MasterKadr 3, 4, 5
Witam w nowym roku. Skoro już wszyscy wytrzeźwieli po sylwestrowych szaleństwach, Cass zacząć konkurs. Na razie przypomnę tylko regulamin, a pierwszy zestaw kadrów do odgadnięcia pojawi się wieczorem. Zakładam oczywiście, że będą jacyś chętni, żeby wziąć udział. :)

Jest to trzecia edycja tego quizu na tym forum, pierwszą poprowadziłem ja, a drugą – z nieco zmienionymi zasadami gry – Corn. Mówiłem kiedyś, że rezygnuję z drugiej edycji gry (którą miałem w planach), jak widać jednak – nigdy nie należy mówić nigdy. Przez ostatni rok nazbierało mi się trochę obrazków i warto byłoby je wykorzystać.

Oto zasady konkursu:

Quiz składa się z 4 rund. W każdej do odgadnięcia jest 36 zdjęć, czyli do zdobycia będą 144 punkty. Rundy trwać będą kilka dni – dość nieregularnie, to się jeszcze zobaczy, jak wielkie będzie marudzenie graczy na zbyt krótki lub zbyt długi termin oddawania odpowiedzi.

Odgadujecie filmy i listę odpowiedzi przesyłacie mi na PW. Można podawać tytuły polskie lub oryginalne. Drobne literówki nie będą przeszkodą w uznaniu odpowiedzi, o ile całkowicie nie uniemożliwią identyfikacji tytułu, muszą też one być pełne, nie jakieś tam NCFOM. Niedozwolone są odpowiedzi w rodzaju "XXX albo QQQ, nie jestem pewien, nie potrafię wybrać". W takim wypadku nawet jeśli któryś tytuł będzie poprawny, nie zostanie on uznany.

Odpowiedzi można przesyłać wiele razy, z tym że po wysłaniu głównej listy nie podawajcie mi całej listy od nowa, tylko same poprawki, uzupełnienia itp. Proszę również przysyłać je ułożone w listę według tego wzoru:

1. Xxxx
2. Qqq
3.
4. Zzzzz
5.
6.
7. Yyy

Czyli z pozostawieniem pustych miejsc tam, gdzie tytuł pozostanie nieodgadnięty. Bardzo mi to ułatwi układanie list obok siebie i ich bezpośrednie porównywanie.

W trakcie trwania konkursu zabronione jest podawanie w tym wątku jakichkolwiek odpowiedzi, podpowiedzi i uwag sugerujących lub zdradzających, o jakie tytuły chodzi, zwłaszcza przez osoby niebiorące udziału w grze. To samo dotyczy okresu pomiędzy zakończeniem nadsyłania odpowiedzi a ogłoszeniem wyników. Wszelkie inne komentarze i uwagi ogólne są oczywiście dozwolone.

Ogłoszenie wyników będzie obejmowało także podanie listy właściwych odpowiedzi wraz z komentarzami podsumowującymi najciekawsze wydarzenia każdej rundy.

No i tyle. Termin nadsyłania odpowiedzi ustalam wstępnie na czwartek, godz. 15. Teraz czekamy na pierwszy zestaw zdjęć. Do wieczora. :cool:

Odpowiedz
Ładnie się ten Nowy Rok zaczyna - samych dobroci życzę :) Przy okazji, specjalne pozdrowienia dla wszystkich entuzjastów konkursów filmowych, jak i ich organizatorów. :)
Oczywiście, mój udział jest tu oczywistą oczywistością. :)
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
Fuck Yeah. Już się nie mogę doczekać :]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Donia Agata napisał(a):specjalne pozdrowienia dla wszystkich entuzjastów konkursów filmowych, jak i ich organizatorów
To ja! To do mnie! Dziękuję i nawzajem! :)

No to jesteśmy. Oto zestaw nr 1.

Zdradzę, że niektóre zdjęcia dość mocno przyciąłem, tak aby usunąć pewne elementy, dzięki którym można by od razu odgadnąć dany film. Takiej samej operacji na kadrach możecie się spodziewać w kolejnych rundach.

Przypominam zatem termin nadsyłania odpowiedzi: czwartek, godz. 15.

Odpowiedz
o, cycki! o, dość łatwe, to nawet wezmę udział, bo jakbym miał 10 godzin wyszukiwać, to chyba bym wymiękł - także dzięki :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Kino nieanglojęzyczne i czarno-biała taśma oczywiście nie istnieją ;) Ok, zaraz poślę co wiem.

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):nawet wezmę udział
Łaskawco...

Albertino napisał(a):Kino nieanglojęzyczne i czarno-biała taśma oczywiście nie istnieją
Nie u mnie na półce. :wink:

Odpowiedz
~18 od kopa. Zobaczymy ile się uda jutro wymóżdżyć.

Odpowiedz
Mi brakuje 5 ale mówiąc szczerze totalnie mi się nie chce szukać/myśleć/kombinować więc zostanę z tym co mam.

PS. Dzięki Cass za zabawę! <ok>

Odpowiedz
mi braknie 1, a dwóch nie jestem pewien, ale już nie będę grzebał

Odpowiedz
Kilku nie widziałem, kilku nie pamiętam. Jak będę mieć dobrze 15+, to będę zadowolony :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Ja nawet 10 nie uzbierałem więc wysyłanie odpowiedzi sobie podaruje :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Nie bądź mientki! Ktoś musi być gorszy niż ja!

Odpowiedz
Ja rozpoznałem 13, więc spoko, nie jesteś :smile:

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Dzięki Cass za zabawę
<ok>

Cytat:jakbym miał 10 godzin wyszukiwać, to chyba bym wymiękł
Cytat:totalnie mi się nie chce szukać/myśleć/kombinować więc zostanę z tym co mam
Cytat:już nie będę grzebał
Kiedy po raz pierwszy odpalałem ten konkurs, nawet nie myślałem, że ktoś może sobie wypruwać żyły w poszukiwaniu tytułów. Skorzystajcie z podejścia Mierzwiaka i zostańcie z tym, co macie. :smile:

I przypominam: termin upływa jutro o godz. 15.

Odpowiedz
Spoko, jeszcze 8 nie mam/nie jestem pewien

Odpowiedz
Cass napisał(a):nawet nie myślałem, że ktoś może sobie wypruwać żyły w poszukiwaniu tytułów.

bez przesady z tym wypruwaniem sobie żył - chodzi po prostu o to, że czasem pewne kadry wydają się znajome i człowiek grzebie nawet i dla własnej satysfakcji, żeby się dowiedzieć czy dobrze mu po głowie chodziło :)

Odpowiedz
A, to w porządku. Ale i tak niektórzy pewnie sobie wypruwają żyły. A potem jojczą, że musieli kupę godzin googlać obrazki. :smile:

Deadline: dzisiaj, godz. 15.

Odpowiedz
uojezu chyba nic nie przybędzie... zara trza wysylac...

Odpowiedz
Cytat:Nie bądź mientki! Ktoś musi być gorszy niż ja!

O to się nie martw:) Ja nie sprawdzałem żadnej swojej odpowiedzi, a odpowiadałem bardzo spontanicznie. Ucieszę się jeżeli choć 12 razy strzeliłem dobrze:P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon