MasterKadr 3, 4, 5
Może ma życie? Dziś piątkowy wieczór.

Odpowiedz
OK wyników póki co nie będzie, Perfik z nieznanych jemu powodów został zbanowany.

Odpowiedz
No i napięcie padło...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Pfff, z tymi banami to już lekkie szaleństwo na tym forum.

Ja widzę, że ma tylko jedno ostrzeżenie. To chyba nie odbiera możliwości pisania postów?

Jeśli może wejść na swoje konto, to niech może podeśle komuś wyniki i ten opublikuje. Hę?

Odpowiedz
Nie da rady bo dostał bana przed upływem terminu. Nie może wejść na konto i sprawdzić PW.

I tak, jest szaleństwo.

Odpowiedz
Ma tylko jedno ostrzeżenie, więc to chyba jakieś przeoczenie. W sumie trzeba by zapytać o to w temacie "do moderatorów", ale nie ja, bo niestety muszę znikać.

Odpowiedz
Ej, bez jaj. Za co niby ten ban?

Może chociaż niech podeśle komuś następny etap jakoś przez gg, cokolwiek?

Odpowiedz
No, żesz, jak wzięłąm udział, to Perfik zniknął. Może się obraził, że dostał ostrzeżenie, albo zapił z rozpaczy. :) Ostrzeżenie za przekleństwa, na shoucie. Hm, to ciekawe, bierze się władza za forum. Pamiętam, jaki kiedyś w trakcie kampanii prezydenckiej, tolerowano wszelkie wybryki (na czele z obsceną),pewnego miłośnika Korwina-Mikke. To się ludzie przyzwyczaili, pomysleli, że to w dobrym tonie jest sobie pokląć. No dobrze, dobrze, lepiej późno niż wcale. Ale Perfik ma wrócić.
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
Ok. Jestem z powrotem. Dziękuję za wasze modlitwy i wszystkie msze w mojej intencji, które na dzisiaj zamówiliscie i przepraszam za "lekki" poslizg.

W rundzie drugiej wzięło udział 13 graczy i podobnie jak pierwszą, zdecydowanie wygrał ją Craven, który rozpoznał 30 kadrów i tym samym w klasyfikacji generalnej wyprzedza zajmującego drugie miejsca Cassa o 10 oczek.

Tak przedstawiają się wyniki rundy drugiej:

Craven - 30 punktów
Albertino - 26
Cass - 26
Crash - 25
Donia Agata - 21
SonnyCrockett - 20
Luis Cypher – 19
patyczak - 19
wojzu - 17
Ciuniek - 16
TuberCinereum – 16
Snappik - 16
Martinipl - 5

A tak wygląda klasyfikacja generalna na półmetku:

Craven - 60 punktów
Cass - 50
Crash - 48
Albertino - 47
SonnyCrockett - 42
wojzu - 40
Luis Cypher - 35
Ciuniek - 32
patyczak – 31
Snappik - 29
TuberCinereum - 26
Donia Agata - 21
Martinipl - 17

..............1. Star Trek
Donia Agata, Martinipl i wojzu bez strzału, SonnyCrockett dopatrzył się tu Dystryktu 9, a Luis Cypher... Twierdzy.
..............2. Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Wojzu postawił na Let Me In, po za nim tylko Luis Cypher, patyczak, Martinipl i TuberCinereum mieli problemy z tym kadrem.
..............3. 28 Weeks Later
Pierwsze skojarzenie na widok Jeremy'ego Rennera w mundurze i z giwerą wiadomo - The Hurt Locker, co obstawili Albertino, TuberCinereum, Craven i SonnyCrockett, po za tym Ciuniek stawiał na S.W.A.T., a Cass i Martinipl jako jedyni, którzy nie rozpoznali Rennera, kolejno na Vantage Point i Spy Game.
..............4. The Fountain
Bez większych problemów. Na kadrze przejechali się tylko wojzu (Kroniki Riddicka) i Crash (Labirynt Fauna), Martinipl i Snappik (bez strzału).
..............5. The Ghost Writer
Pierwszą (chyba) scenę z Autora Widmo rozpoznali Albertino, Cass, Luis Cypher, patyczak i Craven. Wojzu i Crash strzelili w Incepcję, Ciuniek w Dorwać Cartera, Donia Agata w Romper Stomper, a SonnyCrockett w Królestwo niebieskie.
..............6. Constantine
Donia Agata pomyliła Keanu z Benem Affleckiem, a Rachel z Sandrą Bullock i postawiła na Forces of Nature. Wojzu, Martinipl i patyczak bez pomysłu, reszta ok
..............7. Sunshine
Luis Cypher, patyczak, Martinipl i wojzu bez strzału, a Ciuniek próbował dowartościować naszą kinematografię stawiając na Pana Kleksa w kosmosie ;)
..............8. Bridge to Terabithia
SonnyCrockett poszedł najmniejszą linią oporu i postawił na (500) Days of Summer, Snappik na Yes Man a Ciuniek, Martinipl i Luis Cypher nie próbowali nawet strzelić.
..............9. Throw Momma from the Train
Tą świetną, acz nadający się już chyba do działu "Odkurzalnia" komedię pamiętają jeszcze Albertino, Luis Cypher, Donia Agata, Craven i Crash. Wojzu i Cass postawili na Braindead.
..............10. Babel
Kadr z mojej ulubionej części Babel okazał się trudniejszy niż przypuszczałem. Tylko Albertino, Cass, Donia Agata i Craven nie mieli z nim problemów.
..............11. The Exorcism of Emily Rose
Crash przestrzelił w Nieodebrane połączenie, a Sonny w Ony.. Onem.. w The Faculty (co wy macie z tym filmem? Nie oglądałem go i obiecuję, że nie będzie go w kolejnych zestawach :P )
..............12. Clash of the Titans
Proste i świeże. Tylko Wojzu, Martinipl i Donia bez pomysłu.
..............13. Across the Universe
Najlepszy musical ostatnich lat widzieli (najprawdopodobniej) tylko Cass i Craven. Shame on you.
..............14. The Village
Cass i Martinipl się nie popisali i postawili kolejno na Predators i Spawna.
..............15. Brokeback Mountain
Martinipl bez strzału. W nagrodę może polać sobie Whiskey i zakręcić lassem.
..............16. Mesrine: Public Enemy #1
Albertino i Ciuniek solidarnie strzelili w American Gangster, Sonny w Donnie'go Brasco, a Cass w... Boogie Nights.
..............17. Requiem for a Dream
Kadr wydawał mi się mega prosty, a jednak problemów nie mieli tylko wojzu, Albertino, TuberCinereum, Craven i Sonny.
..............18. Scarface
Tylko patyczak i Martinipl się wyłamali.
..............19. The Others
Honor zawodników uratował Crash.
..............20. Gran Torino
Kadr może niezbyt charakterystyczny, ale to jednak Eastwood więc wypadało by pamiętać ;) Ciuniek, Cass, patyczak i Craven zgadli, wojzu obstawił Liar, Liar, Snappik District 9, a Donia The Hours.
..............21. Young Adam
Kuska Ewana McGregora nie okazała się być wielkim wyzwaniem dla połowy graczy. Z tych, którzy nie rozpoznali, tylko Craven zdecydował się na strzał (w przyrodzenie Willema Dafoe, które w slo-mo widzieliśmy w Antychryście).
..............22. Indiana Jones and the Last Crusade
O ile Craven w poprzedniej rundzie odgadł dwa kadry z którymi nie poradziła sobie reszta, w tej dał ciała i postawił na Poszukiwaczy zaginionej Arki. EDIT: Rzutem na taśmę dołączył do niego Martinipl.
..............23. The Rocky Horror Picture Show
Albertino, Donia, Craven i Sonny pamiętają jeszcze te charakterystyczne złote gacie Petera Hinwooda z kultowego musicalu.
..............24. The Game
Tu dałem ciała bo z tego co się dowiedziałem, Cass dał niemal identyczny kadr w jednej z wcześniejszych edycji MK. Mimo to, Donia, patyczak, Snappik i TuberCinereum nie odgadli.
..............25. Romeo + Juliet
Kolejny kadr, który sprawił spore kłopoty, a wydawał mi się całkiem prosty. Jak się okazuje, zapewne tylko Cass, wojzu i Craven podzielają moją opinię. SonnyCrockett celował w Johnny Handsome, Crash w Dzikość serca, TuberCinereum w Zabójstwo Jesse'go Jamesa..., a Albertino w Kill Bill vol. II.
..............26. The Mist
Sonny, Donia, wojzu, Martinipl, Snappik (bez strzału), Ciuniek (Babylon A.D.) i Cass (District 9) bez punktu.
..............27. Scent of a Woman
Tym razem tylko Luis Cypher poszedł pod prąd i nie zgadł.
..............28. The Adventures of Baron Munchausen
Szczerze mówiąc jeszcze rok temu nie miałem pojęcia o tym filmie, ale z tego co widzę, jestem w mniejszości. Kadru nie odgadli tylko Ciuniek (Jej wysokość Afrodyta), Luis Cypher, patyczak, TuberCinereum, Snappik i Martinipl.
..............29. Magnolia
Albertino, Donia Agata, Craven, patyczak i Cass bez problemu, reszta – bez pomysłu.
..............30. Boogie Nights
Najtrudniejszy jak się okazało kadr w tej rundzie. Punkt zdobywa tylko Crash, który napisał „to może być wszystko z Julianne Moore, ale strzelę w Boogie Nights”. Po za tym Sonny stawiał na Cloe, Craven i patyczak na Forgotten, Donia na Lost World: Jurrasic Park, Cass na The Box, Albertino na A Map of the World, Snappik na Children of Man, a wojzu na… Magnolię.
..............31. Chinatown
Jacka Nicholsona ze złamanym nosem rozpoznali Luis Cypher, Donia, patyczak, Crash i SonnyCrockett. Albertino pomylił go z Nicholasem Cagem (Zostawić Las Vegas), Cass z kimś z obsady Sleepers, a Craven strzelił w inny film z Nicholsonem – Czarownice z Eastwick.
..............32. Picnic at Hanging Rock
Wojzu obstawił Tess, TuberCinereum i Snappik bez pomysłu.
..............33. King Arthur
Znów dwie osoby na lodzie. Tym razem Albertino postawił na Outlandera, a Donia Agata bez strzału.
..............34. Saving Private Ryan
Bez punktu tylko Albertino (Sztandar chwały) i Donia Agata (Black Dahlia).
..............35. Cube
Tym razem wyłamali się patyczak (Hannibal) i TuberCinereum (Anioły i demony).
..............36. Drag Me to Hell
Luis Cypher, patyczak, TuberCinereum, Martinipl i SonnyCrockett bez strzału. Reszta ok.

Nie przedłużając - oto Zestaw nr 3. Na głosy czekam do srody do godziny 15:00.

Odpowiedz
Wrócił!

A mnie poszło całkiem dobrze, jak na mnie:)

Odpowiedz
Welcome back - Kurde - ponad połowy filmów z tego zestawu nie oglądałem, ale jak widać 3-4 mogłem jeszcze próbować zgadywać (albo znać!) a tu taki klops...
loading podpis...

Odpowiedz
Boogie Nights - tak myślałam, ale Moore wygląda tu tak staro, zapomniałam, że płacz postarza. No i "Requiem dla snu" żal, bo tak myślałam, ale wydawało mi się to niemożliwe i nie strzeliłam.

Szkoda, że nie zagrałam w pierwszej turze, byłabym może trochę bliżej Cassa. :(
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
Gdybym był dżentelmenem, powiedziałbym: to ja też jedną rundę opuszczę. Ale ja jestem kawał gnoja i zagram do końca. :smile:

Perfik napisał(a):zajmującego drugie miejsce Cass o 6 oczek
Perfik napisał(a):zajmującego drugie miejsca Cass o 10 oczek
Cassa. :cool:

Odpowiedz
Perfik napisał(a):..............13. Across the Universe
Najlepszy musical ostatnich lat widzieli (najprawdopodobniej) tylko Cass i Craven. Shame on you.
Tylko fragmenty na youtubie :P

Perfik napisał(a):..............14. The Village
Cass i Martinipl się nie popisali i postawili kolejno na Predators i Spawna.
Nie wiem gdzie tam predatorsów czy spawnów można się dopatrzyć, ja brałem pod uwagę jeszcze Where wild things are.

Perfik napisał(a):..............22. Indiana Jones and the Last Crusade
O ile Craven w poprzedniej rundzie odgadł dwa kadry z którymi nie poradziła sobie reszta, w tej dał ciała i postawił na Poszukiwaczy zaginionej Arki. EDIT: Rzutem na taśmę dołączył do niego Martinipl.
:???: Myślisz piwo, mówisz...

Odpowiedz
To była runda z najwyższym odsetkiem filmów niewidzianych przez moja osobę. Dokładnie 20 filmów nie widziałem, więc wynik 20 trafień jest co najmniej przyzwoity. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Przejrzałem zdjęcia. Nie ukrywam, że Perfik zniszczył mnie tym zestawem. Żegnaj, drugie miejsce. :evil:

Odpowiedz
Boogie Nights i Chinatown, takie łatwe, jeez. Ale i tak jestem zadowolony ze swojego wyniku.

Fiutów nie ma w trzecim zestawie! Cass będzie niepocieszony ;(

Odpowiedz
Perfik napisał(a):...13. Across the Universe
Ja chociaż film widziałem i wielokrotnie wracałem do poszczególnych scen, nie rozpoznałem go przeglądając kadry, skojarzyłem przypadkiem dwa dni później gdy skakałem sobie znowu po filmie oglądając wyrywkowo różne piosenki.

Perfik napisał(a):31. Chinatown
Jacka Nicholsona ze złamanym nosem
Czy aby nie był on rozcięty przez Romka?

Odpowiedz
Tyler Durden napisał(a):Czy aby nie był on rozcięty przez Romka?

Był :) Miałem poprawić, ale mi się nie chciało.

Odpowiedz
Ten 3 zestaw wyjątkowo mi podpasował. Nie mogę się już doczekać finalnego :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon