• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najbrzydsze aktorki.
Jest temat o tych najpiękniejszych, ale musi być też temat który będzie przeciwieństwem. Wrzucajcie tu foty aktorek, na widok których opada wam fujarka, dostajecie drgawek i macie odruchy wymiotne.
Ja zacznę od aktorki, której twarz budzi we mnie lekko mówiąc obrzydzenie. jak ja widzę odechciewa mi się jeść, spać i prowadzić samochód.
Przedstawiam wam:
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRafOOy01Fr0Dp5VL45DnL...ShO7U0fvrg]
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQkn6532J5scgS4T0wKR5V...irS4JVnr3Q]
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTyl1iLg_NZrBVSf7LpMKe...15xgDFBv-U][Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTipxEcV6PJfWlcgeoZgz5...U84YhwFfng]
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
[Obrazek: tumblr_mx2nkn50NZ1qzi80do5_250.gif]

Odpowiedz
Cóż za głupi temat i jeszcze ten przykład.

Serio, Danus?

Odpowiedz
piękny temat <3

[Obrazek: 0a7d919402015babcb91748aa43eb5a8,641,0,0,0.jpg]
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
[Obrazek: julianne-moore-boogie-nights-e8f7a.jpg]

Moore właśnie dzwoni do admina, żeby skasował ten temat.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Było dać zdjęcie Buzkówny albo Skyler White, nikt by się wtedy nie czepiał.

Odpowiedz
(22-02-2014, 23:40)patyczak napisał(a): Cóż za głupi temat i jeszcze ten przykład.

Serio, Danus?
Są głupsze tematy:P
A ten przykład to na serio, jeśli komuś się podoba ta kobieta, jego problem:P

Odpowiedz
Dobry temat. Zawsze wydawało mnie się, że brak tu jakiegoś tematu i... włala, chodziło o ten.
Ale nie zgodzę się, że Moore jest taka obleśna. Obaczaj se to coś ->

[Obrazek: sandraoh300.jpg]

I tej kobicie musi być smutno bo google wyrzuca przy tym samym imieniu i nazwisku taką ślicznotkę -
[Obrazek: 11962321_ori.jpg]

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(23-02-2014, 00:24)Danus napisał(a): A ten przykład to na serio, jeśli komuś się podoba ta kobieta, jego problem:P
Kobiety nie dzielą się wyłącznie na takie, na widok których spuszczasz się albo wymiotujesz. Jak dorośniesz może to zrozumiesz.

@shamar:

Ta jest jeszcze brzydsza, ostrzegam!

Odpowiedz
Mierzwiak. Nie musisz wklejać fotek swych rodzinnych.
Miej szacunek dla rodziny. Jakby nie wyglądała!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Danus ma rację. Moore jest obrzydliwa i jeszcze ma wszędzie obleśne, wielkie piegi. Kolejna paszcze do kolekcji:

[Obrazek: 503charlotte-copy2.jpg]

[Obrazek: Charlotte_Gainsbourg_Cannes.jpg]
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
O tak, co do Gainsbourg 100% zgody - jest okropna z wyglądu, ale co ciekawe bardzo ją lubię jako piosenkarkę.

Odpowiedz
Heloł! :)

[Obrazek: 60751PCN_Gala011.jpg]

Co do Julianne Moore, to z talentem jaki posiada mogłaby wyglądać jak mój stolec, a i tak bym ją uwielbiał <3

Do listy pań na widok których mi opada dorzuciłbym też:
Honorowe wyróżnienie dla Scarlett J., która jest żyjącym dowodem na to, że z największego paszteta z fajnym ciałem, można zrobić obiekt westchnień milionów.

Odpowiedz
Cytat:Co do Julianne Moore, to z talentem jaki posiada mogłaby wyglądać jak mój stolec, a i tak bym ją uwielbiał <3
Dobrze napisane. Ja też talentu jej nie odmawiam, jest po prostu brzydka.
Fajnie, przypomniałeś mi o aktorce która te też zasługuje na miano aktorskiego paszteta:P

[Obrazek: sarah-jessica-parker-cannes-wu-xia-premi...rty-02.jpg]

Odpowiedz
Nigdy nie kapowałem jej "fenomenu urody"

[Obrazek: Uma-Thurman-as-Georgia-Elkans-in-Johnny-...60-768.jpg]
[Obrazek: Uma-Thurman.jpg]

Odpowiedz
Wybrałeś słabe ujęcie z "Johnny Be Good", czyli filmu w którym ta piękna kobieta wygląda chyba najlepiej w całej swojej karierze. Polecam obejrzeć całość, choć sam film jest przeciętny/słaby i przeznaczony raczej dla fanów wczesnego Halla, lub wczesnego Downeya Jr.

Odpowiedz
Przecieram oczy ze zdumienia, że w ogóle powstał taki temat. I naprawdę mam swoje wątpliwości czy taki pudelkow-brukowy poziom, pasuje do forum?

Zresztą mężczyzna powinien czcić kobiety, obsypywać komplementami, prezentami i zachwycać się ich urodą. A jeżeli nie to niech najlepiej nic nie mówi.

Nie wspominając, że uroda to pojęcie bardzo względne i są różne gusta. Np dla jednej z tutaj wymienionych pań, swego czasu jedna osoba była nawet gotowa zabić prezydenta USA. Już nie wspominając, że sporo tutaj wymienionych pań to elita jeżeli chodzi o aktorstwo.

To tylko takie moje uwagi nawiasem mówiąc.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
(23-02-2014, 16:14)Szaman napisał(a): Wybrałeś słabe ujęcie z "Johnny Be Good", czyli filmu w którym ta piękna kobieta ...

Jakbyś nie zrozumiał tematu i mego posta - na tym polega całe odkrycie, ze właśnie ja jej za piękną nie uważam. Wybitnie mi się nie podoba.

(23-02-2014, 23:31)Lawrence napisał(a): Zresztą mężczyzna powinien czcić kobiety, obsypywać komplementami, prezentami i zachwycać się ich urodą. A jeżeli nie to niech najlepiej nic nie mówi.

Ile Ty masz lat? :)
Kobieta to też TYLKO człowiek. A jedne bywają nawet gorsze i brzydsze od mężczyzn. Ma być równouprawnienie czy nie?

Odpowiedz
Lawrence, nie powiesz mi chyba, że czcisz każdą kobietę którą spotykasz w swoim życiu ;)

Odpowiedz
(23-02-2014, 23:31)Lawrence napisał(a): Zresztą mężczyzna powinien czcić kobiety, obsypywać komplementami, prezentami i zachwycać się ich urodą. A jeżeli nie to niech najlepiej nic nie mówi.

Nie zapomnijmy o najważniejszym - powinien dawać napiwki :).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon