MasterPlakat
Zapraszam do zabawy w odgadywanie tytułów filmów na podstawie fragmentu plakatu.

1) Będą 3 rundy po 25 fragmentów do odgadnięcia. Każdy fragment wart będzie 1 punkt, chyba że oznaczony będzie czerwoną ramką - wtedy odgadnięcie go nagradzane będzie pięcioma punktami.
2) Nie ma kategorii i żeby było sprawiedliwie każdy fragment jest dokładnie taki sam w stosunku do plakatu (200x200 do 1200 pikseli wysokości plakatu).
3) Wszystkie filmy a co za tym idzie plakaty są powszechnie znane, większość to produkcje stosunkowo nowe, choć nie brakuje klasyki.
4) Tytuły się nie powtarzają, chyba że na zasadzie oryginał-remake, co nie znaczy, że tak się zdarzy ;)
5) Odpowiedzi przysyłajcie na PW podając numer fragmentu (najlepiej całość od 1 do 25 niezależnie od tego ile tytułów odgadliście) oraz tytuł filmu polski LUB zagraniczny. W określonych przypadkach przymknę oko na literówki czy tytuły niepełne, ale w przypadku filmów takich jak sequele czy części serii konieczne będzie podanie tytułu pozwalającego na jego rozróżnienie. Przykładowo samo "Mroczne widmo" wystarczy, ale już "Star Wars" to za mało.

ZESTAW 1

Na odpowiedzi czekam do środy 4 stycznia do godziny 22:00.

Powodzenia!

Odpowiedz
Ja tu widzę 5 fragmentów po 5 punktów :) Wygląda że fajnie dobrane wycinki.

Odpowiedz
Dzięki! Poprawione.

Odpowiedz
Trudniejsze niż się spodziewałem:)

Odpowiedz
Mi brakuje teraz pięciu, w tym cztery są za pięć punktów. Nie ma bata, posiedzę nad tym, może doznam olśnienia ;)

Odpowiedz
Ee, w plakatach to ja jestem słaby. Ale zawsze to MasterCoś, więc spróbuję coś ustrzelić. :)

Odpowiedz
Jeszcze jedno moi drodzy: oczywiście możecie nanosić poprawki i uzupełniać swoje odpowiedzi, więc wysłanie ich raz nie oznacza, że nie możecie już nic zmienić.

Odpowiedz
Działa wam link do obrazka?

Odpowiedz
Mi też nie działa.

Odpowiedz
U mnie działa, ale jak coś to podaję drugi link: http://imageshack.us/photo/my-images/600/runda1j.jpg/

Odpowiedz
Po drugim posiedzeniu brakuje mi 5 sztuk. W tym dwóch z gwiazdką.

Odpowiedz
No mi wciąż brakuje 3 sztuk, wszystkich z gwiazdką, i nie mam pojęcia jak mogę to rozgryźć.

Odpowiedz
Odpowiedzi wysłałem, ale z mojej strony będzie to jeden wielki wstyd. Cytując pewnego klasyka: trudne, do kroćset fur beczek!. ;)

Odpowiedz
Trudne to będą następne rundy :D

Wiadomość do NIEKTÓRYCH osób od których dostałem już odpowiedzi - przypominam o tym fragmencie regulaminu:

"W określonych przypadkach przymknę oko na literówki czy tytuły niepełne, ale w przypadku filmów takich jak sequele czy części serii konieczne będzie podanie tytułu pozwalającego na jego rozróżnienie."

Nic więcej nie napiszę kochani, ot nie chcę żebyście tracili cenne punkty w taki sposób :)

Jeszcze jedno: już teraz wyciągam wnioski z pierwszej rundy dlatego wprowadziłem korektę do regulaminu i zlikwidowałem zapis o tym że w każdej rundzie będzie dokładnie 5 fragmentów wartych 5 punktów, bo może ich być dowolna, nienarzucana z góry ilość.

Odpowiedz
Wysłałem ale będzie kiepsko, pewniaków mam 12 do tego kilka strzałów. Następna runda trudniejsza, impossible.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jak można strzelać z plakatami? Przecież masz google, aby móc sprawdzić czy dobrze?

Odpowiedz
Mierzwiak to cfaniak może wybiera jakieś mniej eksploatowane plakaty filmów i nie wiem czy element który widzę nie występuje na innej wersji plakatu filmu który podejrzewam. No jasno i prosto :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Who's awesome? I'm awesome.

Odpowiedz
Czyżbyś odgadł wszystkie plakaty?:D

Odpowiedz
ja nie znalazłem tych trzech. 15 pkt w plecy, ech.
czekam z niecierpliwością na drugą rundę. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon