• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najładniejsze aktorki :)
Podczas oglądania filmów z pewnością w oko wpadło Wam kilka ślicznych aktorek. A gdybyście musieli wybrać jedną z nich to na którą padłby wybór?

Dla mnie absolutnym numerem jeden, od jakiś dobrych paru lat (chyba pięciu ;)) jest Jessica Alba. Gdy tak po raz pierwszy widziałem ją w TV podczas emisji Dark Angel po prostu oszalałem na jej punkcie. Właściwie to ten serial oglądam zawsze tylko, ze względu na nią. Tak to, od razu bym przełączył, gdyż nie jest najwyższych lotów! Popatrzcie tylko na aktorkę grającą w nim główną rolę :):

[Obrazek: 0.jpg]
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
Blade napisał(a):Stara to ona bedzie jak bedzie na serio STARA. Póki co jeszcze wygląda ;)

Mając 40 lat wygląda na 35. Masz rację jeszcze wygląda, ale w moim uznaniu nie jest już taka jak kiedyś i ma sporą konkurencję (choćby Jessica Alba, czy Angelina Jolie). Zresztą każdy ma swoje gusta.

Odpowiedz
Alby koknretnie nie trawie. A Angelina także urocza i póki co jeszcze młoda.

Odpowiedz
Dusqmad nie bluźnij synu. Monica stoi o klasę wyżej od całego tego Twojego haremu :twisted:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Nicole Kidman to dla mnie nr. 1. I wszystkie prostytutki z Sin City :lol:

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Nicole Kidman to dla mnie nr. 1. I wszystkie prostytutki z Sin City

Zatem Jessica Alba też :mrgreen:.

Odpowiedz
Jesli idzie o urode - obecnie dla mnie przede wszystkim to Jolie i Portman, kiedys Basinger. Kompletnie nie kreca mnie dwie aktorki zajmujace czesto najwyzsze miejsca na listach traktujacych o tych najpiekniejszych, czyli Bellucci i Hayek. Nigdy nie potrafilem zrozumiec o co tyle szalu, jesli chodzi o wyglad zewnetrzny tych pan i nijak sie nimi zauroczyc nie potrafie. ;)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Kompletnie nie kreca mnie dwie aktorki zajmujace czesto najwyzsze miejsca na listach traktujacych o tych najpiekniejszych, czyli Bellucci i Hayek. Nigdy nie potrafilem zrozumiec o co tyle szalu, jesli chodzi o wyglad zewnetrzny tych pan i nijak sie nimi zauroczyc nie potrafie. ;)

Mi się wydaje, że czas tych pań powoli mija. Jednak co do Salmy to polecam zobaczyć jej taniec w "Od zmierzchu do świtu" ;).

Odpowiedz
Wracając do panienek panna grająca Nysse w Blade II jest także niczego sobie :D z resztą w Holiłud jest od groma niczego sobie panienek i wymienianie je tak o jest troche trudne bo zawsze znajdzie sie jakas nowa...:D

Odpowiedz
Ok, właśnie poświęciłem 15 minut na zorientowanie się które posty są 'do wywalenia' i klikanie w 'usun - na pewno? - tak'. Jesli jeszcze raz sie rozpęta taka płytka wymiana zdań, to trzeba będzie rozwalić to miejsce z orbity - to jedyny sposób żeby mieć pewność ;)
"It's alive!"

Odpowiedz
Blade napisał(a):Wracając do panienek panna grająca Nysse w Blade II jest także niczego sobie :D

Chodzi Ci o Leonor Varelę. Patrzyłem na jej fotki i muszę przyznać Ci rację. Popatrzcie tylko :):

[Obrazek: po.23412.jpg]

Odpowiedz
a i tak wszytko blednie przy Milli Jovovich :D

Odpowiedz
Pfff jak dla mnie kompletnie nieatrakcyjna kobitka. No ale rzecz gustu. ;)

Odpowiedz
Mnie tez sie Mila nie podoba, jest malo kobieca fizycznie, plaska jak deska i wystajace zebra. No tak ale dla kazdego cos innego.

Odpowiedz
Wbrew pozoram wasza uszczyplwość wcale mnie nie martwi- mam większe szanse skoro ona was nie interesuje, wincej takich :D :twisted: :evil:

Odpowiedz
zly - ja nie jestem uszczypliwy poprostu wole dziewczyny o bardzej kobiecych ksztaltach, a Mila niestety nie spelnia tych warunkow, a jak sie rozbierze to wyglada jak anorektyczka.

Odpowiedz
Heh... pomimo, że jestem dziewczyną napisze swoje trzy grosze w tym temacie. Dla mnie najładniejszą kobietą jest Nicole Kidman. Ma śliczną twarz, świetną figure, zawsze wygląda olśniewająco. No może jest troszke za wysoka, ale to mały drobiazg ;)

Odpowiedz
Za wysoka? Jak dla kogo.... ;)

Odpowiedz
Green_Eyes napisał(a):Heh... pomimo, że jestem dziewczyną napisze swoje trzy grosze w tym temacie. Dla mnie najładniejszą kobietą jest Nicole Kidman. Ma śliczną twarz, świetną figure, zawsze wygląda olśniewająco. No może jest troszke za wysoka, ale to mały drobiazg ;)

Czytałem kiedyś o niej artukuł. Podobno jest urocza , uwodzicielska i czarująca- jednakże cały tan czar pryska ponoć gdy zaczyna się śmiać podobno koszmary wtedy się uskuteczniają :D

Odpowiedz
Cate Blanchett
Nie jest typowa laleczka, ale ma to 'cos'. Bardzo chetnie bym wygladala jak ona ;)

[Obrazek: 01vogue019fc.jpg]

[Obrazek: catebafta9.th.jpg] [Obrazek: th_d7f_060wd.jpg] [Obrazek: th_9bd_nerble_cateblanchett01.jpg]

http://img124.echo.cx/img124/2310/095em.jpg
http://elsewhere.dhs.org/albums/album86/cate_elle_01.jpg

Wybaczcie mi taka ilosc zdjec, ale nie moge sie zdecydowac ktore jest moja ulubione ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon