Muzyka - czyli czego słuchamy
takietam :D

tak że o.

Odpowiedz

Z wczorajszych odkryć. Żydowski folk + elektronika, wpada w ucho.

Z dedykacją dla Bucho ;)

Odpowiedz
Ale tłuste i wspaniałe.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Kocham to :)

Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Roguc dawno nie brzmiał tak dobrze, a muzyka Karasia z The Dumplings to kozak.

@@@@@@@@@@@@@

Odpowiedz
Akurat przed premierą nowego albumu odkryłem Rosalie, i jest zajebista.

Ten gość też spoko

Ja pierdolę, posłuchajcie tego saksofonu.

Odpowiedz
Uprzejmie przepraszam za post po poście ale... GAMBINO Z NOWYM ALBUMEM  KUUUUUUURCZEEEEEEE!!! Dwa lata czekania, a teraz bez żadnej zapowiedzi, z zupełnie nowymi utworami wraca Donald Glover proszę państwa. Jeszcze nie przesłuchałem ani jednego utworu a już siedzę podjarany XD No, to tyle, wracam jak przesłucham.
[Obrazek: 2tyja1fog6o41.jpg]

Dobra, przesłuchane raz. Album jest zajebisty. Godzina absolutnego piękna. Jak weszło "Feels like Summer" (jedyna stara nuta) to miałem łzy w oczach. Wstawka Bowiego w przedostatniej piosence. Ostatni utwór będący kombinacją wszystkich poprzednich płyt. Coś wspaniałego. Jeśli to serio ostatni album Childish Gambino no to odchodzi z hukiem. Żegnaj Bino, witaj Donaldzie. Idę słuchać kolejny raz.
"Do you love yourself?"

Odpowiedz
Niezdatne :)

------------------
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz
Chyba najbardziej wryło mi się w bani.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
"Głos jak szelest papierka po cukierku". Lepiej bym tego nie ujął. Gdy w teledysku nie ma niczego oprócz po prostu stojącej wokalistki, a wciąż dobrze się go ogląda to wiesz, że jest kozak.

Chromatics wydało nowy album w październiku i nikt nic nie mówi?!

Odpowiedz
(22-03-2020, 10:04)Krismeister napisał(a): Dobra, przesłuchane raz. Album jest zajebisty. Godzina absolutnego piękna. Jak weszło "Feels like Summer" (jedyna stara nuta) to miałem łzy w oczach.
Aż sobie przesłuchałem całości, bo myślę, że kurde, może rzeczywiście ominie mnie zajebista płyta przez to, że zazwyczaj nie słucham takiej muzyki. No i cóż - nie :) Nic mnie nie omija - takie tam standardowe czarne rapy z damskimi chórkami w tle coby się tego w ogóle dało słuchać :P
Widocznie to po prostu muzyka nie dla mnie.

Odpowiedz
(26-03-2020, 13:54)simek napisał(a): Widocznie to po prostu muzyka nie dla mnie.

Nie tylko dla Ciebie. Każdy słucha to co lubi, ale zawsze jak w tym temacie swoje propozycje wrzuca Krismeister to wiem, że dla mnie na 99,9% nie będzie się tego dało słuchać. O ile jeszcze Glovera ze 2-3 kawałki mogę słuchać, gdzieś w tle robiąc coś innego, tak dla twórczości tej Rosalie miałbym w sumie jedno miejsce - kosz.

Pod względem muzycznym jestem z Krismeisterem na innym kontynencie ;p

Odpowiedz
No nie gadaj, że nawet The Weeknd Ci nie wchodzi :o Po kilku(nastu) przesłuchaniach "3.15.20" myślę, że nowych fanów tym za bardzo Donald nie zyska. Płyta dla fanów, także tutaj rozumiem wszelkie opinie czy pozytywne czy te ambiwalentne. A Rosalie jest zajebista i chu.

Odpowiedz
Dawno tego nie słuchałem. Jakie to jest zajebiste.

Odpowiedz
Piosenka, którą słyszysz 1000 razy w radiu, a nie znasz tytułu.

Odpowiedz
Kiedyś w MasterKlipie dałem ten tytuł i w komentarzu poleciłem cover od Pet Shop Boys dla Lizy Minnelli. Nadal wolę od oryginału (wokal!). :P

Odpowiedz
Tanita super :)

W ramach antidotum na rapsy:

AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS

Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon