Najbardziej niedocenione filmy.
(16-11-2014, 20:08)Crov napisał(a): Nie zgadzam sie kompletnie. Oz jest zajebiste do połowy czwartej serii, potem ma pół serii TRAGICZNE, a potem poziom wraca troche, ale nigdy nie jest juz tak dobry, jak do połowy czwartego sezonu.

:D

Chyba dokładnie tak było. Z tym, że ja to pamiętam tak, iż owszem - po mega żenule w czwartym sezonie było lepiej, ale nigdy nie powróciło to do poziomu 1 serii, zresztą 2 i 3 też nie.

W każdym razie przypomnieliście mi o tym, że muszę to powtórzyć (Adebisi FTW!).

Odpowiedz
Mental - Jeśli chodzi o "A Lonely Place to Die" to jestem przekonana, że wiele osób ten film widziało, oceniło na 6 lub 7 i zapomniało o nim, bo nie zrobił na nich tak dużego wrażenia jak na tobie. Ja tak mam na przykład z brytyjskim thrillerem z Thorą Birch "The Hole" (2001), ja ten film uwielbiam, oceniam na 10, widziałam kilka razy, ale po innych on spływa.

Jakuzzi - Jeśli chodzi "I'll sleep when I'm dead" to problem leży pewnie w wątku tego co się stało z bratem, dla większości facetów temat spoza comfort zone. Nie czarujmy się, gdyby zamiast brata była siostra, film byłby znany.

Co do OZ się zgadzam, nawet ostatnio celowo podniosłam wątek tego serialu w celach reklamowych;)

Odpowiedz
Ja wymieniłbym "Bad moon". Najlepszy wilkołak ever i do tego całkiem fajna historia ;)
Bosky, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Dec 2014.

Odpowiedz
(10-12-2014, 22:26)Vesper Lynd napisał(a): Jakuzzi - Jeśli chodzi "I'll sleep when I'm dead" to problem leży pewnie w wątku tego co się stało z bratem, dla większości facetów temat spoza comfort zone. Nie czarujmy się, gdyby zamiast brata była siostra, film byłby znany.
A tam. "I'll sleep when I'm dead" to bardzo specyficzny film - powolny i cichy. Większa akcja jest dopiero na koncu i tez wcale nie jest wielka. Nic dziwnego, ze film nie zrobił furory, bo nie mógł zrobić. Mnie osobiscie nie podszedł, a na parówki w Oz się napatrzyłem prawie, ze z przyjemnością (gwałt Adebisiego na Schibettcie to jedna z moich ulubionych scen). :D #nohomo #adebisilives ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Cytat:gwałt Adebisiego na Schibettcie to jedna z moich ulubionych scen

Ulubione sceny gwałtów? :)

Odpowiedz
Scen w OZ. ;) Ale, swoja droga, "Ulubione sceny gwałtów z OZ" to mógłby być ranking, który mialby conajmniej kilka punktów.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
MR 73 - Mój ulubiony dramat kryminalny z motywem zemsty i najlepszy film Marchala. Niby nic się nie dzieje, mamy zapijaczonego, zniszczonego policjanta po przejściach (Daniel Auteuil), którego widzieliśmy już setki razy, ale jak to się ogląda/przeżywa. Film miażdży samym klimatem i waży 220 ton. Zaczyna się od sceny, w której główny bohater terroryzuje po pijaku miejski autobus tylko po to, żeby kierowca go zawiózł do domu, a w tle muzyka Leonarda Cohena. Jak można przejść obok czegoś takiego obojętnie?:) Z tego co wiem to ludzie uważają, że ten film jest po prostu nudny, ja oglądałem go wiele razy i nigdy nie rozumiałem jak można się na nim nudzić. Albo gość nakręcił film specjalnie dla mnie, albo ludzie się nie poznali na jego zajebistości.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon