MasterKadr 2017 i 2018 (I i II)
wygląda na to że dzięki absencji Krismeister nie jestem ostatni w generalce. dzięks! :P
tak że o.

Odpowiedz
[Obrazek: penguifall.gif]

Odpowiedz
(09-12-2018, 17:07)Cassel napisał(a): ........... 1. Dante's Peak
........... 7. Solo: A Star Wars Story
......... 14. Deadpool 2

1. W życiu bym nie zgadł. To się nazywają złe efekty specjalne.
7. Wiedziałem, że widziałem to w tym roku, ale celowałem raczej w kino superhero. Niestety nic nie znalazłem.
14. Ni chuja. W sumie to jeden z tych kadrów, gdzie możesz napisać, iż jest to dowolny wybrany tytuł, a i tak uwierzę :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Co do 14 - pełna zgoda. Myślałem i o nowym Blade Runnerze i o Skazanych na Shawshank, w końcu coś mi się skojarzyło z Cruise'em, więc postawiłem na Reachera, ech. :)

A na 29 myslałem, że widnieje John Candy :D

Odpowiedz
(09-12-2018, 17:38)f.lamer napisał(a): wygląda na to że dzięki absencji Krismeister nie jestem ostatni w generalce. dzięks! :P

To nie na moje nerwy.

Odpowiedz
Może znowu z 5 tytułów będę miał w ostatniej rundzie. Zastanawiam się dlaczego to sobie robię? Ale trzeba grać do ostatniego gwizdka!
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):14. Ni chuja. W sumie to jeden z tych kadrów, gdzie możesz napisać, iż jest to dowolny wybrany tytuł, a i tak uwierzę :)

Niestety, trudno było coś wybrać z tego filmu, żeby nie krzyczało Deadpool 2. Tak czy owak czeterech graczy odgadło.

Jutro kończymy. Dajecie, panowie, dajecie! ;)

Odpowiedz
Stało się. Koniec gry. I koniec pewnej epoki. <chlip, chlip> Niespodzianki nie było, nawrocki wygrał rundę ex aequo z Cravenem i Mefistem, a samodzielnie cały konkurs, choć nie z jakąś przytłaczającą przewagą nad następnym zawodnikiem. Tym razem były trzy kadry odgadnięte przez komplet graczy, oprócz tego trafił się jedyny nieodgadnięty kadr w tej edycji – nr 14. Zauważę przy tym, że w ostatniej chwili do gry dołączył Danus, który nigdy dotąd nie brał udziału w moich konkursach – miło mi i wręczam medal czerwonej latarni w tabeli wszech czasów. ;)

Craven, Mefisto, nawrocki – 26
Juby – 16
SonnyCrockett – 14
Baretto, Karan, Kerev – 13
Danus – 9
f.lamer – 7

Klasyfikacja końcowa:

NAWROCKI – 81 pkt (na 91 możliwych)
Mefisto – 75
Craven – 71
SonnyCrockett – 45
Juby – 42
Karan, Kerev – 37  
Baretto – 33
f.lamer – 19
Lawrence – 15 (grał w 2 rundach)
Danus – 9 (grał w 1 rundzie) 
Krismeister – 6 (grał w 1 rundzie)

........... 1. Pacific Rim Uprising
Oddawanie pustych kartek rozpoczyna f.lamer, wszyscy inni punktują.
........... 2. Leviathan
Filmowy biały kruk, który dopiero niedawno udało mi się obejrzeć na jutubie. Zgadli Sonny, Craven, Mefisto i nawrocki, jeszcze Danus zaproponował nowy „The Thing”.
........... 3. Annabelle: Creation
Do f.lamera dołącza SonnyCrockett.
........... 4. Coco
Jest pierwszy komplet.
........... 5. The Man with Two Brains
Staroć ze Steve’em Martinem. Baretto i Danus nie dali rady.
........... 6. Spider-Man: Homecoming
100%, bo jakżeby inaczej.
........... 7. Greedy
Tylko Mefisto, Juby i nawrocki wiedzą, co dobre.
........... 8. The First Purge
Te błękitne oczęta sprawiły kłopot połowie z was. Kerev strzelił w „Detroit”.
........... 9. Tully
Mefisto, Craven, nawrocki i f.lamer łapią punkty, poza tym Sonny dał „Mr. Nobody”, a Juby „Lekarstwo na życie”.
......... 10. Glengarry Glen Ross
Nieco więcej z was zgadło.
......... 11. Darkest Hour
W pierwszej rundzie były ścinki, tym razem też ważne notatki, które w metrze robił Churchill. Odgaduje tylko nawrocki, a Baretto zaryzykował ze „Skazanymi na Shawshank”.
......... 12. Ladyhawke
Mefisto, Juby i nawrocki znowu w tercecie na plus. Kerev dał „The Fall”.
......... 13. American Ninja
Kto mógłby zepsuć tak dobrą zgadywalność, jak nie f.lamer?
......... 14. Hangman
Na zdjęciu największy pozytyw najdziadowszego thrillera tego wieku. Jedyny nierozpoznany kadr, nikt nie próbował zgadywać z wyjątkiem Karana, Kereva i Juby’ego – wszyscy „Autopsja Jane Doe”.
......... 15. Ouija: Origin of Evil
Lekka większość zgadła, Sonny spróbował z „Insidious”, a Karan z „The Conjuring”.
......... 16. Venom
Byłby komplet, ale f.lamer...
......... 17. Unbreakable
Punktują Juby, Craven, Baretto, nawrocki i Mefisto. „Cadillac Records” to typ Sonny’ego.
......... 18. Aus dem Nichts
Mefisto, Craven i nawrocki na wysokości zadania. Sonny dał „Ghost in the Shell”.
......... 19. Constantine
Brawo nawrocki, Mefi, Sonny i Craven. Baretto popróbował z „Hellboyem II”, „Wild Wild West” to typ Danusa.
......... 20. Shi mian mai fu
„Dom latających sztyletów”. Brawo ta sama czwórka co wyżej plus Kerev. Danus lekko przestrzelił w „Wielki Mur”.
......... 21. The Pink Panther
A tu inspektora Closeau jako jedyny poznał Mefisto.
......... 22. Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus
Tej miłej pani nie znam, ale tyłem stoi Nicole Kidman lub jej dublerka. Craven, nawrocki i Mefisto punktują. Juby z kolei napisał „Inspektor Clouseau”, co zapewne miało się odnosić do punktu wyżej, ale i tak, mimo ropoznania postaci, odpowiedź musiałaby zostać nieuznana.
......... 23. Army of One
Ten film, w którym Cage nieoczekiwanie robi świetny użytek ze swojego zajoba. Craven jako jedyny dostaje punkt. Tak więc nie jest to „RocketMan” wg Danusa ani „Akademia policyjna 4” od Baretta, z kolei Karan i f.lamer obstawili Kapitana Amerykę, ale jeden „Death Too Soon” (z 1979) a drugi „Pierwsze starcie”.
......... 24. Casualties of War
Mefisto, Craven i Sonny znają się na rzeczy.
......... 25. Superman IV: The Quest for Peace
Oto Nuclear Man. Problem mieli tylko Danus i f.lamer.
......... 26. Ocean's Eight
A tu f.lamer i Sonny wstrzymali się od głosu, Kerev dał „Red 2”.
......... 27. Dolores Claiborne
Sonny, nawrocki i Craven na plus.
......... 28. Ant-Man and the Wasp
Chcę mieć coś takiego! Nie ma kompletu, bo Sonny pewnie nie oglądał.
......... 29. Flatliners
Nowa, kiepska wersja, którą znają Mefisto i Craven. Nawrocki myślał, że to „Lekarstwo na życie”, a Kerev „Otchłań”.
......... 30. Incredibles 2
A więc Wkrętacz, pojazd Tytusa, Romka i A’Tomka z XV księgi, naprawdę istnieje! Jest trzeci komplecik.
......... 31. Point Break
Zaczęliśmy od „Na fali” i „Na fali” kończymy! Tym kadrem składam najpiękniejsze podziękowania za lata gry. THANK YOU! Mefisto odpowiedział równie sympatycznie „You’re welcome!”, ale za to punktu nie ma. Zdobywają je za to Baretto, Craven, nawrocki i Juby.

I statystyki:

Odpowiedz
(13-12-2018, 17:07)Cassel napisał(a): ......... 21. The Pink Panther
A tu inspektora Closeau jako jedyny poznał Mefisto.

Też poznałem, tylko typowałem inny tytuł. ;)

Dzięki za grę, całkiem nieźle poszło, ale jednak za cienkim jestem na tę trójkę kocurów.

Odpowiedz
(13-12-2018, 17:07)Cassel napisał(a): ......... 14. Hangman
Na zdjęciu największy pozytyw najdziadowszego thrillera tego wieku. Jedyny nierozpoznany kadr, nikt nie próbował zgadywać z wyjątkiem Karana, Kereva i Juby’ego – wszyscy „Autopsja Jane Doe”.
......... 27. Dolores Claiborne
Też chcialem dać Autopsję, ale tam ciało było krystalicznie wręcz czyste, a później otwarte zupełnie inaczej. Za to Dolores sobie nie daruję :(
Jak zawsze dobra robota! Dzięki!
No i czekamy na statystyki statystyk - oby nastąpiły przed kolejnym Masterkadrem ;)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
[Obrazek: Leonardo-DiCaprio-Clap.gif]
Brawa dla organizatora, uczestników no i oczywiście dla zwycięzcy. ;)

Odpowiedz
Scheiße! Zapomniałem o ostatniej rundzie, gdyż tak byłem zalatany :( No cóż gratuluję uczestnikom, zwycięzcom, przegranym i przede wszystkim organizatorowi!
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Też chcialem dać Autopsję, ale tam ciało było krystalicznie wręcz czyste, a później otwarte zupełnie inaczej.

Rany, jaka specjalizacja... Szacun. ;)

Mefisto napisał(a):No i czekamy na statystyki statystyk - oby nastąpiły przed kolejnym Masterkadrem

To już nie ja. Jak mówiłem, już więcej nie robię, ale czekam na wasze inicjatywy. :)

Tak czy owak dzięki wszystkim za udział i za podziękowania.

Odpowiedz
(13-12-2018, 17:07)Cassel napisał(a): ........... 7. Greedy
Tylko Mefisto, Juby i nawrocki wiedzą, co dobre.
......... 22. Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus
Tej miłej pani nie znam, ale tyłem stoi Nicole Kidman lub jej dublerka. Craven, nawrocki i Mefisto punktują. Juby z kolei napisał „Inspektor Clouseau”, co zapewne miało się odnosić do punktu wyżej, ale i tak, mimo ropoznania postaci, odpowiedź musiałaby zostać nieuznana.
[/spoiler]

Przez te kadry odwiedziłem sporo mrocznych miejsc internetu...

(13-12-2018, 17:07)Cassel napisał(a): ......... 28. Ant-Man and the Wasp
Chcę mieć coś takiego! Nie ma kompletu, bo Sonny pewnie nie oglądał.
[/spoiler]

+1 pkt. Szukam czasu żeby kupić płytkę.

Ciągle jestem 4 w Hall of Fame. Hurra. Wynika to jednak tylko z regularności a nie wybitnej wiedzy. ;)

Dzięki organizatorowi za lata intelektualnych wyzwań pełnych cycków. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Dzięki bardzo!

Odpowiedz
Dzieki i milo za wyroznienie:)
Fajne jest to, ze mimo iz jestem slabiak w Masterkadrach to nie jestem ostatni.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon