Mortal Kombat
Cytat:To jest ultraniskobudzetowy ( zapewne ) serial internetowy do oglądania " za darmo". A i tak wygląda lepiej niż droższe rodzime ( i pewnie też nigeryjskie ) produkcje.

I co z tego?
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
-------------------------------------------------------------
Pisanina archiwalna - fantasy/sf

Odpowiedz
Nowa gra "MK" już oceniona - http://www.gamerankings.com/xbox360/961032-mortal-kombat/index.html
Trzykrotnie (m.in. IGN) pojawia się ocena 8/10, czyli bdb.

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):I co z tego?

Czytałeś uważnie to co wyżej ? ( ktoś narzeka , że BW 1920, wyglada jak polamatorskie gówno . Teraz narzeka , że tani serial MK wyglada jak amatorskie G., OCB ? )

PS - tak w ramach ciekawostki - nie obejrzalem jeszcze zadnego odcinka w calosci, poczekam jak bedzie z 5 i obejrze "pod rząd "
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Cytat:Teraz narzeka , że tani serial MK wyglada jak amatorskie G,

Bo wygląda i dlatego mi sie nie podoba. Mam to gdzieś czy go nakręcili za 1000 dolców czy za dolara.

Odpowiedz
Ja byłem bardzo na tak, jeszcze na dzień przed emisją pierwszego epizodu. Ale po nim, jedyne co mogłem dać temu gówienku, to krzyż na drogę. "MK: Legacy" to shit, co się zowie. Amen.

Odpowiedz
A mnie ten odcinek zadowolił bardziej niż poprzedni. W końcu się biją i to dłużej. Także wysilili się o pokazanie ruchów, które wymagają już co nieco od White'a. Z drugiej strony jednak, kazali mu kopać wysoko w pełnym ubiorze taktycznym - do tego typu strojów są bardziej odpowiednie systemy walki, gdyż jak widać na klipie, nie wygląda choreografia na zbyt wygodną, ani efektywną.

Na minus to dalsze dodawanie fantastyki. Po co ufikuśniać walki, kiedy do dyspozycji ma się prawdziwych fajterów? Takie bzdety se można dodawać do Matrixów, czy innych Daredevilów, gdzie obsada to leszcze i efekt trzeba podrasowywać. No, ale widać, że mało który reżyser to pojmuje. A szkoda.

4/10 w dalszym ciągu
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Trzeci odcinek:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sqlaU5OMsks&feature=feedu[/youtube]

Kogoś nieźle pojebało z tą cenzurą dialogów. Wyszło to żałośnie. Poza tym cały epizod był niezły. Szkoda, że na końcu mamy czary mary Shang-Tsunga, które kompletnie nie pasują do reszty.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Tego epizodu nawet nie dałem rady obejrzeć w całości :roll:

Odpowiedz
4 odcinek to fajna beka ze Stevena Seagala i jego "Lawmana". Mullins także daje czadu jako Johnny Cage, a finałowa bitka ma w sobie już jakiś dramatyzm i emocje. Gdyby nie końcówka z czarodziejem, byłoby 7/10.
Ale będzie oczko niżej. Choć i tak to prawdopodobnie najlepszy ze wszystkich epizod był.
--
Laozi

Odpowiedz
Cytat:4 odcinek

Wyskoczyłeś na chwilę do przyszłości że widziałeś już czwarty epizod?

Odpowiedz
Ale to było....nudne?
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
I'm not lovin' it, sorry Johnny ;)

W ogóle świetnie ci kolesie podsumowują wszystkie dotychczasowe odcinki serialu; "to nie to czego szukamy", "byłem znudzony po 10 sekundach" itd. to im po prostu świetnie wyszło :mrgreen:

PS. Muzyka w walce Johnny Cage Vs Thugs zmusiła mnie do wyłączenia dźwieku żeby dobrnąć do końca...

Odpowiedz
Dobrze, że czuwasz, Giefergu. Oczywiście chodziło mi o 3 odcinek :)
--
Laozi

Odpowiedz
Kilka lat temu połamałem kilka klawiatur wykonując na nich FATALITY i combosy, szczególnie gdy można było po raz pierwszy zagrać w MK4, która oferowała trójwymiarowe środowisko gry.W tym miesiącu premierę miała kolejna gra z serii Realizacja ok., która to jest powrotem do korzeni. W trybie fabularnym, niszcząc tym razem pady, jest 16 rozdziałów poświęconych poszczególnym zawodnikom turnieju, które nawiązują do historii zawartej w trzech pierwszych częściach gry.

Wracając do MK Legacy, można to określić jako dodatkowy haczyk marketingowy, na który będą łowieni fani. Ja połknąłem przynętę i dzięki temu mam kilka refleksji. Wszystko co dotyczy historii MK można określić jako ,,kiczowatą bajkę'', która nigdy nie posiadała szczególnie wybitnego scenariusza. Fabuła bowiem była tylko pretekstem do pokazywania kolejnych pojedynków.

MK Rebirth był mega fajnym pomysłem na sprowadzeniu wszystkich fantastycznych wątków na poziom realizmu:
Baraka - koczownicza rasa mutantów Tarkatan - zbzikowany lekarz z chirurgicznie wszczepionymi ostrzami
Reptile - człowieko-jaszczur - urodzony z rzadką wadą genetyczną, w wyniku której pokryty jest łuskami

Pomysł bardzo ciekawy i może kiedyś doczekamy się takiej konwencji. MK Legancy kontynuuje natomiast pierwotną ścieżkę scenariusza. Dlatego mamy czarowników, magię, cyborgi w postaci Sektora i Cyraxa, świecące czerwoną poświatą sztuczne gałki oczne oraz bioniczne implanty przedramion. Jeśli się przyjmie tą kiczowatą konwencje można doszukać się klimatu i atmosfery. W 3 części wystąpił Ed Boon , mam nadzieje że będzie więcej takich ciekawostek. Ja tak to postrzegam i ogólnie serial mi się podoba.

Wielki minus, to jak na razie wizja BARAKI.
[Obrazek: 592x0.jpg]

Snappik napisał(a):Słabe, aczkolwiek dlatego bo reżyser ma fanów za durni, którzy nie wiedzą skąd oko u Kano i protezy u Jaxa.

A więc skąd się wzięły te implanty ? Jax sprawił sobie metalowe witki, żeby stawić czoła przeciwnikom z kręgu Shao Kahna. Są jakieś inne teorie ?
,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz
Inaczej - po co nam te informacje, co one wnoszą do uniwersum? I po co podtytuł Legacy (Dziedzictwo)? Mogli dać Origins i bym się nie czepiał.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Plus dla tego odcinka jest jeden - Ed Boon miał cameo :)
Poza tym nuuuda i kompletny dramat. Cage to jakiś przegrany siuras i mazgaj. Wynudziłem się i przeskakiwałem coraz dalej, durne i nieśmieszne to było, a na koniec gwóźdź do trumny - Shang Tsung ma być jakąś obeszczaną pchełką?! No k...a (wyciszone przekleństwo).

Odpowiedz
Epizod 4

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uIFbGNqs0JQ&feature=channel_video_title[/youtube]

Daremna nędza jak zwykle, z tym że tym razem to już fantasy i jeszcze z animowanymi wstawkami. No i zdaje się, że o idei odświeżenia Mortala która przyświecała Rebirth gdzieś tam po drodze zapomniano.

Odpowiedz
Z każdym epizodem ten serial coraz bardziej się pogrąża :(
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Straszny kal. Nie bardzo jestem w temacie, ale skoro caly internet, az huczal i rozplywal sie w zachwytach nad "Rebirth", to jak kuzwa zjebanym genetycznie trzeba byc, zeby popelnic cos takiego - zwlaszcza, ze ow serial jest przeciez wynikiem szumu zwiazanego z "Rebirth" wlasnie. Szkoda slow.
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
a nie jest związany z wydaniem kolejnej gry ?
,,Nawet kałuże odbijają Słońce''

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości