Na co do kina w 2019? / Najbardziej oczekiwane premiery przyszłego roku
Na co do kina w 2019? / Najbardziej oczekiwane premiery przyszłego roku

Tak ciężko się domyślić czy mam na myśli kino czy netflixa w przypadku Irishmana?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Star Wars, Godzilla i MCU to must see na 100%. Joker, Tarantino i John Wick też raczej pewniaki. Reszta zależna od czasu, chęci i jak to się będzie zapowiadało (Terminator...). W tym roku dużo rzeczy w kinie sobie odpuściłem i jakoś specjalnie nie żałuję.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Generalnie to podziwiam każdego, komu naprawdę chce się iść do kina na kolejne SW. Wy tak z ciekawości czy naprawdę lubicie te filmy?
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Lubię.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Kocham ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(10-12-2018, 17:46)szopman napisał(a): Na co do kina w 2019? / Najbardziej oczekiwane premiery przyszłego roku

Tak ciężko się domyślić czy mam na myśli kino czy netflixa w przypadku Irishmana?

Wszyscy też przegapili fakt, że Irishman będzie w kinach ;)

Odpowiedz
(10-12-2018, 17:46)szopman napisał(a): Na co do kina w 2019? / Najbardziej oczekiwane premiery przyszłego roku

To jest tym zabawniejsze, że przecież to Juby zakładał ten temat i cytując

(30-09-2018, 16:04)Juby napisał(a): (...) Dodałem drugą nazwę tematu, bo obecnie wiele oczekiwanych filmów nie trafia na duży ekran, tylko od razu na Netflixa, Showmaxa, czy jeszcze gdzieś tam indziej. :P

:)

Jeszcze co do Irishmana, to tak sobie myślę, że:
- grudzień 2019 - premiera i limitowana dystrybucja w kinach USA,
- pierwszy kwartał 2020 - premiera na platformie.

Tak czy siak, jeśli będzie w Polskich kinach, to bardziej obstawiałbym właśnie styczeń 2020.
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Niby na jakiej podstawie obstawiasz tak późną premiere? Nie ma opcji.

Odpowiedz

Odpowiadałeś na moją listę na co wybieram się DO KINA, nie na najbardziej oczekiwane, która była w poście otwierającym.
A swoją wypowiedź rozpocząłeś i zakończyłeś tak:
(10-12-2018, 15:04)szopman napisał(a): Moja lista wygląda na dzień dzisiejszy nastepująco:

(...)

Pewnie wybiorę się również na 'Jokera' ;)

Więc NIE, nie można się było z tego domyślić, że w przypadku tego jednego tytułu z listy, nie chodzi ci o wypad do kina.

(10-12-2018, 22:59)zombie001 napisał(a): To jest tym zabawniejsze, że przecież to Juby zakładał ten temat (...)

Patrzy wyżej. Zabawniejsze, że hej. Jakby szopman napisał to inaczej, nie byłoby całej tej dyskusji.

The Irishman pewnie będzie kinach, ale nie sądzę aby w Polsce, a jeśli już, nie wiadomo czy w 2019.

Odpowiedz
Moja wypowiedź wyglądała następująco:
Cytat:Moja lista wygląda na dzień dzisiejszy nastepująco:
-STAR WARS EPISODE IX - oczywiście absolutny must see 2019 roku.
-Dragon Ball Super: Broli - kolejny must-see nadchodzącego roku. Bilety do Dublina oraz na film już zakupione ;)
-Avengers:Endgame - obowiązkowo
-Spider-Man Far from Home
-Once Upon a Time in Hollywood
-The Irishman
-Rambo V

Pewnie wybiorę się również na 'Jokera' ;)
Sory ale to naprawde nie jest skomplikowane, odgadnąć, na które pójdę do kina a na które nie. Chyba logiczne, że jeśli danego filmu w kinie nie będzie, to go tam nie obejrze.

Cytat:Moja lista wygląda na dzień dzisiejszy nastepująco:
Czy ja tu gdzieś precyzują czy to jest lista filmów, na które ide do kina albo nie idę do kina?

Cytat:Pewnie wybiorę się również na 'Jokera' ;)
Już poprawiam, może łopatologiczniejsza wersja będzie czytelniejsza: Oprócz tych filmów z listy, które doczekają się kinowej dystrybucji w Polsce, pewnie wybiorę się również na "Jokera".

Acha, i nie odpowiadałem na TWOJĄ listę, tylko odp. na post otwierający (btw Twój chyba), który dotyczył filmów 2019, które mam zamiar obejrzeć w kinie (lub poza nim).

Odpowiedz
21 REASONS WE CAN'T WAIT FOR 2019

https://editorial.rottentomatoes.com/article/21-reasons-we-cant-wait-for-2019/?cmp=FBRT_EDIT_News_RT21Reasons_1219&fbclid=IwAR271J3Y8ACrCltdeFj4iUoJ2Ygy8hccgVin7DoC_9NyiR5mKuamPxmoi1c

Meh, jak to na RT, chociaż nie do końca.

Odpowiedz
Ja, jak co roku, robię sobie listę nadchodzących premier. Na 2019 wyszło mi 55 pozycji, mniej lub bardziej ważnych filmów.

Na pewno nie ma wszystkiego, bo zdarza mi się niektóre rzeczy dopisywać dopiero później. No ale może się komuś przyda  w takiej formie :)

Na ten moment, dla mnie najistotniejsze to: Alita, Avengers 4: OSTATECZNA ROZGRYWKA, nowy Tarantino, nowy Terminator, Godzilla i Joker.

(10-12-2018, 23:15)Kuba napisał(a): Niby na jakiej podstawie obstawiasz tak późną premiere? Nie ma opcji.

Zachowam w cytacie na przyszłość. Tak na wszelki wypadek :P
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"

Odpowiedz
Aktualizacja, nie ma tu żadnej chronologii. Podkreślone = obowiązkowo kino:
Spider-Man: Far From Home
Lubię Spideya w wykonaniu Toma, no i chcę zobaczyć Jake'a Gyllenhaala w MCU

Faworyta
Bardzo sobie cenię styl tego reżysera. Przed polską premierą jak nic pojawi się screener.

Joker

Dragged Across Concrete
Prędzej ten film pojawi się w sklepiku niż w polskiej dystrybucji. W każdym razie czekam, bo Mel.

Zabawa zabawa

Król Lew

John Wick 3: Parabellum
Liczę na solidne zakończenie trylogii.

Avengers: Endgame
W dniu premiery.

Once Upon a Time in Hollywood

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile
Zac Efron jako Ted Bundy. O dacie premiery chyba jeszcze nic nie wiadomo.

It 2

The Irishman

Captain Marvel

Vice

The Mule

Kingsman: The Great Game

Star Wars: Episode IX
Zależne od recenzji na forum.

Detektyw Pikachu
Zależne od recenzji.

Glass

Rambo 5: Last Blood

Fonzo

Odpowiedz
Do końca roku nie wyjdzie już chyba żaden ciekawszy zwiastun (szkoda, że Far From Home gdzieś się zagubiło, ale opis i tak nie brzmiał jakoś powalająco), czas zatem na małą aktualizację mojej listy najbardziej oczekiwanych premier.

1. Once Upon A Time In Hollywood
2. It 2
3. Joker
4. Avengers: Endgame
5. Terminator Project
6. Motherless Brooklyn
7. Jay and Silent Bob Reboot
8. Spider-Man: Far From Home
9. The Irishman
10. The Lighthouse

Odpowiedz
Wow, nie wiedziałem ze Jay i Cichy Bob wracaja.

Odpowiedz
Lepiej chyba byłoby żeby nie wrócili, czytaj: żeby Smith nic już nie kręcił.

Odpowiedz
Też mu tego życzyłem, ale skoro od kilkunastu miesięcy próbuje przepychać projekty w dawnym stylu (fiaska Mallrats 2 i Clerks 3 z gotowymi scenariuszami), to może jednak wyciagnął jakieś wnioski ze swoich eksperymentów nad nowym rodzajem humoru.

Mallrats zablokował Universal jako właściciel praw, projekt miał już obsadę (stara gwardia plus Bruce Campbell), a przy Clerks 3 podobno odmówił Jeff Anderson i wszystko się posypało. Smith wchodzi na plan nowego Jaya i Cichego Boba w lutym.

Odpowiedz
Jak część z tego nie wyjdzie w 2019 to trudno i tak czekam ;)

Glass
Happy Death Day 2U
Alita: Battle Angel
Us
Avengers: Endgame
John Wick: Chapter 3
Ad Astra
Godzilla: King of the Monsters
Once Upon a Time in Hollywood
Boss Level
It: Chapter Two
Joker
The Woman in the Window
Untitled Terminator Reboot
Midway
Knives Out
Star Wars: Episode IX
Little Women

A na Netflixie:
The Irishman
Mindhunter - Season 2
Trakt.tv | Letterboxd | Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
- Avengers: Endgame - bo trzeba to będzie zobaczyć jak najszybciej
- Godzilla: King of the Monsters - bo trzeba to będzie zobaczyć na wieeelkim ekranie

Nowego Spider-Mana i Tarantino może obejrzę w kinie, a może dopiero w domu, chyba raczej to drugie.

Odpowiedz
Do mojej poprzedniej listy (bo uważnym przejrzeniu wszystkich zapowiedzi) dopisuje:

"Downton Abbey" (miałem na Amazonie oglądać Romanoffs, odpaliłem jeden odcinek tego, jestem na 3 sezonie i jakoś nie mogę przestać)
"Hobbs and Shaw"
"Rocketman"
"Light of My Life"
"I'm not Here"
"Knives Out"
"Cats"
"Flying Horse"
"Tolkien"
"The Good Liar"
reżyserski debiut Mortensena jeśli się wyrobi
"Fonzo"
"Rio"

Pewnie wszystkiego nie zobacze (bo i nie ma pewności, że wszystko w kinie będzie), ale każdy z tych tytułów będe uważnie obserwował.
Ciągle mam wrażenie, że 2020 będzie znacznie ciekawszym rokiem :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon