MasterKadr 3, 4, 5
Widzę, że teraz to wszyscy chcą robić następne MK :) Jakby co to ja mam juz przygotowane około 60 kadrów i w sumie na dniach mógłbym zacząć :cool: No chyba, że komuś bardzo zależy to mogę odstąpić kolejkę :)

Odpowiedz
Dzięki Cass i gratulacje dla Corna : )

Odpowiedz
To jak są osoby chętne do gry, czy potrzebujecie dłuższej przerwy na zregenerowanie sił? :cool:

Odpowiedz
Jak dla mnie za wczesnie.

Odpowiedz
Ja chętnie.

Odpowiedz
Ja jestem chętny i przerwy nie potrzebuję:)

Odpowiedz
Dajcie mi się tylko wysikać i możecie robić jeszcze z 3 odcinki :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
chętnie pogram!

Odpowiedz
Perfik napisał(a):Żeby nie było - wiem, że tam jest [ you ]
Zdrajca. Moje pierwsze [ you ] na tym forum i od razu spalone. :twisted:

Mefisto napisał(a):Nienawidzę Cię za to
Łżesz. :smile:

Mefisto napisał(a):Następny mogę spokojnie ja zrobić
A czy ty aby nie miałeś robić innego konkursu? :razz:

Perfik napisał(a):Widzę, że teraz to wszyscy chcą robić następne MK
Ja też to widzę. Przez ponad rok od MK Corna była cisza w temacie, a teraz nagle wszyscy sobie przypomnieli, że mają na półkach filmów na metry. :wink:

Ja też mogę zagrać już teraz.

Odpowiedz
Ok - w trzy osoby można juz sie bawić :) Od razu ostrzegam wszystkich hardcorowców, że moja wersja MK będzie najprawdopodobniej najłatwiejsza ze wszystkich i nie uświadczycie tu przegiętych tytułów (w stylu Hellraiser II ;) ). Po za tym robię to po raz pierwszy więc liczę na wyrozumiałość.

W regulaminie jedyną zmianą jest to, że odpowiedzi wysyłacie do mnie, a nie do Cass :) Nie pamiętam poprzednich edycji MK, więc prawdopodobienstwo, że będą powtarzać się filmy jest spore. Przewiduję 3-4 rundy (zależnie od frekwencji), każda po 34 kadry. Pierwszy zestaw wkrótce...

Odpowiedz
[shadow=yellow]MasterKadr 4[/shadow]

Pierwszy zestaw

Termin nadsyłania odpowiedzi - 24.01.2011 godzina 15:00

Jak jest naprawdę za łatwo, to piszcie - postaram się zwiększyć poziom trudności.

Odpowiedz
Cytat:Jak jest naprawdę za łatwo, to piszcie - postaram się zwiększyć poziom trudności.

To żart?:D Dla mnie jest trudniejsze niż Cassa.

Odpowiedz
Aleś ty dowcipny, na razie rozpoznałem 5 :) Ale przynajmniej nie ma fiutów <ok>
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Snappik napisał(a):Ale przynajmniej nie ma fiutów

Spokojnie to dopiero pierwsza runda ;)

Odpowiedz
Eeee tam, fajne. Chyba mi pójdzie lepiej niż u Cassa, tak na pierwszy rzut oka przynajmniej.

Edit: Albo nie, cofam ;p Niemniej to dobrze, lubię trudne.

Odpowiedz
Ja nie uczestniczę, głównie z powodu braku czasu jak i umiejętności ale mogę pochwalić dobór kadrów bo wzbudzają ciekawość i na pewno niektóre pozycje obejrzę gdy się dowiem tytułów :)

Odpowiedz
Już lepiej nie kombinuj Perfik z tym stopniem trudności, niech zostanie jak jest. :wink:

Aha, skoro nie założyłeś nowego tematu, mogłeś przynajmniej walnąć wielki kolorowy napis MasterKadr 4, żeby było wyraźnie widać, kiedy się zaczyna nowy konkurs.

Odpowiedz
Cass napisał(a):A czy ty aby nie miałeś robić innego konkursu?

Będzie i na to cass, spokojnie ;) Na razie nie odpowiedziałeś na moje pytanie o Patriot Games, draniu :P

A MK 4 jak dla mnie za wcześnie - miejcie litość
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
To chyba było pytanie retoryczne, nie? :) Ale co masz na myśli – że nie poznajesz tej sceny? Ryan po strzelaninie w Anglii wraca do Stanów, a kiedy wykłada w szkole, do klasy wchodzi SLJ i przypina mu ten właśnie order.

Odpowiedz
Biorę udział - a jak.

Kurde, macie też tak, że dokladnie znacie scenę, ale za Chiny tytuł się nie chce przyplątać? Ja tak mam z kadrem 24 :(
loading podpis...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon