Mortal Kombat
http://www.youtube.com/watch?time_continue=138&v=mv6Dskj2VC0

Odpowiedz
Te gry już chyba nigdy nie zaczną wyglądac tak, żeby robić jakieś wrażenie. Czy to od strony czysto wizualnej, czy też tego jak wygląda walka.
Aczkolwiek fatality całkiem zabawne.
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Widzialem już mnóstwo materiałów, zaraz jak zaczęli wypuszczać i...
Jestem na NIE. Za dużo jest tam już wszystkiego napierdzielone.
Plansze są fajne choć często też już przepakowane ale już cała reszta?
Za dużo kombosow, broni. To już przestaje przypominac normalną bijatyke.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Raczej dopiero od "dziewiątki" Mortal Kombat w końcu przypomina bijatykę, która może być bez wstydu wystawiana na EVO. Rozumiem, że nie każdy ogarnia pierdyliard sposobów na podejście przeciwnika (chociaż akurat bijatyki od Netherrealm należą do tych mniej skomplikowanych), ale obecnie tylko nawalanki oferujące wysoki poziom złożoności i balansu mogą się obronić na rynku.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
Dla mnie to po prostu lipnie wygląda i w niczym nie przypomina prawdziwej walki* (a powinno + uatrakcyjnienie w postaci ataków specjalnych). Wszelka fizyka/ruchy to jakieś słabe jaja. Co innego 25 lat temu, gdy szczeka opadała na sam widok digitalizowanych postaci, ale teraz?
Patrzę na to i ziewam. Zerknąłem teraz na zapowiedzi Tekkena 7 i to samo. Dajcie znać, jak nadejdzie czas jakiegoś przełomu w temacie... Mam wrażenie, że rozwój graficzny utknął w martwym punkcie dekadę temu i mamy już do czynienia tylko z delikatnym liftingiem, a ruchy/fizyka dalej na poziomie Tekken 3.

* nie w sensie "realistycznej" per se, a raczej "filmowej".
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
------------------------------------------------------------------------------------------
#fuckDisneyStarWars #fuckstreaming
http://filmozercy.com/

Odpowiedz
https://www.filmweb.pl/person/Joe+Taslim-1135237

Joe Taslim został SubZero w reboocie Mortal Kombat produkowanym przez Jamesa Wana. Co powiecie? Ja nic, bo gościa nie znam. Ironicznie grał w seriach filmowych które kiedyś zacząłem oglądać (Szybci i Wściekli i Star Trek), ale już w częściach których nigdy nie chciało mi się nadrobić. Czy ten facet umie walczyć, czy raczej będą w każdej scenie podstawiać kaskadera (i tak by to zrobili, tylko w zależności od aktora pytanie jak często). Zastanawiam się jaki będzie styl tego filmu? Po Aquamanie od Wana widać, że facet nie boi się kiczu i tandety materiału adaptowanego, czyżby tak samo podszedł do kinowego Mortala? Gdybym sam wybierał reżysera do tego filmu, to wybrałbym kogoś pokroju Zacka Snydera, z talentem do bijatyki i wyglądu, bo szczególnie skomplikowanej fabuły się nie spodziewam ktokolwiek by tego nie reżyserował. 

Odpowiedz
Facet jest mistrzem sztuk walk i swoją karierą w Hollywood zawdzięcza chyba głównie występowi w "The Raid". Czyli nie ma co się martwić o to czy umie się napierdalać.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
No, koleś jest mistrzem judo i ma nawet jakieś medale na koncie. Osobiście uważam, że we wspólnych filmach z Uwaisem (The Raid, The Night Comes for Us) wypada lepiej od pupila Evansa.

Odpowiedz
Ostatnio zagrał ważną rolę w Wojowniku, serialu twórcy Banshee.

Odpowiedz
Ej no bez przesady, gość zagrał główną rolę w "Przychodzi po nas noc" na Netflixie, gdzie stosował przemoc wobec kobiet ;) Jest ok, ma papiery.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Będzie R-ka. Tak mówio. Więc przynajmniej pod jednym względem może to być lepsze niż wersja z lat 90-tych.

https://screenrant.com/mortal-kombat-movie-r-rated-fatalities/

Odpowiedz
Heh. Ostatniemu Hellboyowi za dużo ta Rka nie pomogła. Żeby daleko nie szukać porównań na linii Pg13 oryginał- > Rkowy reboot.

(10-07-2019, 22:03)brandon_lee napisał(a): Gdybym sam wybierał reżysera do tego filmu, to wybrałbym kogoś pokroju Zacka Snydera, z talentem do bijatyki i wyglądu, bo szczególnie skomplikowanej fabuły się nie spodziewam ktokolwiek by tego nie reżyserował. 

Lubię Snydera, ale bez przesady. Za dużo CGI i stylizacji. Za nową wersję Mortal Combat powinien wziąć się ktoś pokroju Stahelskiego. Kaskaderka, kaskaderka i jeszcze raz... jak najmniejsza ilość CGI. Tylko tam gdzie to w 100% konieczność.

+ oczywiście Kijanka jako Raiden.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"

Odpowiedz
Keanu jako Raiden i ten film sam się sprzeda :)
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
(13-07-2019, 13:41)al_jarid napisał(a): Będzie R-ka. Tak mówio. Więc przynajmniej pod jednym względem może to być lepsze niż wersja z lat 90-tych.

To jeszcze o niczym nie świadczy: patrz Punisher.
Chociaż pierwszy film to żaden geniusz, żeby nie można go było przeskoczyć. A dziś jedzie kiczem jeszcze bardziej niż zaraz po premierze
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Mortal Kombat to jest kwintesencja kiczu. Mam nadzieję że w nowej wersji nie będą niczego urealniać.

Gdyby nie to nieszczęsne PG-13 to pierwszy film byłby perfekcyjną adaptacją - a przestarzałe efekty dodają temu tylko dodatkowego smaku.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości