Men in Black (1997-2019)
https://naekranie.pl/aktualnosci/zobacz-pierwszy-plakat-rebootu-facetow-w-czerni-3195922

To się dzieje naprawdę :) Revengers dostaną swój film! A tak na poważnie, pewnie normalnie olałbym ten reebot, ale Chris i Tessa sprawiają, że mam ochotę to zobaczyć, a przynajmniej zainteresować się projektem.

Opis fabuły:

"Thompson wcieli się w bohaterkę o pseudonimie Em. Kobieta wyrusza do Londynu, by sprawdzić się w roli członkini brytyjskiego MIB. Tam zostaje przydzielona do pary agentowi H (Hemsworth), z którym już za chwilę zostanie uwikłana w zagadkowe morderstwo. By rozwiązać sprawę, będą musieli podróżować po całym świecie."

Poniżej teaser poster:

https://cont6.naekranie.pl/wp-content/uploads/2018/05/MIB-2019-plakat.jpeg
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
To jednak nie będzie połączenia MiB z Jump Street? Swego czasu było o tym głośno.

Odpowiedz
No i taki crossover, z Lordem i Millerem za sterami, chętnie bym obejrzał. W przeciwieństwie do tego, co ostatecznie powstaje.

Odpowiedz
Nominacja do najbardziej niepotrzebnego sequela/reboota gwarantowana.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Pierwsze zdjęcie z "Men in Black International":
[Obrazek: 47574842_2180006118716351_58786994637819...e=5C9BD8A5]

Swoją drogą, dziwne, że nie zmienili tytułu na "People in Black" :) Po raz kolejny żałuję, że ten spin-off z "Jump Street" nie doszedł do skutku.

Odpowiedz
Zamiast tego dostaniesz może reboot z Tiffany Haddish

[Obrazek: Excited.gif?width=500&height=279&name=Ex...xcited.gif]

https://www.comingsoon.net/movies/news/1015625-haddish-21-jump-street-reboot

Odpowiedz
Ich to tam w tym Sony już do reszty popierdoliło.

Odpowiedz
MiB wcale nie musi być zły, a J i K to nie jedyni agenci. Tessa i Chris dadzą radę
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Faktycznie podejście w stylu 21JS byłoby ok. Jednak do tego to Miller i Lord konieczni. "Baywatch" pokazało, że nie każdy może robić takie rzeczy.

Wiem, że zazwyczaj Juby zwraca uwagę na takie sprawy, ale technicznie to ten temat powinien trafić do działu komiksowego :-0
.

Odpowiedz
reboot? czyli nie ma szans na cameo Brolina?
:(

Odpowiedz
Jak dla mnie internetowe pismadła przesadzają z tym "rebootem". Nie dość, że absolutnie nic na to nie wskazuje, to jeszcze wraca Emma Thompson, która przecież była w "Trójce".
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
No przecież w tych czasach to każdy kolejny film danej franczyzy to reboot. Nie ważne czy to sequel, prequel, remake, nowa adaptacja. Takie fajne nowe, "clickajne" słówko.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz

Może coś ze mną jest nie tak, ale podoba się mnie to! :D

Odpowiedz
Meh. Nie zaśmiałem się ani razu. Nawet nie dlatego, że jakimiś sucharami nas poczęstowano. Tam nawet nie silono się na jakiś żart. Na powagę też nie. Nostalgia? Też chyba nie, bo to raczej nie tego typu franczyza. Ch*j wie w co ten trailer celował.

Odpowiedz
[Obrazek: tenor.gif?itemid=7799570]

hujnia roku potwierdzona.

Odpowiedz
Cytat:Meh. Nie zaśmiałem się ani razu. Nawet nie dlatego, że jakimiś sucharami nas poczęstowano. Tam nawet nie silono się na jakiś żart. Na powagę też nie. Nostalgia? Też chyba nie, bo to raczej nie tego typu franczyza. Ch*j wie w co ten trailer celował.
I dlatego narzekasz? Wreszcie film który nie jedzie ani na nostalgii ani na heheszkowatości. Jak dla mnie bomba. Zawsze byłem fanem MIB, przeczytałem komiksy i przewałkowałem kreskówkę w te i we wte. Czekam, bo zwiastun nie zapowiada kupsztala, a to w sumie rzadkie w ostatnich blockbusterach ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
(20-12-2018, 16:48)Juby napisał(a): hujnia roku potwierdzona.

Myślę, że to tytuł zarezerwowany dla "Artemisa Flopa".

A zwiastun jak zwiastun. Zaskakujące, ale zdecydowanie lepiej 'wchodzi' niż nowy Hellboy =/ 
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Cytat:Wreszcie film który nie jedzie ani na nostalgii ani na heheszkowatości.
Dokładnie tak! Zwiastun zapowiada doskonale nijakie patrzydło, bez jakiegokolwiek charakteru. Ot, obejrzeć, zapomnieć. Chociaż myślę, że w tym przypadku sam trailer mi wystarczy, nie widzę sensu, żeby oglądać to w wersji 100-minutowej.

Odpowiedz
Cytat:I dlatego narzekasz? Wreszcie film który nie jedzie ani na nostalgii ani na heheszkowatości.

A to tak ciężko uwierzyć, że po czwartej części komediowej serii spodziewam się heheszkowatości? No i co z tego że nie jedzie na nostalgii, jak w zamian nie pokazuje nic świeżego? Przerysowaną stylistykę poprzednich części, sprzedawała lekkość ról Smitha i Jonesa. Tutaj stylistyka pozostała to sama, ale lekkość gdzieś znikła.

Odpowiedz
Reakcja Chrisa w 1:21 podkreśla cały zwiastun.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon