Men in Black (1997-2019)
Nie wiem czy to ja czy coś jest z tymi filmami, ale ostatnio większość trailerów wygląda mi na niskobudżetowe, pozbawione grama charakteru szroty ktore powinny debiutować na Netfliksie. Ten tutaj też.

MiB to dla mnie zresztą jeden wielki ziew (trójka jest nawet sympatyczna ale wracać do tego nie zamierzam), jakoś ciężko mi sobie wyobrazić by ktoś z entuzjazmem czekał na kolejny film o tym samym. Jak na tematykę dającą, teoretycznie, bardzo szerokie pole do popisu, to wszystko drepcze w miejscu, trzymając się kurczowo kilku tych samych, powtarzanych do upadlego patentów.

Odpowiedz
Trailer po mnie splynal.
Jak pisze Mierzwiak film wyglada biednie, idealnie na premiere Netlfixa. Ale w kinie pewnie zobacze, bo z Unlimited nie mam zamiaru rezygnowac.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Zęby mnie szczypią jak widzę Tessę Thompson i jej aktorstwo. Położyła rolę w Raganaroku i wszystko zapowiada że położy rolę w MiB... Sam zwiastun nie zachęca do niczego, nawet do ściągnięcia z torrentow...

Odpowiedz
Z poprzednich widziałem jedynkę, pamiętam tylko tyle, że nie miałem nigdy ochoty na powtórkę, ani na sequele i ten zwiastun niczego w tym zakresie nie zmienia. Przebrnąłem z trudem. Never again.

PS> prędzej bym obejrzałem tego Hellboya choć pewnie też nie obejrzę.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
No co wy ludzie. Jedynka jest świetna, najlepszy film Willa Smitha. Sequele... istnieją, ale też nie są aż tak tragiczne jak zwykło się je malować.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Cytat:Zęby mnie szczypią jak widzę Tessę Thompson i jej aktorstwo. Położyła rolę w Raganaroku i wszystko zapowiada że położy rolę w MiB... 
Ojtam ojtam. Tessie trzeba po prostu dobrze dobrać rolę, to się sprawdza. Wiedział o tym Alex Garland i dlatego obsadził ją jako drzewo.

Odpowiedz
Kolejny MegaHit dla Polsatu. Seria MiB to jeden przyzwoity film, jedna kupa i jedno ziewnięcie. To zapowiada się jako drugi ziew. Zwyczajnie niczego nadzwyczaj oryginalnego nie zaoferował świat filmowych MiB i zrobienie kolejnego śmieszkowatego filmu nic w tej materii nie zmieni. Żart z Hemsworthem i młotkiem byłby niezły ale gdzieś tak powiedzmy po 10 latach od ostatniego zagrania Thora. Byłaby to aluzja z nostalgią a tak jest żer na Marvelu.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ha ha ha... Toż to jest dramat.
Wygląda paskudnie wizualnie, tanio i nieśmiesznie. Właściwie momentami jak jakiś film fanowski.
Ani 1 ciekawego/fajnego designu obcych.

Po kloace "Ghostbusters" Hemsworth znów w podobnym miejscu.
1/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wygląda na kolejne Ghostbusters... Sony... :/

Ale jakby co jedynka jest SUPER!!!
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Flop Hemsworth znowu w ataku...beznadziejny zwiastun

Odpowiedz
To wina filmu :)

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Odpowiedz
Miałem wstawiac. Trochę lepiej ale i tak wygląda to dretwo

Odpowiedz

LOL. Zabawniejsze niż "naprawiona" wersja :P
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Wygląda beznadziejnie, ale większe badziewie dla Hemswortha oglądałam :)

Odpowiedz
(30-04-2019, 20:07)harlequinade napisał(a): Wygląda beznadziejnie, ale większe badziewie dla Hemswortha oglądałam :)

Female Ghostbusters?
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Tak :/ to było straszne

Odpowiedz
Widziałem w kinie przed Endgame, akurat tekst o tym że to MEN in Black mnie rozbawił, to samo z kierownicą. Trailer o wiele lepszy niż poprzedni, ale wciąż wygląda to jak odgrzewany kotlet w którym wciąż dostrzegam potencjał na sporego flopa.

Odpowiedz
Czekam na Persons in Black albo Humans in Black ;)

Zawsze żałowałem, że w sequelu spuścili w klopie końcówkę jedynki i spędzili 40 minut filmu na przywrócenie status quo
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
I cyk, kolejny flop do bogatej kolekcji Chrisa Hemswortha. :) Chłop będzie musiał grać Thora dopóki się da, bo potem zostanie mu już tylko hollywoodzka druga liga.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon