MasterKadr 3, 4, 5
Widzę, że teraz to wszyscy chcą robić następne MK :) Jakby co to ja mam juz przygotowane około 60 kadrów i w sumie na dniach mógłbym zacząć :cool: No chyba, że komuś bardzo zależy to mogę odstąpić kolejkę :)

Odpowiedz
Dzięki Cass i gratulacje dla Corna : )

Odpowiedz
To jak są osoby chętne do gry, czy potrzebujecie dłuższej przerwy na zregenerowanie sił? :cool:

Odpowiedz
Jak dla mnie za wczesnie.

Odpowiedz
Ja chętnie.

Odpowiedz
Ja jestem chętny i przerwy nie potrzebuję:)

Odpowiedz
Dajcie mi się tylko wysikać i możecie robić jeszcze z 3 odcinki :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
chętnie pogram!

Odpowiedz
Perfik napisał(a):Żeby nie było - wiem, że tam jest [ you ]
Zdrajca. Moje pierwsze [ you ] na tym forum i od razu spalone. :twisted:

Mefisto napisał(a):Nienawidzę Cię za to
Łżesz. :smile:

Mefisto napisał(a):Następny mogę spokojnie ja zrobić
A czy ty aby nie miałeś robić innego konkursu? :razz:

Perfik napisał(a):Widzę, że teraz to wszyscy chcą robić następne MK
Ja też to widzę. Przez ponad rok od MK Corna była cisza w temacie, a teraz nagle wszyscy sobie przypomnieli, że mają na półkach filmów na metry. :wink:

Ja też mogę zagrać już teraz.

Odpowiedz
Ok - w trzy osoby można juz sie bawić :) Od razu ostrzegam wszystkich hardcorowców, że moja wersja MK będzie najprawdopodobniej najłatwiejsza ze wszystkich i nie uświadczycie tu przegiętych tytułów (w stylu Hellraiser II ;) ). Po za tym robię to po raz pierwszy więc liczę na wyrozumiałość.

W regulaminie jedyną zmianą jest to, że odpowiedzi wysyłacie do mnie, a nie do Cass :) Nie pamiętam poprzednich edycji MK, więc prawdopodobienstwo, że będą powtarzać się filmy jest spore. Przewiduję 3-4 rundy (zależnie od frekwencji), każda po 34 kadry. Pierwszy zestaw wkrótce...

Odpowiedz
[shadow=yellow]MasterKadr 4[/shadow]

Pierwszy zestaw

Termin nadsyłania odpowiedzi - 24.01.2011 godzina 15:00

Jak jest naprawdę za łatwo, to piszcie - postaram się zwiększyć poziom trudności.

Odpowiedz
Cytat:Jak jest naprawdę za łatwo, to piszcie - postaram się zwiększyć poziom trudności.

To żart?:D Dla mnie jest trudniejsze niż Cassa.

Odpowiedz
Aleś ty dowcipny, na razie rozpoznałem 5 :) Ale przynajmniej nie ma fiutów <ok>
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Snappik napisał(a):Ale przynajmniej nie ma fiutów

Spokojnie to dopiero pierwsza runda ;)

Odpowiedz
Eeee tam, fajne. Chyba mi pójdzie lepiej niż u Cassa, tak na pierwszy rzut oka przynajmniej.

Edit: Albo nie, cofam ;p Niemniej to dobrze, lubię trudne.

Odpowiedz
Ja nie uczestniczę, głównie z powodu braku czasu jak i umiejętności ale mogę pochwalić dobór kadrów bo wzbudzają ciekawość i na pewno niektóre pozycje obejrzę gdy się dowiem tytułów :)
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Już lepiej nie kombinuj Perfik z tym stopniem trudności, niech zostanie jak jest. :wink:

Aha, skoro nie założyłeś nowego tematu, mogłeś przynajmniej walnąć wielki kolorowy napis MasterKadr 4, żeby było wyraźnie widać, kiedy się zaczyna nowy konkurs.

Odpowiedz
Cass napisał(a):A czy ty aby nie miałeś robić innego konkursu?

Będzie i na to cass, spokojnie ;) Na razie nie odpowiedziałeś na moje pytanie o Patriot Games, draniu :P

A MK 4 jak dla mnie za wcześnie - miejcie litość
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
To chyba było pytanie retoryczne, nie? :) Ale co masz na myśli – że nie poznajesz tej sceny? Ryan po strzelaninie w Anglii wraca do Stanów, a kiedy wykłada w szkole, do klasy wchodzi SLJ i przypina mu ten właśnie order.

Odpowiedz
Biorę udział - a jak.

Kurde, macie też tak, że dokladnie znacie scenę, ale za Chiny tytuł się nie chce przyplątać? Ja tak mam z kadrem 24 :(
loading podpis...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon