MasterPlakat 2
W jeden dzień to by się pewnie wszyscy nawet nie zorientowali :P
Póki co odpowiedzi od 6 osób dostałem, zestaw na trzecią rundę już gotowy.

Odpowiedz
Dobra poszalałem, mam 5 pewniaków i jeden niewiadomy. Kto przebije?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Wymiękam. Przez 15 chyba oszalałem. Na 99% to znam. Albo nie.

Odpowiedz
Mnie drażnią z czerwonymi ramkami... Większość na pewno znam, a nie mogę żadnego skojarzyć.

Odpowiedz
Rzutem na taśmę 15. i 18. rozwiązałem, więc ani ja, ani tym bardziej Ty nie jesteś cienkim bolkiem. :D

Odpowiedz
Dobra panowie, wyniki za jakiś czas, bo muszę doliczyć te punkty i zrobić podsumowanie, a dopiero wróciłem do domu. Cierpliwości :)

Odpowiedz
No i proszę, runda druga okazała się chyba najtrudniejszą rundą drugą w historii konkursów na tym forum :) Proszę wybaczyć ewentualne załamania nerwowe/depresje/zabójstwa w amoku. Koniec końców niektórym nie poszło aż tak źle. Do zdobycia było 45 punktów, a udział wzięło trzynastu zawodników – zrezygnowali nick_the_prick2 i Perfik. Oto, jak przedstawia się punktacja w tej rundzie:

38 pkt: Mierzwiak
29 pkt: Craven
26 pkt: Doveling
24 pkt: PropJoe
16 pkt: Mefisto
15 pkt: Juby
14 pkt: Szaman
13 pkt: patyczak
10 pkt: Cassel (widzisz, jednak nie jesteś ostatni, pesymisto)
9 pkt: Lawrence
7 pkt: Karan, Berus
6 pkt: SonnyCrockett

Natomiast klasyfikacja generalna wygląda tak:

73 pkt: Mierzwiak
65 pkt: Craven
56 pkt: PropJoe
54 pkt: Doveling
45 pkt: Mefisto
40 pkt: Juby
37 pkt: patyczak
36 pkt: Szaman, Lawrence
32 pkt: nick_the_prick2
26 pkt: Perfik
25 pkt: Karan
22 pkt: SonnyCrockett
18 pkt: Cassel, Berus

No i odpowiedzi.

[Obrazek: bdv.png]

1. Melancholia – tu jeszcze bez większych problemów, bez pomysłu tylko SonnyCrockett i Berus.
2. After Hours – Doveling, Juby, Lawrence, Berus, Cassel i Karan nie poznali plakatu do tego zacnego filmu.
3. American Beauty – tylko Karan poległ.
4. The Great Gatsby – tak jak myślałem, część osób dało się zmylić. Mierzwiak zastanawiał się, ile osób postawi na American Gangster lub Ojca Chrzestnego – otóż to pierwsze wytypował patyczak, a drugie Mefisto i Lawrence, Cassel dodatkowo celował w Skyfall. Dobrze odpowiedzieli Doveling, Mierzwiak, Berus, Craven i Szaman.
5. Man of Steel – tylko SonnyCrockett nie rozpoznał słynnego blura i lens flary :)
6. Mamma Mia! – zgadnąć udało się Cravenowi i Szamanowi. Okazało się, że bardzo trudny fragment.
7. Tenacious D in ‘The Pick of Destiny’ – wszyscy oprócz PropJoe, Mierzwiaka I Cravena stracili tu pięć punktów.
8. Inglourious Basterds – Mierzwiak spytał mnie, czemu ten fragment nie był dodatkowo premiowany – nie wiem :P Tak czy inaczej zgadli właśnie Mierzwiak, PropJoe i Craven. Cassel celował w Olivera Twista, reszta bez pomysłu.
9. Iceman – tu nie było większych problemów i większość zgadła.
10. Mulholland Drive – ust Naomi Watts nie rozpoznali SonnyCrockett i Karan.
11. My Blueberry Nights – pięć punktów na tym fragmencie zdobyli Mierzwiak, Craven i PropJoe.
12. Before Midnight – tutaj odpowiedzi dobre i ich brak rozłożyły się mniej więcej po połowie.
13. Premonition – nie zgadli PropJoe, Juby, SonnyCrockett, Berus i Karan.
14. Hulk – no, tu bywało róźnie. Mierzwiak stwierdził że trudne, ale zgadł. Zgadli też Doveling, patyczak i Craven. PropJoe i Karan domyśleli się, że to film komiksowy, jednak pierwszy typował w X-Men: First Class, a drugi w Green Lantern (sprytnie :) )
15. Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi – ten fragment niektórych z Was doprowadzał chyba do białej gorączki. Uporali się z nim Mierzwiak, który doznał olśnienia po przebudzeniu się, Doveling, który też odgadł rzutem na taśmę, Craven natomiast zaskoczył mnie kreatywnością i nazwał ten fragment Suche Majtki Na Dnie Morza.
16. Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street – niektórzy pisali tu samo “Sweeney Todd”, ale akceptowałem to, bo choc to tytuł niepełny, to wiadomo o co chodzi. Mam nadzieję, że niektórzy nie będą mieć z tego powodu pretensji.
17. Silence of the Lambs – oko Antosia Hopkinsa poznała mniej więcej połowa zawodników.
18. Psycho – do pewnego momentu Mierzwiak był jedyną osobą, która znała ten plakat. Na koniec obudzili się jednak Doveling i Juby.
19. (500) Days of Summer – zgadł TYLKO Mefisto. Craven celował w About Schmidt, a Mierzwiak wpadł w desperację przy okazji tego fragmentu : )
20. The Amazing Spider-Man – tylko Cassel bez pomysłu.
21. The Hobbit: An Unexpected Journey – jedyną osobą, która straciła tu punkt to Lawrence, niestety. Napisał samo „The Hobbit”, czego nie mogłem uznać. Najmocniej przepraszam, Lawrence ;)
22. Her – z rozpoznaniem wąsa J. Phoenixa nie mieliście raczej kłopotów, choć Lawrence typował w „Anchormana” z Willem Ferrelem.
23. The Lion King – tu też raczej bez problemu.
24. I’m Not There – tak jak myślałem, nie poznał nikt.
25. Blue Jasmine – okulary na głowie Cate Blanchett rozpoznała większość zawodników.

No. Mam nadzieję, że się nigdzie nie pomyliłem i że nie zaczniecie po adresie IP szukać, gdzie mieszkam. Zapraszam do RUNDY TRZECIEJ. Na odpowiedzi czekam do wtorku do godziny 18:00. Powodzenia.

Odpowiedz
Cytat:widzisz, jednak nie jesteś ostatni, pesymisto

Dobra, ale będę w klasyfikacji generalnej. ;)

Cytat:zastanawiał się, ile osób postawi na American Gangster lub Ojca Chrzestnego

Ha, ja obadałem też Godfathera, ale Brando jednak miał w klapie nie białą chustkę, tylko czerwoną różę.

Cytat:Mamma Mia!

Ech, ja myślałem, że w tym kwadraciku dziewczę trzyma strzelbę. :)

Cytat:The Amazing Spider-Man – tylko Cassel bez pomysłu.

Wydawało mi się, że to jakieś ozdobne litery. :(

Odpowiedz
(29-11-2013, 21:34)Bogdan napisał(a): 5. Man of Steel – tylko SonnyCrockett nie rozpoznał słynnego blura i lens flary :)

No kuźwa wszystkie plakaty z filmografii J.J.Abramsa przejrzałem i tego nie było. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Za Jedi i Gatsby'ego powinieneś zawisnąć :P
a 11 się wstydzę, bo powinienem zgadnać
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Bleh...

Odpowiedz
(29-11-2013, 21:34)Bogdan napisał(a): 6. Mamma Mia!
Przeglądałem plakaty Mamma Mia. Szlag!

Cytat:(500) Days of Summer
Wiedziałem że znam ten plakat no i owszem, teraz to się wydaje wręcz oczywiste ;)

Odpowiedz
Jak zobaczyłem wyniki to jestem na siebie zły, ilu banalnych plakatów nie zgadłem!! Ale jeszcze się odkuje, kolejna runda dużo łatwiejsza.

Odpowiedz
(29-11-2013, 22:04)Mefisto napisał(a): Za Jedi i Gatsby'ego powinieneś zawisnąć :P

To szykuj dwa sznury. W ogóle strasznie się wstydzę tego rozdania i strasznie za to co odstawiłem najmocniej przepraszam :(
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Lawrence, Ty już chyba wyczułeś running gag i sobie jaja robisz, nie? :)

Odpowiedz
Reminder, jutro o 18:00 koniec rundy i, chyba, konkursu. Do tej pory odpowiedzi wysłało mi 5 osób.

Odpowiedz
@Bogdan wygrałeś. Już 4-5 godzinę siedzę i ślęczę przed tym monitorem i paru tytułów nie mogę wymęczyć, mimo że wyglądają tak znajomo.
Poddaję się i składam broń i już teraz mogę spokojnie pogratulować Mierzwiakowi lub Cravenowi, gdyż to raczej między nimi rozegra się ta finałowa walka :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Czy jakieś posty wyparowały?

Odpowiedz
WSZYSTKIE z wczorajszego wieczora, w tym całe podsumowanie, którego nie mam zapisanego... Poczekam, czy uda się te posty odzyskać, a jak nie, to w wolnym czasie (czyli nie teraz) napiszę to od nowa.

Odpowiedz
No, faktycznie napisałem od nowa :)

Są chętni na trzecią edycję w najbliższym czasie?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon