence, który napisał „Shawn of Dead”, choć pewnie miał na myśli „Shaun of the Dead”.
........... 5. Nie lubię poniedziałku
Mierzwiak popsuł piękny wynik.
........... 6. La soupe aux choux
Czyli „Kapuśniaczek”. Mefiemu „coś świtało, ale za mało”, Sonny też nie wiedział, Lawrence spróbował z „The World’s End”.
........... 7. The Great Escape
Jest pierwszy komplet.
........... 8. Jumanji: Welcome to the Jungle
Sonny i Mierzwiak bez strzału, Lawrence „The Last Airbender”.
........... 9. Nineteen Eighty-Four
Jako jedyny „gołą babę” rozpoznał oczywiście nawrocki. Jest to bliżej mi nieznana Suzanna Hamilton. Mogłem dać ujęcie full frontal, ale trochę się przestraszyłem tego bujnego bobra. Mefiemu to wyglądało interesująco, Craven też coś tam zawył rozpaczliwie do „gołej baby”, której nie mógł zidentyfikować, a Lawrence dał „Total Eclipse”.
......... 10. The Beguiled
Jedyny kadr, którego nie rozpoznał nawrocki. Punktują Mefisto, Sonny i Kerev. Cravenowi skojarzyło się ze starym „Red Dawn”, a Lawrence’owi z „The Cassandra Crossing”.
......... 11. Assault on Precinct 13
Byłby drugi komplet, ale Lawrence postawił na „Dawn of the Dead”.
......... 12. Downsizing
Craven, nawrocki i Mierzwiak brawo. Fatalnie się skojarzyło Mefiemu, bo dał „Kong: Skull Island”, który jest pod numerem 23. Lawrence, tak jak przy numerze 4, popsuł tytuł („Fishing in Yemen” to nie „Salmon Fishing in the Yemen”), a Kerev obstawił „Sekretne życie Waltera Mitty” (tu dygresja: ten film powinien mieć tytuł „Sekretne życie Waltera Mitty’ego”!!!).
......... 13. The Flintstones
Teraz wszyscy wygrywają po raz drugi.
......... 14. The Fog
Mgła jaka jest, każdy widzi. Oprócz Kereva.
......... 15. Saturn 3
Oo, Mierzwiaczysko nam zepsuło taki ładny wynik. Razem z Lawrence’em i jego „The Black Hole”.
......... 16. Radius
Okazało się trudne, bo zgadli tylko Nawrocki i Craven. Lawrence dał „Spalonych słońcem”, a Mefisto tego „nie wie lub nie pamięta”.
......... 17. Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
Mogę tylko powtórzyć to, co przy numerze 15. Ten drugi dał japońską „Godzillę”.
......... 18. Amadeus
Craven, Sonny, Lawrence i nawrocki łapią punkty. Mefisto prawie jak przy numerze 16: „wie, ale nie pamięta”. Wierzę, a wkrótce zapewne poczytamy o kolejnym dawaniu dupy. Kerev zdecydował, że to „Oczy szeroko zamknięte”.
......... 19. Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi
Ustrojstwo, które nie chciało spaść, znają wszyscy oprócz Mierzwiaka i Sonny’ego, który obstawił „Oblivion”, oraz Lawrence’a „Milczenie owiec”.
......... 20. Bolgen
Czyli „Fala”. Norwegowie nie gęsi i swoje kino katastroficzne mają. I to całkiem przyzwoite. Nawrocki, Craven i Mierzwiak punktują, nie jest to zatem „Geostorm” wg Mefista i Kereva ani „2012” Lawrence’a.
......... 21. Mother!
„It” to głos Kereva, a Sonny bez głosu.
......... 22. The Lobster
Wyłamał się Kerev.
......... 23. Kong: Skull Island
Sonny i Mefisto oddali puste kartki, a Lawrence obstawił „Jurassic World”.
......... 24. Short Circuit
Jaki ładny komplecik. To już trzeci!
......... 25. Black Panther
„Lara Croft Tomb Raider: Kolebka życia” to oryginalny typ Sonny’ego.

I oto runda ostatnia.

Czas upływa w niedzielę o godz. 16:00 (ale nie bulwersujcie się, jeśli wpadnę z wynikami dużo później).

Odpowiedz
(10-05-2018, 16:23)Cassel napisał(a): ......... 19. Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi
Ustrojstwo, które nie chciało spaść, znają wszyscy oprócz Mierzwiaka i Sonny’ego, który obstawił „Oblivion”, oraz Lawrence’a „Milczenie owiec”.

To z tego shitu kadr był???!!! Ale nic dziwnego, że nie trafiłem, skoro jak mogę staram się wymazać ten film z pamięci ;)

A co do nagiej pani, to na początku myślałem, że to Irene Jacob i normalnie z godzinę spędziłem analizując na wszelakich możliwych nudografiach jaki to może być film. 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(10-05-2018, 16:35)Lawrence napisał(a): A co do nagiej pani, to na początku myślałem, że to Irene Jacob i normalnie z godzinę spędziłem analizując na wszelakich możliwych nudografiach jaki to może być film. 

#MeToo. :D
Dzięki temu obejrzałem parę minut filmów Kieślowskiego. MasterKadr krzewi kulturę wysoką. ;)

Odpowiedz
(10-05-2018, 16:23)Cassel napisał(a): 15. Saturn 3
Oo, Mierzwiaczysko nam zepsuło taki ładny wynik. Razem z Lawrence’em i jego „The Black Hole”.
Szlaaaag rozpoznałem ale pominąłem przy wysyłaniu odpowiedzi :(

Odpowiedz
1. OK mogłem jej nie poznać.
2. Ten bóbr jest straszny.
3. Myślałem, że to ostatnia runda :) ale i tak już pozamiatane, chyba, że ktoś zrzuci Nawrockiego ze schodów ;)

Finałowa runda jakby łatwiejsza?

Odpowiedz
O wiele łatwiejsza, ponad połowę kadrów rozpoznałem w zasadzie na pierwszy rzut oka.

Odpowiedz
Dr Strangelove napisał(a):rozpoznajecie to tylko po tych zdjęciach czy szperacie w internecie

Googlują, aż się trzęsie, raz jak dałem kadr z „Brüno”:

[Obrazek: TelddZg.jpg]

to Lawrence podesłał mi tytuł „Remote Dildo Fuck Movie”. :P

Odpowiedz
Ale już po raz drugi jestem zły na siebie, że zamiast wybrać oczywistego wyboru pokombinowałem, gdyż nie sądziłem, że Cassel wrzucić coś tak oczywistego :) Na początku "Magnificent Seven", a teraz "Dr Strangelove...", który wydawał mi się zbyt oczywisty, na zasadzie film czarno-biały, to byłoby zbyt proste, gdyby tak klasyka Kubricka, a jednak :)
Ale przynajmniej z "Black Panther" dobrze trafiłem i to nie oglądając tego filmu :) 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(10-05-2018, 16:23)Cassel napisał(a): Wierzę, a wkrótce zapewne poczytamy o kolejnym dawaniu dupy. Kerev zdecydował, że to „Oczy szeroko zamknięte”.

No ja mam jeszcze mniej czasu od Mierzwiaka, także... nie będzie. 
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Wciąż nie mam odpowiedzi między innymi od jednego istotnego gracza...

Przypominam, że jutro o 16 kończymy, choć ja z wynikami będę trochę późnej.
I zawiadamiam, że w odpowiedziach, które już dostałem, nastąpiło coś bez precedensu. O czym jutro. ;)

Odpowiedz
aaaa bo to jutro. To dobrze to ja poprawione podeślę bo jeszcze jedno po czasie rozkminiłem.

Odpowiedz
Done.
#istandbydaenerys

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon