• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mel Gibson
Kuba napisał(a):Mam nadzieje, że ten pomysł jest podyktowany jedynie chęcią zbierania kasy na wikingów.

Temat "Wikingów" Mela jest na dobre zamknięty. Nikt nie wyłoży dzisiaj ~100 milionów $$$ na historyczny fresk o normańskich wojownikach, kiedy masz przesyt tych klimatów w tv (6 sezonów "Vikings" i 3 sezony "The Last Kingdom"). Ruscy też coś nakręcili niedawno.

Szaman napisał(a):Pasja 2, Dzika banda, komedia z Efronem, komedia o Świętym Mikołaju, jakiś film akcji o powodzi.

Przez krótki czas jakieś trzy lata temu była też mowa o serialu ''The Barbary Coast'', który miał być wyreżyserowany przez Mela i w którym miał on zagrać główną rolę obok Kurta Russella.

Nie wiem, co MG planuje osiągnąć, angażując się w te raczej bezsensowne i mocno randomowe produkcje. Niech skupi się remaku "Dzikiej bandy" i rozjebie następny festiwal w Cannes śmiertelną dawką epy :)

Odpowiedz
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Dirk, cokolwiek wrzuciłeś, nic nie widać.

Odpowiedz
A teraz?

Wcześnie wrzuciłem to przez odpowiednią opcję (wstaw video), a teraz po prostu wkleiłem link. (U mnie działało, tylko musiałem odblokować zawartość strony w przeglądarce).
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Mel w Ulicy Sezamkowej. Tak rzucam:

Odpowiedz
(03-10-2019, 12:03)OGPUEE napisał(a): Mel w Ulicy Sezamkowej. Tak rzucam:

Nie spodziewałem się tego :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości