MasterKadr 3, 4, 5
Mi lepiej niż drugi, ale nadal mam 4-5 kadrów, które kojarzę bdb, ale i tak tytułów nie potrafię rozkminić...
loading podpis...

Odpowiedz
Albertino napisał(a):Fiutów nie ma w trzecim zestawie! Cass będzie niepocieszony
Ale na pewno będą w czwartym! Perfik załapał te klimaty! :smile:

Odpowiedz
Ten odcinek mi po prostu nie wyszedł i liczę się z wynikiem w granicach 10 oczek :)
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Wybitnie ciężki zestaw. Pozostaje mieć nadzieję, że reszta też zawaliła dokumentnie :roll:

Odpowiedz
W trzeciej rundzie wzięło udział 14 graczy. Tym razem rundę wygrał Crash, któremu do kompletu zabrakło tylko trzech punktów. Craven, który był zwycięzcą w poprzednich dwóch rundach i tym razem ugrał 30 punktów. Nie najlepiej poszło Casselowi, który odgadł tylko 20 kadrów i tym samym w klasyfikacji generalnej spadł z miejsca drugiego na czwarte.

Tak przedstawiają się wyniki trzeciej rundy:
Crash – 33 punkty
Craven – 30
Wojzu – 25
Decard – 25
Albertino – 24
SonnyCrockett – 23
TuberCinereum – 22
Luis Cypher – 22
Donia Agata – 22
Cassel – 20
Ciuniek – 19
Patyczak – 16
Martinipl – 13
Snappik – 13

A tak wygląda klasyfikacja generalna przed ostatnia rundą:
Craven - 90 punktów
Crash – 81
Albertino - 71
Cassel - 70
SonnyCrockett - 65
wojzu - 65
Luis Cypher - 57
Ciuniek - 51
TuberCinereum - 48
patyczak – 47
Donia Agata - 43
Snappik - 42
Martinipl – 30
Decard - 25

..............1. Atonement
Bez strzału Ciuniek, TuberCinereum, Luis Cypher i Snappik.
..............2. Shallow Grave
Ciuniek postawił na Fargo, Albertino na Królową, SonnyCrockett na The Bank Job, Cassel, Snappik, Martinipl i patyczak bez strzału.
..............3. Gangs of New York
Pierwszy przez nikogo nie rozpoznany kadr w tej edycji MK. Cassel i decard próbowali z Angel Heart, wojzu z Adwokatem diabła, patyczak z Wywiadem z wampirem, TuberCinereum z Draculą, Crash z 9 wrotami, Sonny z Benjaminem Buttonem, Donia z Appaloosą, a Craven z Lemony Snicket.
..............4. Saw
Patyczak bez pomysłu. Albertino strzelał w 8mm, Craven w trzecią część Piły, a Cassel w czwartą.
..............5. The Hours
Cassel postawił na Far from Heaven, Ciuniek, wojzu, patyczak, Luis Cypher i Snappik bez strzału.
..............6. Beetle Juice
Bez pomysłu tylko Donia. Snappik postawił na Super Mario Bros., a patyczak na Gnijącą pannę młodą. Reszta ok.
..............7. Unfaithful
Biust Diane Lane rozpoznali tylko Albertino, Cassel, decard, Crash, Sonny i Craven.
..............8. Heavenly Creatures
Problemów z poznaniem młodej Melanie Lynskey nie mieli tylko Ciuniek, Albertino, Cassel, Martinipl, Crash, Sonny i Donia. Po za tym Craven napisał „Graham Beckell”. Nie wiem co/kto to ;)
..............9. Young Frankenstein
Martinipl i Snappik bez strzału.
..............10. Match Point
Cassel, patyczak, Martinipl I SonnyCrockett bez pomysłu. Snappik strzelił w Pamiętnik.
..............11. Green Street Hooligans
Prosty kadr, któremu nie podołał tylko Martinipl i Ciuniek, który obstawił Football Factory.
..............12. Phone Booth
Cassel (Batman Begins) wyjdź
..............13. Big Lebowski
Tym razem wyłamał się wojzu.
..............14. Spaceballs
Cassel wyjdź x 2
..............15. Robin Hood: Prince of Thieves
Ciuniek, Albertino, Martinipl, Donia bez pomysłu, Cassel strzelał w Ghostbusters, patyczak w Jeźdźca bez głowy, a Snappik w Pumpkinhead.
..............16. The Machinist
Prościej by było chyba tylko jeśli wkleiłbym kadr wychudzonego Bale’a. Mimo to problemy mieli Cassel (Tożsamość Bourne’a), Martinipl, Luis Cypher i Snappik.
..............17. The Longest Day
O dziwo połowa osób wiedziała. Z tych którzy nie wiedzieli, Cassel strzelił w Listy z Iwo Jimy, Donia Agata w Żelazny krzyż, a Crash w Szeregowca Ryana, który był w poprzedniej rundzie.
..............18. The Hurt Locker
Wyłamali się Albertino z Transformersami i wojzu ze Swordfish.
..............19. Wicker Park
Patyczak i Craven postawili na Mr. Nobody. Cassel, Luis Cypher i Sonny nie rozpoznali Diane Kruger.
..............20. Pleasantville
Decard się nie popisał.
..............21. Alien
Komplet i nie mogło być inaczej, bo niemal identyczny kadr był w jednej z poprzednich edycji MK.
..............22. Stardust
Odgadli tylko Ciuniek, Cassel, wojzu, patyczak, Crash i Craven. Sonny, Donia i Albertino strzelali w Priscilla Queen of the Desert.
..............23. Michael Clayton
Problemów z rozpoznaniem Tildy Swinton nie mieli Craven, Donia, Crash, decard, wojzu i Albertino.
..............24. The Boondock Saints
Tylko wojzu, Crash, Sonny i Craven z punktem za ten kadr. Albertino stawiał na Szósty zmysł, a Cassel na Shutter Island (choć nie jestem pewny czy w czasach kiedy toczyła się akcja filmu istniały już discmany ;) ).
..............25. Shaun of the Dead
SonnyCrockett strzelił w Ziemię żywych trupów, Donia w Świt, a Cassel, Martinipl, TuberCinereum, Lusi Cypher i Snappik chyba nawet nie dopatrzyli się na zdjęciu zombiaka.
..............26. Psycho
Albertino, Crash, Luis Cypher, Craven i Donia bez problemów.
..............27. The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
Ciuniek i Martinipl bez strzału. Snappik celował w Tombstone, Donia w Drabinę Jakubową, Sonny w The Weight of Water, patyczak w 3:10 to Yuma, a wojzu w Sweeney Todda.
..............28. 9 Rota
Nie odgadli tylko Martinipl, Albertino, Crash, Luis Cypher I Snappik.
..............29. Sex, Lies, and Videotape
Z tym, przyznać trzeba trudnym kadrem problemów nie mieli tylko Cassel, TuberCinereum, Crash, Luis Cypher i Craven.
..............30. The Ring
TuberCinereum i Sonny bez strzału. Donia – PS. Kocham Cię.
..............31. Rocky Balboa
Muszę przyznać, że nie spodziewałem się aż takich problemów z tym kadrem. Punkt dostają tylko wojzu, Crash, Luis Cypher i Snappik. Sonny postawił na Open Your Eyes, a Decard na Rocky’ego.
..............32. Taken
Kolejny komplet.
..............33. 25th Hour
Bez punktu Albertino, Martinipl i Snappik.
..............34. Glengarry Glen Ross
Wojzu, decard i patyczak stawiali na Czas zabijania, TuberCinereum i Ciuniek na American Beauty, a Snappik na Tajemnice Los Angeles. Luis Cypher i Martiniplbez pomysłu
..............35. Things to Do in Denver When You're Dead
Szczerze mówiąc jeszcze nie widziałem tego filmu, więc ciężko mi stwierdzić na ile trudny jest ten kadr. Zgadli Cassel, wojzu, Crash, Luis Cypher i Sonny. Reszta strzelała w kino akcji klasy B w stylu Komando Foki.
..............36. Witness
Właściwie to nie wiem do kogo należy ta para cycek, ale jakby kogoś to interesowało, to Albertino, Cassel, Crash, Snappik i Craven powinni wiedzieć.

Ostatni zestaw na odpowiedzi czekam do niedzieli do godz. 15:00

Odpowiedz
Jaaaa, wychodzi na to, że zestaw był megałatwy, ale ze mnie tylko taka dupa ;p

Zwłąszcza załamały mnie te rzeczy: pana z kadru 31 oczywiście rozpoznałem, miałem z braku laku wkleić, że "Rocky Balboa", ale nie wiedzieć czemu w końcu tego nie zrobiłem. Z 33 się poddałem, bo stwierdziłem, że Hoffman za młody na dwa filmy, które brałem pod uwagę (w tym "25 godzinę"), eh.

W kwestii nowego zestawu: ostatni kadr miazga <ok> (tym bardziej, że znam film, sesese)

Odpowiedz
Ostatni kadr poniżej pasa! Dosłownie:D

Odpowiedz
Ostatni kadr :mrgreen: Dam puste miejsce, bo inaczej wyjdzie, że oglądam kino perwersyjne.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Cytat:4. Saw
Ciuniek i patyczak bez pomysłu. Albertino strzelał w 8mm, Craven w trzecią część Piły, a Cassel w czwartą.

Ej, przecież to zgadłem i mam na to dowód. Nie rób mi siary ;).
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
Sorry, po prostu przed i po Saw nastawiałeś tyle znaków zapytania, że nie wyłapałem tego tytułu :)

Odpowiedz
Cóż począć. A co do obecnego zestawu - jestem zły na siebie, że poznałem ostatni kadr... ;)
"That is not dead, which can eternal lie,
And with strange aeons even death may die."

Odpowiedz
I kto najpiękniej dał dupy w tej rundzie? Wujek Cassel! [oklaski] Moje gratulacje zwłaszcza dla Crasha, który zniszczył konkurencję i ma już raczej zapewniony srebrny medal. O brązowy jeszcze powalczę z Albertinem.

Perfik napisał(a):Cassel wyjdź
Zemsta jest słodka, co? :razz:

Perfik napisał(a):Craven napisał „Graham Beckell”. Nie wiem co/kto to
Zasadniczo Graham Beckel to taki aktor jest. Ale ja cię rozumiem, mnie też Craven takie dziwne rzeczy pisał. :smile:

Perfik napisał(a):Właściwie to nie wiem do kogo należy ta para cycek
Lewy do Kelly McGillis, a prawy... kurde, też nie wiem. :cool:

PS: Ostatni kadr nowego zestawu: ja pierdykam, nawet nie wpadło mi do głowy dawać w MK taki hardkor. :shock: Uczeń przerósł mistrza...

Odpowiedz
Cassel napisał(a):Gdybym był dżentelmenem, powiedziałbym: to ja też jedną rundę opuszczę. Ale ja jestem kawał gnoja i zagram do końca. :smile:

Prawdę mówiąc oczekiwałam innej propozycji ;
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
Perfik napisał(a):..............19. Wicker Park
Patyczak i Craven postawili na Mr. Nobody. Cassel, Luis Cypher i Sonny nie rozpoznali Diane Kruger.

Wtopa bo rozpoznałem Kruger ale filmu nie widziałem i przeglądając filmografie niestety nie utrafiłem...
Perfik napisał(a):..............25. Shaun of the Dead
SonnyCrockett strzelił w Ziemię żywych trupów, Donia w Świt, a Cassel, Martinipl, TuberCinereum, Lusi Cypher i Snappik chyba nawet nie dopatrzyli się na zdjęciu zombiaka.

A tutaj to jest wtopa stulecia, myślałem o tym filmie, wyszukałem ten film (tak myślałem) ale jako że nie kojarzyłem początku tytułu wpisałem tylko "żywych trupów" i wyskoczyła cała lista z przyczyn załamania czasoprzestrzeni wkleiłem pierwszy z listy... K***a !!!!
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Cassel napisał(a):O brązowy jeszcze powalczę z Albertinem.

Niestety nowy zestaw mnie rozbroił. 20 zgadniesz i brąz Twój ;(

Odpowiedz
OK. to ja biorę trzecie miejsce jak wszyscy są rozbrojeni :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Przypominam, że do konca zostało 45 minut, a jak na razie dostałem odpowiedzi tylko od 7 osób :cool:

Odpowiedz
omg! zapomniałem zupełnie!

Odpowiedz
to pytanie musiało paść: kto robi następną grę? :)

mogę się w sumie ja "poświęcić", tylko że mój quiz składałby się z dużej ilości produkcji nieanglojęzycznych, co pewnie niektórym by się nie spodobało. czy jest zatem ktoś zainteresowany? a może ktoś inny chciałby zrobić quiz?

Odpowiedz
Poczekaj może, aż dokończę swoją, co? :) Wyniki najpóźniej 0 16:00.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon