Ankieta: Jak oceniasz "Mission: Impossible - Fallout"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Mission: Impossible (1996-2022)
Obstawiam, że skoro kręcą jednocześnie i premiera rok po roku to dostaniemy zamknięcie serii w obecnej formie :) zresztą chyba najwyższy czas
Trzymam kciuki za powrót Rennera i lepszego villaina.

Odpowiedz
Missions: Accepted
Kręcą back-to-back z premierami latem 2021 i 2022.

[Obrazek: tcs.gif]

Zapisane na liście największych must-see.

A autorzy tych artykułów powinni się doedukować. McQuarrie jest związany z serią od Ghost Protocol, do którego przepisał scenariusz (uncredited, ale Cruise mówi o tym w dodatkach na Blu).

Odpowiedz
Mogliby sobie dać siana z tym McQuarriem. Serii przydałby się scenariuszowy i reżyserski powiew świeżości, ale widzę że Cruise od gościa się odkleić nie może. Ten jego Fallout, z tą improwizowaną fabułą, to powstał chyba tylko po to, by zrobić dobrze Tomkowi -.-
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
No to chyba jasne, w tej serii nie pojawi sie juz twórca który nie nakręci filmu pod zachcianki Toma. Jest to zresztą całkiem logiczne, skoro on to ciągnie.

Jeśli mam oglądać więcej scen jak ta z helikopterem to fabuła moze być nawet głupsza i prostsza.

Odpowiedz
Taaaa, tyle że przez tą głupią i prostą fabułę, część z tych scen, nie ma żadnego ładunku emocjonalnego. Ok, nie powiem, "Fallout" oglądało mi się nieco lepiej niż "RN", ale przy którymś już tam wyczynie Cruisa po prostu zaczynałem przewracać oczami i ziewać. Ile można???

Ale skoro już zapowiedzieli...
Mam 2 propozycje wyczynów niemożliwych do realizacji dla Cruisa, na 2 kolejne filmy: 

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
(15-01-2019, 13:27)zombie001 napisał(a): część z tych scen, nie ma żadnego ładunku emocjonalnego.
Wszystkie mają. I co terasss?

Odpowiedz
Jak to co? Ja mogę przejść  w tryb 'nie czekać na sequele MI od McQuarriego', a wy "róbta co chceta" :P

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"

Odpowiedz
http://collider.com/mission-impossible-7-cast-henry-cavill-alec-baldwin/

Reżyser chce przywrócić w retrospekcjach Baldwina oraz Wąsa, liczy na zgłębienie ich historii.
Nie za bardzo wiem jak i w sumie po co, ale Cavill był raczej zmarnowany w "Fallout" więc jak chcą jakoś go poprawić to nie mam nic przeciwko.

Nie chce za to powrotu Harrisa, jego postać już nic ciekawego nie ma do zaoferowania i wolałbym nowego przeciwnika.

Odpowiedz
Powtórzyłem Fallout (niestety w kiepskiej jakości, bo ceny na Blu-ray wciąż są absurdalne, ale w końcu muszę go dorwać i obejrzeć jeszcze raz).

Realizacja fenomenalna, sceny akcji boskie, ale kiedy ich nie ma... Ugh, scenariusz jest tutaj naprawdę słabiutki, chyba najsłabszy ze wszystkich części. Tym lepiej, że 3/4 filmu to pościgi, walki i strzelanie. :)

Ocena z 8/10 spada do 7/10, z kolei Rogue Nation z 7/10 podnoszę do 8/10, bo jakiś czas temu dziewczyna zostawiła na ostatnie 40 minut w tv i jednak cholernie lubię ten film, nawet gdy wyskakuje z tak głupiutkimi pomysłami, jak zamknięcie łotra w szklanej klatce, rodem ze Scooby Doo. :)

Odpowiedz
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/next-mission-impossible-movie-adds-hayley-atwell-1237580

Hayley Atwell pojawi się w kolejnej odsłonie.

Odpowiedz
(05-09-2019, 09:35)Juby napisał(a): Powtórzyłem Fallout (niestety w kiepskiej jakości, bo ceny na Blu-ray wciąż są absurdalne, ale w końcu muszę go dorwać i obejrzeć jeszcze raz).

Realizacja fenomenalna, sceny akcji boskie, ale kiedy ich nie ma... Ugh, scenariusz jest tutaj naprawdę słabiutki, chyba najsłabszy ze wszystkich części. Tym lepiej, że 3/4 filmu to pościgi, walki i strzelanie. :)

Ocena z 8/10 spada do 7/10

Trafiła się okazja kupna na Blu w dobrej cenie i wczoraj weszło znów równie dobrze jak w kinie. Ocena wraca do 8/10 i już sam nie wiem co lepsze, Ghost Protocol, Rogue Nation, czy Fallout. Wszystkie lubię podobnie, każdą za coś innego.

Polecam seans na Blu, obraz zrywa czapki z głów, zwłaszcza w sekwencjach IMAX!

Odpowiedz
https://screenrant.com/mission-impossible-7-8-cast-pom-klementieff/

Klementieff w obsadzie 7 i 8 części.

Odpowiedz
Ferguson. Atwell. Klementieff.

[Obrazek: giphy.gif]

Odpowiedz
Teraz Gillan jeszcze powinni dorzucić :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon