Morbius (2020)
Fajny remiks Dla Elizy. Szkoda że dołączony do niego zwiastun trochę nie tego.
A Leto do dobry wybór na Morbiusa. Niestety sam Michaś jest znacznie mniej atrakcyjną postacią od Venoma.

Odpowiedz
Ależ ten zwiastun długi i nijaki. Casting bardzo dobry, ale to potwornie nieciekawe. Źle świadczy o zwiastunie, że cameo jest najciekawszym elementem. I ujawnianie tego to chyba przejaw desperacji.

Odpowiedz
Więc tak miał wyglądać horrorowy Dr Strange ;)?

Zapowiada się mocno generycznego przeciętniaka, którego można od biedy obejrzeć i trochę zajeżdża superbohaterszczyzną ala early 2000s. Może bym się zainteresował, ale po Spider-Man TAS reaguję kocim syczeniem na wszystko związane z Morbiusem.

Ładna muzyka w trailerze.

Odpowiedz
Wygląda jak spóźniona o półtorej dekady sklejka z innych filmów. Ani jednej ciekawej sceny, obowiązkowe wstawki z dzieciństwa, jeden wielki ziew pod każdym względem.

Odpowiedz
Wygląda jak zestaw wyciętych scen z Venoma. Zdjęcia paskudne, Leto bez krzty charyzmy.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Wygląda jak uboga wersja "Królowej potępionych". A tamten film zbyt wybitny nie był
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ech, myślałem, że oni planują tutaj pojechać na sukcesie Jokera i zrobić coś bardziej przyziemnego - umierający naukowiec wynajduje lek, który zmienia go w mutanta - coś a la Cronenberg zrobił z Muchą, a tutaj widzę, że ktoś przepakował Venoma i podgrzał w mikrofali. W zwiastunie zabrakło mi jedynie Evanescence śpiewające cover "The Chain" :D
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon