Morbius (2020)
[Obrazek: jared-leto-morbius.jpg]

Czyli Sony idzie za ciosem po wielkim sukcesie kasowym Venoma i przenosi na ekran kolejnego z przeciwników Spider-Mana w formie antybohatera. No może patrząc po Venomie lepiej byłoby powiedzieć: kolejnego niezbyt pięknego, ale poczciwego protagonisty o kontrowersyjnych upodobaniach kulinarnych. Jared Leto udowodni, że w sumie nie tak źle jest być wampirem, a i można komuś pomóc, a obsadę uzupełnią Matt Smith, Jared Harris, Tyrese Gibson i mniej znana Adria Arjona.

31 lipca 2020 roku poznamy historię naukowca Michaela Morbiusa który szukając lekarstwa na swoją rzadką chorobę krwi zaczyna pragnąć tej krwi aż za bardzo. Zdjęcia wystartowały w lutym w Londynie, aby potem przenieść się do Manchesteru i wylądować już w Ameryce, w Atlancie. Co ciekawe Manchester ma podobno udawać nowojorskie zaułki. Reżyserem jest Daniel Espinosa (Safe House, Life), pod scenariuszem podpisali się Burk Sharpless i Matt Sazama, autorzy skryptów do wspaniale przyjętych dosłownie nigdzie: Dracula Untold, Bogowie Egiptu i Last Witch Hunter. Oprócz niesamowitych pleców w Hollywood panowie mogą jeszcze pochwalić się współudziałem w ostatnich Power Rangers. Zapewne przy napisaniu finałowej potyczki.

Odpowiedz
Jakby co, były ploty, że scenariusz poprawia Justin Haythe (autor tekstów do "Revolutionary Road" Mendesa, "A Cure for Wellness" / "The Lone Ranger" Verbinskiego, czy też "Red Sparrow").
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
wyciekł screenshot jak wygląda jako Morbius - https://twitter.com/MorbyLeto/status/1215864287102631936

trailer w poniedziałek

Odpowiedz
Jakieś pół roku temu czytałem serię o Morbiusie i była całkiem sympatyczna, więc z chęcią obejrzę film o ile Leto nie będzie letował jak w Sucidie Squad, zobaczymy.

Odpowiedz
Zwiastun!

Odpowiedz
https://m.youtube.com/watch?v=9eQBl3_6FKA&feature=youtu.be

Meh. Chociaż muzyka klasyczna ładnie wpleciona. No i Cenom też miał kiepskie zwiastuny, a sam film bardzo lubię.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Wyglada zupelnie nieciekawie. Z drugiej strony, "Venom" też prezentował się kiepsko, a koniec końców okazal się bezbolesnym patrzydlem, z tymże miał jednak Toma Hardy'ego, a nie Leto, który jakoś do mnie nie przemawia.

Odpowiedz
Ciekawe czy Keaton gra Vulture'a czy zupełnie inną postać, no i w pewnym momencie widać jak Leto przechodzi obok plakatu ze Spider-Manem z ostatniej gry.

Lubię tą postać, ale nasrali tymi efektami zupełnie niepotrzebnie, a Leto to nie Hardy.

Odpowiedz
Bardziej od samego Leto-Morbiusa kręci mnie
No i chyba pora ogarnąć Venoma...

Odpowiedz
Podoba mi się, chociaż te sceny rodem z Batmana Nolana zbędne.

Mam nadzieję, że plakacik i Keaton na końcu zwiastują to na co chyba wszyscy czekamy. Leto też wygląda nieźle. Spora szansa na odkupienie win u fanów komiksów po wiadomej roli.

Odpowiedz
Równie dobrze mogłaby to być kolejna wersja uwspółcześnionego Draculi. Sztampa, niezachęcająca do seansu.
Ale sam ryj Morbiusa bardzo fajny.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Leto znowu ładnie dopakował, ciekawe jaką miał dzienną kalorykę pozostając na wegańskiej diecie.

Odpowiedz
https://twitter.com/Filq2001/status/1216769668654018566

popłakałam się ze śmiechu :D

Odpowiedz
Ej, no ale zaraz, Keaton gra Vultura tutaj? To sie dzieje w SMCU? :o

Bez kitu jest te graffiti. To musi być SMCU.

No, to tym bardziej szkoda, ze to wyglada jak nuda.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Nie dość, że zwiastun równie nijaki co te od "Venoma", a Leto to nie Hardy, to jeszcze w jakiś koślawy sposób próbują to połączyć (lub też żerować na nawiązaniach) z MCU?

A idź pan z tym w p****. 

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Wygląda jak coś z 2004 roku. Plus żerowanie na MCU... Lorda Kevina pewnie telepie.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
[Obrazek: q91d17dgska41.jpg]

Napis 'murderer' pewnie odnosi się do wydarzeń z Far From Home. W takim razie czemu na graffiti jest Spidey w kostiumie z filmów Raimiego. W dodatku przedstawia zdjęcie z gry Spider-Man PS4.

[Obrazek: EOHTJoQWkAA3AC0.jpg]

Odpowiedz
Cytat:W takim razie czemu na graffiti
Właśnie dlatego, że to graffiti, a nie np. zdjęcie w gazecie, więc mogli sobie pozwolić na takie 'potrójne' mrugnięcie okiem do fanów:
- filmów Raimiego,
- gry
- MCU.

(13-01-2020, 20:33)Grievous napisał(a): Lorda Kevina pewnie telepie.

Oj już nie rozczulałbym się tak nad nim i jego  potencjalnymi reakcjami. Sam to poniekąd przyklepał z zarządem Disneya, godząc się na taką idiotyczną umowę z Sonaczem. Tej Pająk był im do szczęścia tak potrzebny, jak nie wiem co... Trzeba było robić filmy z innymi bohaterami, np. wcześniej - na 2017 rok - przygotować solową "Black Widow". 

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Zdaje się, że Sony nie odpuści planów na Sinister Six.

Jest Vulture, Scorpion, Mysterio, Morbius i Venom, musieliby tylko na doczepkę dać nowego Shockera i mają swój dream team.

Odpowiedz
Nawet jako hejter wampirów w czasach współczesnych prędzej to obejrzę, niż cokolwiek co MCU planuje na ten rok.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon